توکن‌های اتریوم حالا از خود اتر ارزشمندتر هستند

توکن‌های اتریوم حالا از خود اتر ارزشمندتر هستند

این روزها، روزهای خوب امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) است. البته ممکن است اتفاقات خوبی که برای DeFi می‌افتد، در قیمت اتریوم مشهود نباشد؛ اما توکن‌های ساخته‌شده بر بستر اتریوم سال خوبی را در پیش دارند.

به گزارش دکریپت و طبق آماری که کامیلا روسو (Camila Russo)، مالک پلتفرم محتوای «The Defiant» ارائه داده است، مجموع ارزش بازار کل توکن‌هایی که بر بستر ERC-20 اتریوم اجرا می‌شوند، به ۳۳ میلیارد دلار رسیده است. این اطلاعات از اتراسکن (EtherScan)، محبوب‌ترین کاوشگر بلاک اتریوم استخراج شده است.

https://arzdigital.com/coins/ethereum/
توییت کاملیا روسو

ارزش بازار ۳۳ میلیارد دلاری این توکن‌ها بیانگر این است که این عدد از ارزش بازار اتر، ارز دیجیتال بومی شبکه اتریوم که ۲۷ میلیارد دلار است، بیشتر شده است.

https://arzdigital.com/coins/ethereum/
نمودار قیمت اتر در یک سال گذشته

بنابراین، در حال حاضر ارزش بازار کل اقتصادی که پیرامون اتریوم شکل گرفته است، از ارزش ارز دیجیتال اتر فراتر رفته است. البته ارزش توکن‌های منحصربه‌فرد استاندارد ERC721 که بیش از چندین میلیون دلار است، در نظر گرفته نشده است. بنابراین اختلاف واقعی ارزش بازار توکن‌های اتریوم با ارز دیجیتال اتر بیشتر از مقدار ذکرشده است.

از میان تمام اپلیکیشن‌هایی که در حال حاضر بر بستر اتریوم اجرا می‌شوند، باارزش‌ترین اپلیکیشن‌ها مرتبط با امور مالی غیرمتمرکز هستند. در حال حاضر، سرعت رشد توکن‌های DeFi بیشتر از بیت کوین و هر ارز دیجیتال دیگری است. به نظر می‌رسد DeFi، توکن‌های مربوط به صرافی‌ها و اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز، بیشترین توجه سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده‌اند.

بسته به اینکه چطور به آن نگاه کنید، این موضوع می‌تواند نشانه بلوغ بازار باشد. اتریوم می‌تواند ارزش خود را به‌عنوان یک ابررایانه جهانی غیرمتمرکز که برنامه‌های مختلفی روی آن ساخته می‌شوند، به اثبات برساند.

به‌عبارت دیگر، نمی‌توان ارزش اتریوم را به‌عنوان یک فناوری بزرگ، صرفاً با ارزش بازار ارز دیجیتال اتر سنجید. اتر تنها بخشی از یک اکوسیستم پیچیده است که همچنان در حال تکامل است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
ابوالفضل کاظمی خسروشاهی
ابوالفضل کاظمی خسروشاهی
۳ سال قبل

چطوری وامشو بگریم

مجید جهادی
مجید جهادی
۳ سال قبل

پست دیفای رو مطالعه کنید.

blockchain technology
blockchain technology
۳ سال قبل

دوستان شک نکنید که اتریوم حداکثر تا پایان سال ۲۰۲۰حداقل عدد تاریخی خودش رو یعنی ۱۴۷۰دلار رو براحتی تاچ خواهد کرد ارز بسیار فوق العاده ای برای سرمایه گذاری در بلند مدت میباشد.

رسولی
رسولی
۳ سال قبل

تا پایان 2021 خیلی بالاتر از رقم پیش بینی شما . ولی تا پایان 2020 اتفاق خاصی قیمتی در حوزه بازار های مالی دنیا نخواهد افتاد .