قیمت ارزهای دیجیتال در حال آماده شدن برای حرکت بزرگ بعدی؟

قیمت ارزهای دیجیتال در حال آماده شدن برای حرکت بزرگ بعدی؟

قیمت ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر با حفظ روند صعودی‌ که از چند روز گذشته در بسیاری از آن‌ها شروع شده، نسبت به روزهای قبل نوسان اندکی از خود نشان دادند. قیمت بیت کوین نیز روز گذشته موفق به حفظ محدوده ۸,۰۰۰ دلار شد و هم اکنون حدود ۸,۲۵۰ دلار خرید و فروش می‌شود. در این میان آلت کوین‌هایی مانند چین لینک موفق به ثبت رشد‌های قابل توجهی در هفته گذشته شدند.

در میان ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار، نوسان قابل توجهی از آن‌ها مشاهده نمی‌شود و تمامی آن‌ها کمتر از یک درصد نسبت به ۲۴ ساعت گذشته خود تغییر قیمت داشته‌اند. بیت کوین نیز روز گذشته به نوسان در محدوده ۱۰۰ دلاری بین قیمت‌های ۸,۲۷۰ و ۸,۱۷۰ مشغول بوده است.

با در نظر گرفتن روند مثبتی که برای بسیاری از ارزهای دیجیتال از چند روز گذشته آغاز شده، حرکات قیمتی اخیر آن‌ها را می‌توان به تثبیت قیمت و آماده شدن آن‌ها برای حرکت بزرگ بعدی‌شان نسبت داد.

قیمت ارزهای دیجیتال در تاریخ 17 مهر

با این حال ارزهای دیجیتال اینسایت چین، زیرو اکس و چین لینک در میان ۵۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار، بیشترین رشد را در روز اخیر به ثبت رساندند.

در این میان رشد ارز دیجیتال چین لینک در هفته گذشته چشمگیرتر از سایر ارزهای دیجیتال بوده و بیش از ۴۰ درصد افزایش داشته است. چین لینک پلتفرمی است که در صدد اتصال قراردادهای هوشمند به دنیای واقعی است. این پلتفرم با ایفای نقش اوراکل و جمع‌آوری داده‌های دنیای واقعی، از آن‌ها در قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند.

تغییرات قیمتی چین لینک در هفته گذشته

در این میان ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال نسبت به دو روز گذشته، بیش از ۱۰ میلیارد دلار افزایش یافته است که این رشد را می‌توان به بازگشت دوباره بیت کوین به سطوح بالای ۸۰۰۰ و رشد آلت کوین‌ها در این بازه زمانی نسبت داد.

تغییرات ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در هفته گذشته

در حال حاضر بیت کوین، اتریوم و ریپل با ارزش بازار معادل ۱۴۸ میلیارد، ۱۹.۸ میلیارد و ۱۲ میلیارد دلار در رده‌های اول تا سوم ارزشمندترین‌ها قرار گرفته‌اند. با نگاه به جایگاه ده ارز دیجیتال برتر می‌توان به اختلاف فاحش سه کوین برتر با سایر آلت کوین‌ها و همچنین ارزهای دیجیتال چهارم تا هشتم جدول با بقیه آن‌ها پی برد.

جایگاه ده ارز دیجیتال برتر بازار
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

4 دیدگاه
امین
امین
4 سال قبل

میخوام بیت کوین بخرم الان وقتشه یا صبر کنم میاد پایین تر؟

saeed
saeed
4 سال قبل
پاسخ  امین

تمام شاخص های پیش بینی مثبت هست اما این که تا کجا این رشد ادامه پیدا کنه معلوم نیست. به نظر من تا بالای 9 هزار میره و انگار نهنگی که روی 9800 فروخت و قیمت ها در عرض یک ساعت ریخت، در حال خریدن هست.

aminmohtava
aminmohtava
4 سال قبل
پاسخ  امین

به نظرم باید زودتر میخردی زمانی که رو 7700 اومد الان تثبیت قیمتی پیدا کنه میره بالا دوباره
پله ای خرید کن

محمدرضا گل
محمدرضا گل
4 سال قبل

خدایی از جو دادن خسته نشدید ؟ هیچ جا نمیرن
لینک هم پامپ شده دامپ هم میشه