رشد بیش از ۱۰۰ درصدی ارز دیجیتال آنتولوژی (ONT) با اضافه شدن پلتفرم آن به سرویس ابری گوگل

رشد بیش از ۱۰۰ درصدی ارز دیجیتال آنتولوژی (ONT) با اضافه شدن پلتفرم آن به سرویس ابری گوگل

طبق گزارش منتشرشده از مدیوم (Medium) تیم آنتولوژی در تاریخ ۲۳ام فوریه (۴ اسفند)، توسعه‌ نرم‌افزار ارز دیجیتال شرکت‌محور آنتولوژی (ONT)، به بازار پلتفرم ابری گوگل افزوده شد.

این نرم‌افزار جدید که ont_dev_Platform نام دارد، مجموعه‌ای از ابزارها برای توسعه‌ی قراردادهای هوشمند در بلاک چین ارز دیجیتال آنتولوژی است.

این برنامه غیرمتمرکز، شامل یک مرورگر بلاک، محیط یکپارچه‌ی توسعه‌ی نرم‌افزار (IDE)، اِسمارت‌ایکس (SmartX) و محیط آزمایشی آنتولوژی است.

بنا بر گزارش‌های به دست آمده، این قابلیت افزوده‌شده، پروژه را به یکی از اولین بلاک چین‌های عمومی پشتیبان پلتفرم توسعه درمیان بازار ارائه‌دهندگان پیشتاز سرویس‌‌های ابری تبدیل خواهد کرد.

این بیانیه در اصل به این نکته اشاره دارد که از ماه دسامبر ۲۰۱۸، بازار محصولات اینترنتی آمازون و همچنین مایکروسافت آژور (Microsoft Azure) نیز از آنتولوژی پشتیبانی کرده‌اند.

آن‌چِین (OnChain)، شرکت چینی ارائه‌دهنده‌ی فناوری بلاک چین آنتولوژی، یکی از شرکت‌های پیشرو در فناوری بلاک چین و حامی ارز دیجیتال نئو (NEO)، هفدهمین ارز دیجیتال از نظر حجم بازار، چنین اعلام داشت که هدف از بلاک چین عمومی آنتولوژی، تسهیل استفاده از فناوری نوظهور برای شرکت‌هاست.

رشد بیش از 100 درصدی ارز دیجیتال آنتولوژی (ONT) با اضافه شدن پلتفرم آن به سرویس ابری گوگل

وایت پیپر پروژه، این پلتفرم را چنین تشریح کرد:

آنتولوژی یک بلاک چین و یا شبکه‌ی دفترکل توزیع‌شده است که سیستم شناسایی توزیع‌شده، تبادل داده‌ی توزیع‌شده، ارتباط داده‌ی توزیع‌شده و غیره را با یکدیگر ادغام می‌کند. همه‌ی این‌ها با هم، منجر به ساخت زیرساخت شبکه‌ی اعتماد همتا به همتا که به صورت چند زنجیره‌ای، چند سیستمی، چند صنعتی، چند برنامه‌ای و چند دستگاهی است، خواهد شد.

پس از افزایش قیمت ارز دیجیتال ONT در آخر این هفته، امروز، این ارز، در میان ۲۰ ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار قرار گرفت، اما در زمان نگارش این مطلب، به رده‌ی ۲۱ سقوط کرده است.

طبق گزارش اخیر سایت خبرگزاری کوین تلگراف، شرکت KT، بزرگ‌ترین شرکت تلفن کره‌ی جنوبی، قصد دارد ماه آینده، پلتفرم بلاک چین به عنوان سرویس (BaaS) را راه‌اندازی کند.

در ماه نوامبر، شعبه‌ی شرکت مایکروسافت در ژاپن، به منظور تسریع استفاده از این فناوری با استفاده از راهکار بلاک چین به عنوان سرویس مایکروسافت آژور، با استارتاپ نوظهوری در عرصه‌ی بلاک چین به نام لیِرایکس (LayerX) همکاری کرده است.

منبع: cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
اردوان فتحی پور
اردوان فتحی پور
5 سال قبل

خانم عوض پور طرز نگارش و ترجمه شما خیلی روان و گیرا هستش
ممنون بابت اطلاع رسانی و اخبار های به روزی که پست می کنید.

پرتو عوض پور
پرتو عوض پور
5 سال قبل

سلام، ممنون از شما. لطف دارید.