00: 00: 00
ارز دیجیتال > اخبار > ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بالاترین میزان خود در ۵ ماه اخیر رسید !
اخبار

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بالاترین میزان خود در ۵ ماه اخیر رسید !

اوایل امروز، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به ۱۸۵.۸۹ میلیارد دلار افزایش یافت و به بالاترین میزان خود از ماه نوامبر ۲۰۱۸ تا کنون رسید.

با وجود آن که این مقدار در زمان نگارش این مطلب به ۱۸۴ میلیارد دلار کاهش یافته است، این رکورد جدید نشان‌گر دهمین ۱۰ هفته‌ی صعودی متوالی از پس از کاهش در ماه‌های پیشین است و بدین معناست که از زمان شروع سال نو تا کنون، بازار ارزهای دیجیتال روند صعودی مداومی داشته است.

اکثر بازارهای ارزهای دیجیتال، تا پایان هفته‌ی گذشته (۱۲ فروردین تا ۱۸ فروردین)، رشد مثبتی را تجربه کردند و همچنین، قیمت بیت کوین نیز رکورد جدیدی را به ثبت رساند. در طی ۲۴ ساعت گذشته، شاهد افزایش چشمگیری در قیمت بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) بودیم و در نتیجه‌ی این صعود، ارزش بازار آن‌ها نیز به ترتیب ۳ و ۱.۷ میلیارد دلار افزایش پیدا کرد.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بالاترین میزان خود در 5 ماه اخیر رسید !در زمان نگارش این خبر، در خلال این افزایش کلی در بازار ارزهای دیجیتال، سهم بیت کوین از کل بازار، پس از افزایش ناگهانی قیمت آن، با اندکی کاهش، از ۵۲ درصد به ۵۰.۶ درصد رسید. با این حال، ریپل، از میان ۳ ارز دیجیتال صدر جدول، با اضافه شدن ۲۰۰ میلیون دلار به ارزش کل آن در ۲۴ ساعت گذشته، تنها بخش کوچکی از نمودار دایره‌ای را به خودش اختصاص داده است.

شاید مهم‌تر از آن، این موضوع باشد که از اول هفته‌ی گذشته، از تاریخ ۱ آوریل (۱۲ فروردین)، جریان بزرگ‌تری در میان دیگر ارزهای دیجیتال رخ داده است زیرا ارزش کل ترون، بیش از ۳۵۰ میلیون دلار، استلار (XLM) و ورج (XVG) نیز به ترتیب ۴۰۰ و ۵۰ میلیون دلار افزایش پیدا کرد.

منبع: coindesk
[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

ارزش بازار ارزهای دیجیتال به بالاترین میزان خود در ۵ ماه اخیر رسید !

درباره نویسنده

پرتو عوض پور

پرتو عوض پور

پرتو کارشناسی ارشد هوش مصنوعی داشته و علاقمند به فناوری های پیشرفته و غیرمتمرکز است

1
دیدگاه کاربران

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
دیجیتال نوت | DigitalNote Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
دیجیتال نوت | DigitalNote
دیجیتال نوت | DigitalNote

بنده پیش بینی نمی کنم ، به عنوان یه تریدر ساده :
قیمت به راحتی در بول ران بعدی به ۷ هزار خواهد رسید.
حجم بازار خیلی مهم ـه