atlasarzdigital

دانش‌آموزان فرانسه با بیت کوین و ارزهای دیجیتال آشنا خواهند شد!

دانش‌آموزان فرانسه با بیت کوین و ارزهای دیجیتال آشنا خواهند شد!

دانش‌آموزان دبیرستانی فرانسه در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال آموزش خواهند دید. وزارت آموزش ملی فرانسه، تابستان امسال برنامه مطالعاتی خود را برای اینکه آموزش مقدماتی بزرگترین ارز دیجیتال جهان را پوشش دهد، به‌روز‌رسانی کرد.

بر اساس گزارش کوین‌تلگراف در روز شنبه، 11 آبان، فرانسه در صدد اضافه کردن یک برنامه آموزشی به برنامه درسی دبیرستان‌های خود است تا با استفاده از آن، بیت کوین و ارزهای دیجیتال را آموزش دهد.

از مربیان و معلمان فرانسوی انتظار می‌رود تا یک دوره مقدماتی را آموزش دهند که به دانش‌آموزان در درک تاثیر بیت کوین بر اقتصاد فرانسه و جهان، کمک می‌کند.

این وزارتخانه همچنین سه سری فیلم آموزش برای معلمان تهیه کرده است که در آن به سوالاتی از قبیل «آیا بیت کوین ارزی برای آینده است؟»، «آیا بیت کوین می‌تواند جایگزین یورو شود؟» و «آیا به پول خود اعتماد دارید؟» پاسخ داده می‌شود.

بر اساس طرح کلی این وزارتخانه، دانش‌آموزان ملزم به مقایسه بیت کوین با ارزهای فیات خواهند شد که در نهایت منجر به بدست آوردن دانش پایه‌ای درباره بیت کوین، ارزهای دیجیتال و نقش آنها در دنیای مالی سنتی خواهد شد.

از آنجایی که این تنها یک دوره مقدماتی برای بیت کوین است، انتظار نمی‌رود دانش‌آموزان این دوره به عنوان یک کارشناس تمام عیار ارزهای دیجیتال از این کلاس خارج شوند. با این حال، یاد دادن برخی از جزئیات بیت کوین و ارزهای دیجیتال به دانش‌آموزان جوان، به آنها دانشی می‌دهد که با توجه به گسترش پذیرش ارزهای دیجیتال، می‌تواند روز به روز بهبود یافته و بیشتر رشد کند.

با وجود اینکه شرکت استارتاپی ارزهای دیجیتال کپلرک (Keplerk)، خدمات خود را از ابتدای اکتبر با پذیرش بیت کوین به عنوان یک روش پرداخت در بیش از 5,200 فروشگاه دخانیات در فرانسه مجددا راه‌اندازی کرد، این کشور شاهد یک افزایش قابل توجه در پذیرش بیت کوین در فرانسه بوده است.

در اواخر ماه سپتامبر، بیش از 25,000 شعبه از 30 خرده‌فروشی فرانسوی، از جمله غول تولید کننده لباس ورزشی دکتلون (Decathlon) و فروشگاه لوازم آرایشی سفورا (Sephora) اعلام کردند که از اوایل سال 2020 شروع به پذیرش روش پرداخت با بیت کوین خواهند کرد.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه دانش‌آموزان فرانسه با بیت کوین و ارزهای دیجیتال آشنا خواهند شد! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x