استراتژیست بلومبرگ: بیت کوین در سال ۲۰۲۱ از ۲۰,۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد

استراتژیست بلومبرگ: بیت کوین در سال ۲۰۲۱ از ۲۰,۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد

مایک مک گلون (Mike McGlone)، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ، معتقد است که قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۱ از ۲۰,۰۰۰ دلار عبور می‌کند.

به گزارش دیکریپت، مایک مک گلون، استراتژیست ارشد بلومبرگ اینتلیجنس (Bloomberg Intelligence)، می‌گوید که قیمت بیت کوین در ادامه روند روبه‌رشد خود به ۲۰,۰۰۰  دلار در سال ۲۰۲۱ می‌رسد.

بیت کوین در ماه‌های اخیر روندی صعودی داشته است. پادشاه ارزهای دیجیتال که سال جاری را با قیمت ۷,۲۰۸ دلار آغاز کرد، در مدت‌زمان کوتاهی سد مقاومتی ۱۰,۰۰۰ دلار را در تاریخ ۲ ژوئن (۱۳ خرداد) شکست. بیت کوین سپس در اواخر ماه ژوئیه (اوایل مرداد)، مجدداً خود را بالای محدوده قیمتی ۱۰,۰۰۰ دلار تثبیت کرد و پس از آن روندی رو به بالا داشت. اکنون مک گلون معتقد است که قیمت بیت کوین به احتمال قوی صعودی خواهد بود.

مایک مک گلون در توییتی که روز گذشته منتشر کرد گفت:

میانگین سالانه قیمت در سال ۲۰۲۱ برای هر اونس طلا به ۲,۰۰۰ دلار و برای هر بیت کوین به ۲۰,۰۰۰  دلار خواهد رسید.

اگر این اتفاق به وقوع بپیوندد، بیت کوین به بالاترین قیمت خود در طول تاریخ دست پیدا خواهد کرد. رکورد فعلی بالاترین قیمت بیت کوین ۱۹,۹۸۲ دلار است.

گفتنی است این پیش‌بینی‌ها بعد از آن صورت گرفت که مک گلون مجموعه‌ای از ادعاها را در خصوص روند صعودی بیت کوین پیش از این مطرح کرده بود. او در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان) اظهار داشت که بیت کوین اکنون نسبت به بازار سهام نزدک نوسان کمتری دارد.

همچنین مک گلون در همان روز توییتی منتشر کرد و گفت بیت کوین می‌تواند یک سال جدید سهمی‌وار را در پیش داشته باشد.

او در این باره گفت:

اگر الگوهای قبلی مجدداً تکرار شوند، ممکن است بیت کوین همانند سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۷، در سال ۲۰۲۱ نیز روندی [صعودی] سهمی‌وار داشته باشد.

مک گلون پیش‌بینی کرد اگر جهان با اتفاقات کاملاً غیرقابل پیش‌بینی مواجه نشود، این اتفاق می‌تواند رخ دهد و افزود:

اوج‌های قیمتی جدید این پتانسیل را دارند که تکرار شوند. تنها مسأله‌ای که اهمیت دارد زمان است. تا هنگامی که موضوعی غیرقابل پیش‌بینی در خصوص پذیرش گسترده و همچنین تقاضا در برابر عرضه محدود ما را به اشتباه نیندازد، این روند صعودی ادامه‌دار خواهد بود.

استراتژیست بلومبرگ: بیت کوین در سال ۲۰۲۱ از ۲۰,۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد
مایک مک گلون پیش‌بینی می‌کند که بیت کوین سالی سهمی‌وار در سال ۲۰۲۱ داشته باشد.

مک گلون تنها فردی نیست که شانس بیت کوین در ماه‌های آینده را برای رسیدن به رکورد تاریخی جدید زیاد می‌داند؛ جیسون دین (Jason Deane)، تحلیلگر بیت کوین در شرکت کوانتوم اکونومیکس (Quantum Economics)، معتقد است که بیت کوین مدت‌زمان زیادی است که قیمتی پایین‌تر از چیزی که باید دارد. او با بیان اینکه ممکن است پیش‌بینی‌های مک گلون صحیح باشد، افزود:

از دیدگاه من قیمت ۲۰,۰۰۰ دلار برای بیت کوین واقع‌بینانه است و رسیدن به این سطوح قیمتی حتی در ۶ ماه آینده کاملاً محتمل است.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

2 دیدگاه
Amir
Amir
3 سال و 3 ماه قبل

امکانش هست>

mehdy
mehdy
3 سال و 3 ماه قبل

بازم منطق این.....به نظر خود من هم 20000 یه جورایی نقطه اوج حداقل کوتاه مدت بیت خواهد بود چون خیلی از افرادی که توی اوج خریدند از فاز ضرر بیرون میان و فشار فروش حتی ممکنه از چند مقاومت زیر 20000 هم عبور کنه!!