وضعیت بازار؛ صعود توکن‌های غیرمثلی همزمان با کاهش قیمت بیت کوین

وضعیت بازار؛ صعود توکن‌های غیرمثلی همزمان با کاهش قیمت بیت کوین

همزمان با کاهش قیمت بیت کوین و رسیدن آن به زیر ۳۲,۰۰۰ دلار، برخی آلت کوین‌ها نظیر آدیو و اکسی اینفینیتی رشدهایی بیش از ۱۰ درصد را ثبت کردند.

به گزارش کوین تلگراف، قیمت بیت کوین صبح امروز به زیر ۳۲,۰۰۰ دلار سقوط کرد. با این حال، طی دو روز گذشته برخی آلت کوین‌ها با جهش‌های گسترده‌ای همراه شدند.

از جمله این ارزهای دیجیتال می‌توان به آدیو (AUDIO) و اکسی اینفینیتی (AXS) اشاره کرد. داده‌های بازار نشان می‌دهد که این ارزهای دیجیتال روز سه‌شنبه به‌ترتیب ۳۱ و ۲۵ درصد رشد کردند.

نمودار قیمت آدیوس

رالی، هدرا هش گراف و هارمونی هم در این مدت موفق شدند جهش‌هایی ۲۲، ۸ و ۷ درصدی را ثبت کنند.

کارشناسان ورود سیلی از کاربران و گروه‌های موسیقی به آدیو را به‌عنوان یکی از دلایل اصلی رشد این ارز دیجیتال مطرح می‌کنند. ویزر (Wheezer) یکی از این گروه‌های موسیقی بود که فعالیت خود روی این پروتکل اشتراک‌گذاری موسیقی را آغاز کرد.

 اکسی اینفینیتی هم یکی از ارزهایی بود که عملکرد خارق‌العاده‌ای را در روزهای اخیر به ثبت رساند. اکسی اینفینیتی یک بازی رایانه‌ای است که کاربران می‌توانند با استفاده از مکانیزم مالی آن درآمدزایی کنند. این ارز دیجیتال طی ۴ روز موفق شد با رشدی دو برابری تا اوج ۲۲.۴ دلاری پیش رود. قیمت این ارز دیجیتال در حال حاضر ۲۰.۴ دلار است.

نمودار قیمت اکسی اینفینیتی

بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد از ارزش خود را از دست داده است و در محدوده ۳۱,۸۰۰ دلاری معامله می‌شود. اتریوم با سقوطی ۶ درصدی به ۱,۸۸۰ دلار رسیده است. قیمت پولکادات و یونی سواپ هم به ترتیب ۹ و ۱۰.۵ درصد کاهش یافته است.  

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه