ایجاد اولین منطقه بلاک چینی در استان هونان چین

ایجاد اولین منطقه بلاک چینی در استان هونان چین

هونان (Hunan)، که یکی از استان‌های مرکزی چین است، رسما ایجاد منطقه بلاک چینی وانبائو (Wanbao) در شهر لودی (Loudi) را تصویب کرد. این نخستین منطقه بلاک چینی در استان هونان خواهد بود.

به گزارش کوین تلگراف، و طبق اطلاعات تیم ارزیابی توسعه مناطق بلاک چینی، لودی در بین مناطق بلاک چینی داخلی کشور چین، در رتبه ۱۷ قرار دارد.

منطقه بلاک چینی لودی در حال حاضر نظر تعدادی از شرکت‌های پیش‌رو در این صنعت از جمله شرزلینک (Shareslink)، هایپرچِین (Hyperchain)، اینسایت دیتا (Incite Data)، و شنژنگ دیفنگ (Shenzhen Defang) را به خود جلب کرده است.

طبق این گزارش، مجموعا ۷۸۸ تشکیلات اقتصادی بلاک چینی در استان هونان وجود دارد که این استان را از این لحاظ تبدیل به رتبه اول کشور چین می‌کند.

مسئولین استانی برای ایجاد سه منطقه بلاک چینی بزرگ در این استان برنامه‌ریزی کرده‌اند؛ پارک صنعتی بلاک چینی در ناحیه جدید وانبائو در شهر لودی، و در دو منطقه دیگر به نام‌های جینگکایی (Jingkai) و گائوکسینگ (Gaoxing) در شهر چانگشا (Changsha).

فناوری بلاک چین همچنان در حال پیشتازی در چین است. پیش‌بینی می‌شود سرمایه‌گذاری بلندمدت در حوزه بلاک چین در چین تا سال ۲۰۲۳ به دو میلیارد دلار برسد.

منطقه بلاک چینی آزمایشی هاینان (Hainan) یکی از این موارد است که دولت چین برای حمایت از آن یک میلیارد یوآن (معادل ۱۴۲ میلیون دلار) سرمایه اختصاص داده است.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
مهرزاد وطندوست
مهرزاد وطندوست
۴ سال قبل

پروردگارا چین رو از روی زمین محو کن.