احتمال اضافه شدن معاملات مارجین برای ۹ جفت‌ارز به صرافی بایننس

احتمال اضافه شدن معاملات مارجین برای ۹ جفت‌ارز به صرافی بایننس

تغییرات صورت گرفته در رابط برنامه‌نویسی نرم‌افزار  (API) بایننس، صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، به ظاهر نشان می‌دهد که این شرکت، معاملات مارجین را برای نه جفت ارز معاملاتی فعال کرده است.

بنا بر گزارش منتشر شده در ماه گذشته، API این صرافی به منظور افزودن دو متغیر، به‌روزرسانی شد. نام اولین متغیر اضافه‌شده «isSpotTradingAllowed» و نام دومین متغیر «isMarginTradingAllowed» است. نام متغیرهای خود توصیفی نشان می‌دهد که بایننس در حال پیاده‌سازی قابلیت معاملات مارجین (margin trading) است.

یکی از کاربران ردیت (Reddit) در تاریخ ۱ می (۱۱ اردیبهشت) اذعان داشت که پرچم «isMarginTradingAllowed» که پیش از این برای همه‌ی جفت‌ ارزها غیرفعال بوده، اکنون برای نه جفت ارز معاملاتی فعال شده است.

احتمال اضافه شدن معاملات مارجین برای 9 جفت‌ارز به صرافی بایننس

چانگ‌پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل بایننس، با اشاره به پست ردیت در تاریخ ۲ می در توییتر خود نوشت:

هوش جمعی شگفت‌انگیز است.

بایننس، در ابتدا، در بخش راه‌اندازی این ویژگی در وایت پیپر خود وعده داده بود که معاملات مارجین پس از معامله‌ی فوری (spot trading) و پیش از معاملات آتی در این صرافی، پیاده‌سازی خواهند شد. همان‌طور که یکی از کاربران ردیت در زیر پست منتشر شده نوشت، چیزی که جدید است، یک تغییر واقعی در API است.

به گزارش خبرگزاری کوین تلگراف در ماه مارس، قانون‌گذاران مالی ژاپن، قوانین جدیدی را برای معاملات مارجین ارزهای دیجیتال معرفی کردند. همچنین در ماه فوریه، اوکی اکسچنج (OKEx)، صرافی ارزهای دیجیتال واقع در مالت، چهار جفت ارز معاملاتی جدید با اهرم ۱۰۰ را به پلتفرم خود افزود.

منبع: cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه