atlasarzdigital

افزایش چشمگیر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال

افزایش چشمگیر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال

در حالی که بیت کوین از لحاظ سرمایه گذاری در بازار، نقطه عطفی را نشان می دهد، رشد 800 درصدی ارزش بازار ارزهای دیجیتال بیشتر به دلیل افزایش معملات آلت کوین ها بوده است.

افزایش چشمگیر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از حدود 18 میلیارد دلار دلار در سال گذشته، به 158.5 میلیارد دلار رسیده است. این موضوع بدین معنی است که تاکنون ارزش بازار نسبت به سال گذشته حدود 795 درصد افزایش یافته است. این قیمت بازارجهانی ارزهای دیجیتال، از بسیاری از پول های سنتی ملی و سیستم های پرداخت بیشتر است.

گسترش

بیت کوین از ارزهای دیجیتال شناخته شده است که اخیرا با اجرای موفقیت آمیز SegWit رشد چشمگیری داشته است. با این حال، بیت کوین کمتر از 50 درصد تاثیرات بازار را انجام می دهد اما بیشتر افزایش رشد بازار به دلیل گسترش و رشد روز افزون آلت کوین ها است.

در حقیقت، افزایش قیمت و ارزش بعضی از آلت کوین واقعا شگفت انگیز است. کسانی که به داج کوین به عنوان یک شوخی نگاه می کردند باید بدانند که ارزش کل بازار آن نزدیک به 200 میلیون دلار است.

دیگر ارزهای دیجیتال، مانند بیت کوین کش، که منتقدین فکر می کردند به زودی شکست می خورد هم رشد کرده اند. به دلیل استخراج راحت تر، بیت کوین کش چند روز پیش به قیمت 800 دلار هم رسید.

مرحله تکمیل شدن

قبلا هم رقابت دو بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتالی وجود داشت اما معمولا بیت کوین پیروز می شد.

روز به روز علاقه مردم به ارزهای دجیتال بیشتر می شود که باعث سرمایه گذاری و کاملتر شدن ارزهای دیجیتال می شود.

مؤسساتی مانند گلدمن ساچز اعلام کرده اند که دیگر نمی توانند از ارزهای دیجیتال چشم پوشی کنند وجریان های شبیه به این باعث افزایش ارزش بازار و اعتماد سازی بیشتر می شود.

آیا این ها نابود شدنی است

هنوز هم صاحب نظرانی وجود دارند که وقتی به ارقام نگاه می کنند که ارزش بازار چه رشدی داشته است، نگران حبابی بودن این موضوع هستند. تغییرات شدید و سقوط بازار زمانی اتفاق می افتد که مردم با وحشت از چیزی پول های خود را از شرکت ها خارج کنند. چنین تغییراتی را در سال 2000 شاهد بودیم که ارزش سهام ها به شدت کاهش پیدا کرده بود.

 

منبع:cointelegraph
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه افزایش چشمگیر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x