وضعیت بازار؛ اوج‌گیری قیمت بیت کوین و انفجار آلت کوین‌ها

وضعیت بازار؛ اوج‌گیری قیمت بیت کوین و انفجار آلت کوین‌ها

بیت کوین پس از عبور از ۴۷,۰۰۰ و ۴۸,۰۰۰ دلار، موفق شد تا به بالای ۵۰,۰۰۰ دلار برسد. پس از این اتفاق، قیمت آلت کوین‌های مطرح بازار هم با جهش همراه شد. اتریوم توانست از سد مقاومت ۳,۳۰۰ دلاری عبور کند و ریپل هم از ۱.۲۵ دلار گذشت. قیمت کاردانو هم با جهشی قدرتمند به بالای مقاومت ۲.۷۵ دلاری رسید.

نمای بازار

قیمت بیت کوین

در حال حاضر هر واحد بیت کوین در بالای ۵۰,۰۰۰ دلار در حال تثبیت است. این احتمال وجود دارد که روند صعودی فعلی تداوم داشته باشد. ۵۰,۵۰۰ مقاومت اصلی پیش روی بیت کوین است. پس از این ناحیه، هدف خریداران ۵۱,۲۰۰ دلار خواهد بود.

در صورتی که بیت کوین موفق به عبور از مقاومت‌ها نشود، ۴۹,۵۰۰ دلار به‌عنوان اولین حمایت این ارز دیجیتال عمل خواهد کرد. ۴۹,۲۰۰ دلار حمایت اصلی قیمت است و در صورت شکسته‌شدن آن باید منتظر سقوط تا ۴۸,۰۰۰ دلار باشیم.

قیمت اتریوم

پس از بیت کوین، قیمت اتریوم هم روند صعودی خود را آغاز کرد و توانست از ۳,۳۰۰ دلار عبور کند. در حال حاضر هر واحد اتریوم با ۲ درصد جهش نسبت به ۲۴ ساعت گذشته، در محدوده ۳,۳۲۸ دلار معامله می‌شود. کارشناسان معتقدند که احتمال اوج‌گیری تا ۳,۴۲۰ دلار وجود دارد. ۳,۵۰۰ دلار هم به‌عنوان مقاومت کوتاه‌مدت این ارز دیجیتال عمل می‌کند.

اگر اتریوم نتواند مقاومت‌های پیش روی خود را بشکند، ۳,۲۵۰ دلار اولین حمایت این ارز دیجیتال خواهد بود. ۳,۲۰۰ دلار هم به‌عنوان حمایت کلیدی ارز شماره دو بازار عمل می‌کند.

آلت کوین‌ها

نوسانات صعودی قیمت کاردانو باعث شد تا این ارز دیجیتال عملکردی به‌مراتب بهتر از دیگر ارزهای بازار داشته باشد. کاردانو پیش‌تر موفق شده بود از سد مقاومت ۲.۵ دلاری بگذرد و حالا با ۱۰ درصد صعود از ۲.۷۵ دلار هم عبور کرده است. در حال حاضر هر واحد کاردانو در محدوده ۲.۸۳ دلار معامله می‌شود و مقاومت اصلی آن در نزدیکی ۲.۸۵ دلار است. در صورت عبور از این محدوده، هدف بعدی ۳ دلار خواهد بود.

قیمت لاین کوین هم در حال حاضر در محدوده ۱۸۷ دلار قرار دارد و طی ۲۴ ساعت گذشته چیزی در حدود ۱ درصد از ارزش خود را از دست داده است. اگر لایت کوین بتواند روند صعودی خود را آغاز کند، ۱۹۵ دلار اولین مقاومت پیش روی آن خواهد بود. ۲۰۰ و ۲۲۰ دلار هم مقاومت‌های بعدی این ارز دیجیتال هستند.

قیمت دوج کوین در حال حاضر ۰.۳۱ دلار است. ۰.۳۲۵ دلار اولین مقاومت دوج کوین است. پس از عبور از این مقاومت، ۰.۳۳۵ دلار هدف بعدی خریداران خواهد بود.

 ریپل پیش‌تر موفق به عبور از ۱.۲۳ دلار شده بود و در حال حاضر در محدوده ۱.۲۴ دلار قرار دارد. ۱.۳ دلار اولین مقاومت قیمت ریپل است. در صورت آغاز روند نزولی هم احتمال نوسانات بین ۱.۲۳ تا ۱.۲۲ دلار وجود دارد.

اولنچ، دش، کرو و نانو در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۸ درصد صعود داشته باشند. در این مدت توکن TEL با ۲۵ درصد جهش، یکی از بهترین عملکردها را در میان ارزهای دیجیتال بازار داشته است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
Ali moghaddam
Ali moghaddam
2 سال قبل

👍

esteghlal
esteghlal
2 سال قبل

اقا این الت کوین ها و شت کوین ها چی میشه میره بالا یانه چرا بیت کوین 50000 دلار شده ولی شت ها نمیره بالا‌ کی میرن از شت کوین ها هم تحلیلی بزارین بدونیم

Mohsen_
Mohsen_
2 سال قبل

کووو آخه انفجار کوین ها همش رنج میزنه که

شایان مرادپور
شایان مرادپور
2 سال قبل

من فقط منتظر پروتوکل proof of burn کاردانو هستم... خیلی دیگه داره جالب میشه این کاردانو