احتمال افزایش قیمت بیت کوین تا ۱۰,۰۰۰ دلار قبل از پایان سال میلادی!

احتمال افزایش قیمت بیت کوین تا ۱۰,۰۰۰ دلار قبل از پایان سال میلادی!

ارائه‌دهنده یکی از دقیق‌ترین مدل‌های قیمتی بیت کوین می‌گوید با اینکه بازگشت قیمت بیت کوین به ۱۰,۰۰۰ دلار در ماه آینده بعید به نظر می‌رسد، ولی این اتفاق غافلگیرکننده نخواهد بود.

به گزارش کوین تلگراف، این تحلیل‌گر که با نام کاربری «PlanB» در توییتر فعالیت می‌کند، و به خاطر نمودارهای «انباشت به جریانِ» (Stock-to-Flow) بیت کوین معروف است، در توییتی در ۲۵ نوامبر (۴ آذر) گفت قیمت بیت کوین به راحتی می‌تواند تا پایان سال دوباره پنج رقمی شود. او نوشت:

شاید فکر کنید من دیوانه هستم، ولی اگر قیمت بیت کوین در پایان سال ۲۰۱۹ در بالاتر از ۱۰,۰۰۰ دلار بسته شود، تعجب‌آور نخواهد بود. چنین فرصت‌هایی (قیمت بیت کوین پایین‌تر از مدل انباشت به جریان قرار دارد و تا هاوینگ بعدی فقط ۶ ماه فاصله داریم) بسیار کمیاب هستند.

چنین افزایشی به این معنی است که قیمت بیت کوین از میزان فعلی به اندازه ۴۰ درصد رشد خواهد کرد. این مقدار افزایش قیمت تقریباً با افزایش ناگهانی ۴۲ درصدی که یک ماه قبل اتفاق افتاد و دومین پامپ بزرگ روزانه بیت کوین بود برابری می‌کند.

از نظر PlanB، قیمت فعلی بیت کوین که ۷,۱۲۳ دلار (۶ آذر) است، از پیش‌بینی الگوی انباشت به جریان حدود ۱,۲۰۰ دلار پایین‌تر است. و این یعنی تا زمان نصف شدن پاداش بیت کوین در اردیبهشت سال آینده، قیمت متوسط بیت کوین باید ۸۳۰۰ دلار باشد.

روند نزولی که با نزدیک شدن به هاوینگ بیشتر از قبل خود را نشان می‌دهد، توجه تحلیل‌گر آمار ویلی وو (Willy Woo) را هم جلب کرده است. وو اخیراً اظهار کرده که بازار امسال منحصر به فرد است. چرا که در هاوینگ‌های قبلی، بازارِ قبل از هاوینگ همیشه صعودی بوده.

با این حال وو در پاسخ به تحلیل PlanB گفت زمانِ کافی برای رسیدنِ قیمت به ۱۰,۰۰۰ دلار تا پایان سال وجود ندارد:

قبل از پایان ماه جاری میلادی (۴ روز بعد) باید قیمت در بالاتر از ۸,۳۰۰ دلار بسته شود. اگر این اتفاق نیفتد، احتمالاً قیمتِ بیت کوین خطوط حمایتی پایین‌تری را تست خواهد کرد.

وی همچنین معتقد است صرف‌نظر از اینکه در کوتاه‌مدت چه اتفاقی میفتد، ۲۰۲۰ سال خوبی خواهد بود.

نظر مایک نووگراتز در این مورد نامطمئن‌تر و نامعلوم‌تر است. او که یک سرمایه‌گذار ریسک‌پذیر است که اعتقاد دارد قیمت بیت کوین باید فوراً به روند صعودی برگردد. او روز سه شنبه در توییتر نوشت:

نمودار بیت کوین باید در دو روز آینده به ۷,۵۰۰ دلار بازگردد. وگرنه در بازه ۶,۰۰۰ تا ۷,۴۰۰ دلار خواهد ماند که زیاد خوشایند نیست.

علائم بازگشت بیت کوین به روند صعودی از روز دوشنبه خود را نشان داده‌اند. بیت کوین روز دوشنبه از پایین‌ترین قیمت خود که ۶,۵۱۵ دلار بود، ۱۱ درصد رشد کرد. با توقف معاملات آتی در ۷,۲۰۰ دلار، قیمت‌های پایدارتری برای بیت کوین ایجاد خواهد شد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

8 دیدگاه
عشق
عشق
4 سال قبل

باز شروع کردی به جو دادن ؟؟؟؟؟؟
کم ملت رو بدبخت نکردی با این جو دادن هات .
لطفا بی طرف باش .
میدونم چاپ نمیکنی ول در کل میگم

Nakamoto
Nakamoto
4 سال قبل

بیت کوین در یک اصلاح دوگانه قرار داره اصلاح اول تا سطح ۷۲۷۰ بوده
سپس یک موج بلند صعودی قیمت را تا سطح ۱۰۵۷۰ بالا برده
اصلاح دوم خودش سه مرحله داره و ما اکنون در مرحله دومش هستیم که قیمت میتونه حداکثر سقف ۸۸۰۰ را تا اواسط سپتامبر تست کنه
و بعد انتظار فاز اخر اصلاح را دارم تا ۵۵۰۰

محسن تقوي نيك
محسن تقوي نيك
4 سال قبل

قیمت بیت کوین در حال حاضر زیر DMA-200 رقم 9403 دلاره و نمودار نشون ميده که قیمت نزدیک به قیمت تحقق یافته در 5،649 دلاره . ضمنا در دوره های ادغام قیمت بیت کوین با میانگین 200 هفته حرکت ، به سمت حركتي 4،878 دلاره .
بنظر من افزايش قيمت كنوني يك بازي رواني بيشتر نيست ،
منتظر قيمتهاي پائينتر در هفته بعد باشيم.

حامد حسینی
حامد حسینی
4 سال قبل

صعود عالی....

شجاعی
شجاعی
4 سال قبل

یجورایی امروز بحرفش رسیدیم 7500 رو رد کرد

Alidastan
Alidastan
4 سال قبل

جالبه از زمان انتشار این مطلب بیت از 6700 اومد 7500 عالیه برو بالااااااااااا

کاطتاللبب
کاطتاللبب
4 سال قبل

یک بار میگی بالا میره یه بار میگی پایین میاد

بیت کوین سراب
بیت کوین سراب
4 سال قبل

صدر صد