تنها صرافی مجاز بیت کوین در آلمان سال آینده به بانک تبدیل خواهد شد!

تنها صرافی مجاز بیت کوین در آلمان سال آینده به بانک تبدیل خواهد شد!

تنها صرافی مجاز بیت کوین در آلمان، سال آینده به بانک تبدیل خواهد شد. این خبر، توسط اپراتور این صرافی منتشر و تایید شده است که پس از تصاحب ۱۰۰ درصدی بانک آلمانی «Tremmel Wertpapierhandels» توسط این صرافی، به بانکی رسمی تبدیل خواهد شد.

وب‌سایت Bitcoin.de، کنترل ۱۰۰ درصدی را بر عهده خواهد گرفت

ظاهراً Bitcoin.de، توسط شرکت سرمایه‌گذاری Bitcoin Group SE اداره می‌شود و بر اساس گزارش‌های موجود، این صرافی پس از انعقاد قرارداد و کسب مجوزهای بانکداری، قادر خواهد بود تا خدمات مختلفی را درزمینه ارزهای دیجیتال ارائه نماید.

بانک Tremmel که مقر آن در شهر فرانکفورت واقع شده، به‌عنوان یک موسسه مالی کوچک از دهه ۸۰ میلادی وجود داشته است. همچنین بنا بر اخبار منتشرشده، رینر برگمن همچنان در مسند ریاست این بانک باقی خواهد ماند تا در خصوص رشد بانک و توسعه صندوق سپرده، نظارت‌های ضروری را اعمال کند.

تنها صرافی مجاز بیت کوین در آلمان سال آینده به بانک تبدیل خواهد شد!

مارکو بودوین، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری Bitcoin Group SE نظر خود را درباره درزمینه تمایل و آمادگی این شرکت برای توسعه آن به سطح جدیدی را اعلام کرده و افزود:

بسیار خشنودیم که از طریق همکاری با بانک Tremmel Wertpapierhandels و به‌ویژه آقای رینر برگمن توانسته‌ایم شریک برجسته‌ای با دانش عمیقی از بازار را به‌دست آوریم.

تمرکز بر جذب مشتری

تنها صرافی مجاز بیت کوین در آلمان سال آینده به بانک تبدیل خواهد شد!

بر اساس برنامه زمان‌بندی شده، این پروژه تا پایان سه ماه سوم سال بعدی به بهره‌برداری کامل خواهد رسید. در این راستا، Bitcoin.de از ظرفیت قانونی خود برای ارائه خدماتی همچون خودپردازهای بیت کوین استفاده خواهد نمود. به خاطر استقرار این شرکت در آلمان، هنوز هم ارائه خدمات مبادله ارز برای شرکت‌های فاقد مجوز بانکی، کانون بحث و مشاجرات بسیاری می‌باشد و این معضل قدیمی، نیازمند بازبینی بیشتری از سوی مراجع مربوطه می‌باشد.

بیشتر بخوانید: دولت آلمان: ارزهای دیجیتال تهدیدی برای اقتصاد جهان نیستند

بنا بر گزارش خبرگزاری‌ها، می‌توان نتیجه گرفت که تمرکز اصلی شرکت سرمایه‌گذاری بیت کوین، تبدیل وب‌سایت Bitcoin.de به یک صرافی ارزهای دیجیتال با رویکرد چندجانبه است که بنا به اخبار منتشر شده، این موضوع می‌تواند مزایای متعددی را به همراه داشته باشد.

در ماه می، شرکت سرمایه‌گذاری بیت کوین برای اولین بار به‌صورت عمومی اعلام کرد که قصد راه‌اندازی بانکی مجاز را دارد که در کشور آلمان مستقر شود و حرکت اخیر این شرکت، انحصارش را به‌عنوان تنها گزینه قانونی شده، افزایش داده است.

منبع : btcnn
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
Mahii
Mahii
3 سال قبل

سلام منم در مورد صرافیای المان اطلاعات بیشتر میخوام

area
area
3 سال قبل

سلام خسته نباشید اسم این صرافی ارزدیجیتال المانی شما میدونید چی هست