افزایش چشمگیر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال

افزایش چشمگیر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال

در حالی که بیت کوین از لحاظ سرمایه گذاری در بازار، نقطه عطفی را نشان می دهد، رشد ۸۰۰ درصدی ارزش بازار ارزهای دیجیتال بیشتر به دلیل افزایش معملات آلت کوین ها بوده است.

افزایش چشمگیر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال از حدود ۱۸ میلیارد دلار دلار در سال گذشته، به ۱۵۸.۵ میلیارد دلار رسیده است. این موضوع بدین معنی است که تاکنون ارزش بازار نسبت به سال گذشته حدود ۷۹۵ درصد افزایش یافته است. این قیمت بازارجهانی ارزهای دیجیتال، از بسیاری از پول های سنتی ملی و سیستم های پرداخت بیشتر است.

گسترش

بیت کوین از ارزهای دیجیتال شناخته شده است که اخیرا با اجرای موفقیت آمیز SegWit رشد چشمگیری داشته است. با این حال، بیت کوین کمتر از ۵۰ درصد تاثیرات بازار را انجام می دهد اما بیشتر افزایش رشد بازار به دلیل گسترش و رشد روز افزون آلت کوین ها است.

در حقیقت، افزایش قیمت و ارزش بعضی از آلت کوین واقعا شگفت انگیز است. کسانی که به داج کوین به عنوان یک شوخی نگاه می کردند باید بدانند که ارزش کل بازار آن نزدیک به ۲۰۰ میلیون دلار است.

دیگر ارزهای دیجیتال، مانند بیت کوین کش، که منتقدین فکر می کردند به زودی شکست می خورد هم رشد کرده اند. به دلیل استخراج راحت تر، بیت کوین کش چند روز پیش به قیمت ۸۰۰ دلار هم رسید.

مرحله تکمیل شدن

قبلا هم رقابت دو بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتالی وجود داشت اما معمولا بیت کوین پیروز می شد.

روز به روز علاقه مردم به ارزهای دجیتال بیشتر می شود که باعث سرمایه گذاری و کاملتر شدن ارزهای دیجیتال می شود.

مؤسساتی مانند گلدمن ساچز اعلام کرده اند که دیگر نمی توانند از ارزهای دیجیتال چشم پوشی کنند وجریان های شبیه به این باعث افزایش ارزش بازار و اعتماد سازی بیشتر می شود.

آیا این ها نابود شدنی است

هنوز هم صاحب نظرانی وجود دارند که وقتی به ارقام نگاه می کنند که ارزش بازار چه رشدی داشته است، نگران حبابی بودن این موضوع هستند. تغییرات شدید و سقوط بازار زمانی اتفاق می افتد که مردم با وحشت از چیزی پول های خود را از شرکت ها خارج کنند. چنین تغییراتی را در سال ۲۰۰۰ شاهد بودیم که ارزش سهام ها به شدت کاهش پیدا کرده بود.

 

منبع:cointelegraph
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه