افزایش ارزش بازار ۴۰۰۰ درصدی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۷

افزایش ارزش بازار ۴۰۰۰ درصدی ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۷

عملکرد ارزهای دیجیتال بیت کوین و اتریوم باعث شد که ارزش بازار ارزهای دیجیتال از ۱۵۰ میلیارد دلار عبور کند. قیمت بیت کوین امرور، نسبت به دیروز ۴ درصد افزایش داشت و به قیمت ۴۳۴۷ دلار رسید، در حالی که قیمت رقیب اصلی بیت کوین، اتریوم ،با افزایش ۳ درصدی به ۳۳۰.۰۷ دلار رسید که بالاترین قیمت آن از ۲۳ ژوئن امسال است.

افزایش ارزش بازار 4000 درصدی ارزهای دیجیتال در سال 2017

جدول ارزش بازار (سوم شهریور ساعت ۱۵:۴۵ دقیقه)

عملکرد تجاری بیت کوین و اتریوم

در تاریخ ۲۲ آگوست (۳۱ مرداد)، بیت کوین کمی کاهش قیمت را تجربه کرد و نسبت به بالاترین قیمت آن حدود ۱۰ درصد کاهش قیمت داشت. این کاهش قیمت می تواند به علت تغییرات جدید بیت کوین باشد، زیرا توسعه دهندگان آن می خواهند ظرفیت تراکنش ها را در شبکه بلاک چین افزایش دهند.

در عین حال اتریوم، آرام آرام افزایش قیمت را تجربه کرد و به بالاترین قیمت خود از ماه ژوئن (تیرماه امسال) رسید. با این حال، در حال حاضر هنوز قیمت این ارز دیجیتالی پایین تر از بالاترین قیمت تاریخ آن (۴۰۰ دلار)است.

به طور کلی، نرخ ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۷ بیش از ۴۰۰۰ درصد افزایش یافته و موجب افزایش ۳۰.۱ میلیارد دلاری ارزش کل بازار شده است.

عملکرد سایر ارزهای دیجیتال

دیگر ارزهای دیجیتال نیز اخیرا تغییرات جالبی را داشته اند. بیت کوین کش که حدود یک ماه است که معرفی شده است این هفته هم ۰.۳ درصد افزایش داشت و به قیمت ۶۶۴.۹۵ دلار رسید تا ارزش کل بازار آن به ۱۱ میلیارد دلار برسد. مونرو هم با رد شدن از اتریوم کلاسیک و ارزش کل ۱.۴ میلیارد دلار به رتبه دهم ارزش بازار ارزهای دیجیتالی رسید.

ارزش کل بازار سایر ارزهای معروف دیجیتالی به صورت زیر است:

  • رپیل: ۱۰.۱ میلیارد دلار
  • لایت کوین: ۲.۶ میلیارد دلار
  • یوتا: ۲.۴ میلیارد دلار
  • ان ای ام (NEM): ۲.۳۶ میلیارد دلار
  • دش: ۲.۳۴ میلیارد دلار
  • نئو: ۲.۰۵ میلیارد دلار
  • مونرو: ۱,۴۴۴,۵۹۶,۵۸۱
  • اتریوم کلاسیک: ۱,۴۴۴,۱۱۹,۷۲۷
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه