atlasarzdigital

صعود بازار ارزهای دیجیتال/ رشد 135 درصدی دوج کوین در سه روز !

صعود بازار ارزهای دیجیتال/ رشد 135 درصدی دوج کوین در سه روز !

امروز یکشنبه، یازدهم شهریور بازار ارزهای دیجیتال شاهد تزریق سرمایه نسبتاً بالایی بود و نمودارهای 97 مورد از 100 ارز دیجیتال برتر بازار، به رنگ سبز درآمدند.

بیت کوین با رشد 2.52 درصدی در 24 ساعت گذشته، همچنان با تداوم به عبور از مرزهای 7,000 دلار ادامه می‌دهد. در هنگام نگارش این گزارش هر واحد بیت کوین با قیمت حدود 7,220 دلار معامله می‌شود که طی هفته گذشته 7.2 درصد افزایش داشته است.

صعود بازار ارزهای دیجیتال/ رشد 135 درصدی دوج کوین در سه روز !

نمودار هفتگی قیمت بیت کوین

پادشاه ارزهای دیجیتال در میان اخباری مربوط به کمیسیون معاملات آتی کالای ایالت متحده (CFTC) مبنی بر اینکه تعداد قراردادهای آتی نزولی بیت کوین کاهش یافته است، برای دومین بار در این هفته از مرز 7,000 دلار عبور کرد.

اتریوم هم در سطح 300 دلار و اکنون با قیمت حدود 296 دلاری معامله می‌شود که در 24 ساعت گذشته حدود 6 درصد رشد کرده است. ملکه ارزهای دیجیتال هم مانند بیت کوین در این هفته رشد 7 درصدی را تجربه می‌کند هرچند که با این رشد قیمت هم در این ماه با 28.7 درصد کاهش مواجه است.

صعود بازار ارزهای دیجیتال/ رشد 135 درصدی دوج کوین در سه روز !

نمودار هفتگی قیمت اتر

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال برای اولین بار از 8 آگوست به 236 میلیارد دلار رسیده است و در هنگام نگارش این خبر همچنان به رشد خود ادامه می‌دهد.

در میان 25 ارز دیجیتال برتر بازار، دوج کوین، این ارز دیجیتال بامزه طی 24 ساعت گذشته با یک رشد بسیار قابل‌توجه حدود 40 درصدی همراه بوده است. آلت کوین دوج کوین از روز 30 آگوست یک روند صعودی به شدت قدرتمند را آغاز کرد و طی 3 روز گذشته حدود 135 درصد جهش داشته.

صعود بازار ارزهای دیجیتال/ رشد 135 درصدی دوج کوین در سه روز !

نمودار هفتگی قیمت دوج کوین

در حال حاضر دوج کوین در رده 21 بازار ارز دیجیتال از لحاظ حجم بازار قرار دارد و هر واحد از آن اکنون با قیمت حدود 0.0062 دلار معامله می‌شود.

تحلیلگران در توییتر برای توضیح علت جهش بزرگ دوج کوین به برنامه توسعه این ارز دیجیتال به نام دوج‌اتریوم اشاره می‌کنند که نسخه آزمایشی آن در 5 سپتامبر راه‌اندازی خواهد شد. این پروتکل مربوط به قرارداد هوشمندی است که به‌عنوان پلی برای ارتباط و انتقال دوج کوین‌ها از طریق بلاک چین اتریوم از آن یاد می‌شود.

صعود بازار ارزهای دیجیتال/ رشد 135 درصدی دوج کوین در سه روز !

رویدادهای پیشروی هر ارز دیجیتال را در بخش رویدادها مشاهده کنید

در بین 10 ارز دیجیتال اول بازار بیت کوین کش و لایت کوین به ترتیب با افزایش قیمت 14.7 و 8 درصدی در 24 ساعت گذشته بیشترین میزان رشد را به خود اختصاص داده‌اند.

موج افزایش قیمت در بازار ارزهای دیجیتال با خبری مبنی بر ارائه قراردادهای آتی اتریوم از سوی بورس شیکاگو (CBOE) شدت گرفته.

همچنین در این هفته بانک مرکزی هند (RBI)، برنامه‌های خود را برای ایجاد کارگروهی به منظور بررسی شرایط راه‌اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی مبتنی بر روپیه تأیید کرد.

علاوه بر این، ششمین سایت محبوب جهان، یاهو سرویسی را راه‌اندازی کرده است که کاربران را قادر به معامله مستقیم بیت کوین، اتریوم و دیگر ارزهای دیجیتال می‌سازد.

3
دیدگاه کاربران

avatar
ارسال عکس و تصویر
 
 
 
ارسال صوت و ویدئو
 
 
 
3 رشته دیدگاه‌ها
0 پاسخ‌های
0 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
3 نویسندگان دیدگاه‌ها
پسر پارسیBlockMesh.irوحید نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها

پسر پارسی
پسر پارسی

فلا که از دونه 100 تومن تویه هفته به دونه ای 25 تومن کاهش پیدا کرده
97/9/5

BlockMesh.ir
BlockMesh.ir

DogeCoin the best for invest

وحید
وحید

5 هزار تا دوج دارم مثل اینکه اینم میخواد یه تکونی بخوره ها

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه صعود بازار ارزهای دیجیتال/ رشد 135 درصدی دوج کوین در سه روز ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.