ماجرای دعوت‌نامه باشگاه لیورپول به ترون و چند صرافی‌ ارز دیجیتال چه بود؟

ماجرای دعوت‌نامه باشگاه لیورپول به ترون و چند صرافی‌ ارز دیجیتال چه بود؟

هفته گذشته، جاستین سان (Justin Sun)، مدیر عامل ترون در حساب توییتر خود نوشت که از جانب باشگاه فوتبال لیورپول چیزی شبیه به یک دعوت‌نامه برای همکاری رسمی دریافت کرده است. گفتنی است که این تیم در حال حاضر در رده دوم جدول لیگ برتر انگلیس قرار دارد.

جاستین سان وعده داد که بعدا جزئیات بیشتری از این موضوع ارائه خواهد کرد. تعداد زیادی از رسانه‌های خبری ارز دیجیتال، این موضوع را مورد بررسی قرار دادند، بنابراین به نوعی باعث شدند که این خبر نه چندان موثق جاستین سان قوت بیشتری بگیرد.

در طی تماسی با این باشگاه، سخنگوی تیم لیورپول در رابطه با این موضوع به وضوح بیان کرد که هیچ همکاری‌ای با جاستین سان در حال رخ دادن نیست.

ماجرای دعوت‌نامه باشگاه لیورپول به ترون و چند صرافی‌ ارز دیجیتال چه بود؟

دعوت نامه ارسال شده از سوی باشگاه فوتبال لیورپول به ترون

بعدتر روسای صرافی‌ها کراکن (Kraken) و بایننس (Binance) نیز مطلب مشابهی در رابطه با دریافت دعوت‌نامه از جانب باشگاه فوتبال لیورپول توییت کردند. حالا به نظر می‌رسد که وضعیت کمی روشن‌تر و واضح‌تر شده است.

باشگاه فوتبال لیورپول در حال بررسی فضای بلاک چین

سخنگوی باشگاه لیورپول تایید کرد که این باشگاه دعوت‌نامه‌هایی را به چند شرکت بلاک چینی برای مطالعه بهتر کسب و کار و دفتر کل توزیع شده آن‌ها بر اساس جدیدترین روند تکنولوژی، ارسال کرده‌ است. او در ادامه افزود:

ما به طور مرتب با شرکت‌های زیادی در ارتباط هستیم تا کسب و کار آن‌ها را درک کنیم و ما علاوه بر ترون به شرکت‌های زیاد دیگری نیز دعوت‌نامه فرستادیم. اگر بخواهم واضح بگویم، هیچ مذاکره‌ای صورت نگرفته است.

آیا فوتبال پا به عرصه ارزهای دیجیتال می‌گذارد؟

بسیاری از اصحاب رسانه و فعالان حوزه ارزهای دیجیتال شروع به سرزنش بنیان‌گذار ترون کردند و گفتند که این حرکت او در واقع تلاشی برای افزایش توجه‌هات به سمت پروژه‌اش بود. با این وجود احتمال این‌که تنها یک سو تفاهم ساده رخ داده باشد وجود دارد.

ماجرای دعوت‌نامه باشگاه لیورپول به ترون و چند صرافی‌ ارز دیجیتال چه بود؟

صنعت فوتبال توجه خود را به ارزهای دیجیتال بیش از پیش کرده است

با این حال به نظر می‌رسد که واقعا باشگاه لیورپول در رابطه با فضای نوپا و جدید ارز دیجیتال و صنعت بلاک چین کنجکاو و مشتاق باشد.

این یک سوال بزرگ است، باشگاه لیورپول در واقعیت چقدر در رابطه با صرافی‌های ارز دیجیتال و ترون می‌داند؟ چند سال پیش، زمانی که این حوزه توسعه کمتری یافته بود، تصور فرستادن دعوت‌نامه‌ای این‌‌چنینی بسیار بعید بود. بنابراین ممکن است که باشگاه لیورپول نسبت به قبل اعتماد بیشتری به این فضا پیدا کرده باشد.

در سال ۲۰۱۹، صنعت فوتبال تمایل و علاقه زیادی نسبت به پلتفرم‌های ارز دیجیتال از خود نشان داد. یا به عبارت دیگر ارزهای دیجیتال وارد صنعت فوتبال شدند.

ای‌تورو (eToro) و کوین‌دیل (Coindeal) اسپانسر تیم‌هایی مثل تاتنهام و ولوِر همپتون شده‌اند. این اواخر باشگاه فوتبال اسکاتلندی آیر یونایتد (Ayr United) نیز خبر همکاری خود با بیت کوین اس‌وی (BSV) را منتشر کرد.

منبع: ethereumworldnews
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
ملک پور
ملک پور
۵ سال قبل

ترون تا 2 سال آینده یک جهش 500 برابری میزنه
جهشی که بر مبنای تبلیغات هست