تا پنج سال آینده تعداد کاربران ارز دیجیتال به ۱ میلیارد نفر می‌رسد !

تا پنج سال آینده تعداد کاربران ارز دیجیتال به ۱ میلیارد نفر می‌رسد !

بنابر گزارش مجله TechCrunch در روز ۷ سپتامبر، برایان آرمسترانگ، مدیر عامل صرافی کوین بیس، پیش‌بینی می‌کند که در طی ۵ سال آینده تعداد افراد حاضر در اکوسیستم ارز دیجیتال از ۴۰ میلیون به ۱ میلیارد نفر افزایش خواهد یافت.

آرمسترانگ در مصاحبه‌ای با TechCrunch پیش‌بینی کرد که اکوسیستم ارز دیجیتال و تعداد کل ارزهای دیجیتال به طور قابل‌توجهی رشد خواهند کرد و این رشد را به سازمان‌های تجاری نسبت داد که در حال توسعه توکن‌های خود هستند. این توکن‌ها درکنار سهام به عنوان یک سیستم سرمایه گذاری جایگزین عمل می‌کنند. آرمسترانگ توضیح داد:

بدیهی ست که هر شرکت دارای ترازنامه، باید توکن مخصوص به خود را داشته باشد. هر پروژه متن‌باز، هر موسسه خیریه، به طور بالقوه هر صندوق سرمایه گذاری و یا انواع جدیدی از سازمان‌های غیرمتمرکز و برنامه‌های کاربردی، همه آن‌ها می‌خواهند توکن های مخصوص به خود را داشته باشند.

تا پنج سال آینده تعداد کاربران ارز دیجیتال به 1 میلیارد نفر می‌رسد !

آرمسترانگ با اشاره به موضوع قانون‌گذاری به عنوان یکی از عوامل مهم برای تحقق و پیاده سازی چشم‌اندازی، آن را «یک سوال بزرگ بی جواب» نامید و خاطرنشان کرد؛ باید ببینیم اکثر توکن ها به عنوان اوراق بهادار شناخته خواهند شد یا خیر. او اذعان داشت که کوین بیس احساس می‌کند یک زیر مجموعه قابل توجه از توکن‌ها به عنوان اوراق بهادار پذیرفته خواهند شد.

آرمسترانگ افزود که صرافی کوین بیس می‌تواند از صدها توکن را در عرض چند سال و به طور بالقوه میلیون ها توکن در سال‌های آتی میزبانی کند.

کوین بیس به منظور تبدیل شدن به یک کارگزار فروشنده تمام و کمال و ارائه دهنده خدماتی در آینده که شامل معاملات اوراق بهادار ارزهای دیجیتال، حاشیه سود و معاملات متقابل است، با موسسه مالی Keystone Capital Corp و همچنین بازار Venovate و شرکت LLC همکاری خواهد داشت. این رویداد می‌تواند متعاقبا باعث توسعه این صرافی باشد و این صرافی به ارائه دهنده خدمات در زمینه های مختلف و حتی محصولات مالی غیر از ارز دیجیتال تبدیل شود.

تا پنج سال آینده تعداد کاربران ارز دیجیتال به 1 میلیارد نفر می‌رسد !

کوین بیس روز قبل اعلام کرد که تجارت چهار ارز دیجیتال دیگر با پوند استرلینگ (GBP) را آغاز خواهد کرد. مشتریان بریتانیایی علاوه بر بیت کوین، قادر به مبادله آلت کوین‌ها از جمله اتریوم، اتریوم کلاسیک، لایت کوین و بیت کوین کش برای پوند استرلینگ خواهند بود.

منبع: cointelegraph
ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
Reza
Reza
5 سال و 7 ماه قبل

البته تا کشور هایی مثل ایران کره شمالی روسیه باشن با امریکا درگیر باشن این اتفاق روی نخواهد داد