بلومبرگ: رشد اتریوم به‌علت سفته‌بازی بوده است اما جهش بیت کوین بر اساس عوامل بنیادین رخ داده است

بلومبرگ: رشد اتریوم به‌علت سفته‌بازی بوده است اما جهش بیت کوین بر اساس عوامل بنیادین رخ داده است

تحلیل‌گران بلومبرگ بر این باورند که سفته‌بازی عامل اصلی روند صعودی اخیر اتریوم بوده؛ درحالی‌که بیت کوین بر اساس معیارهای بنیادین رشد کرده است.

به گزارش کوین تلگراف، بلومبرگ در گزارش مربوط به ارزهای دیجیتال خود، نشان داده که همچنان میانه خوبی با اتریوم ندارد و افزایش اخیر رخ داده در بهای آن را «سوداگرانه» خوانده است. بااین‌حال، این پایگاه خبری مدعی است که رشد بیت کوین، برخلاف اتریوم، بر مبنای عوامل بنیادین بوده است. در بخشی از چشم‌انداز ارزهای دیجیتال ماه اوت (مرداد) بلومبرگ آماده است:

اتریوم به سطوح بسیار بالایی دست پیدا کرده و توانسته در سال ۲۰۲۰ یکی از بهترین عملکردها را در میان ارزهای دیجیتال از خود نشان دهد، اما ما بر این باوریم که سیر صعودی اخیر این آلت کوین بیش از آنکه ناشی از تقاضای مطلوب باشد، به‌دلیل سفته‌بازی رخ داده است. حال آنکه در مقابل، شرایط عرضه از رشد بیت کوین پشتیبانی می‌کند.

در این گزارش آمده است که اتریوم با انبوهی از پلتفرم‌های مشابه و تقریبا ۶,۰۰۰ کوین قابل معامله‌ دیگر باید رقابت کند. بااین‌حال، نگارندگان این گزارش همچنان با حفظ موضع مثبت خود درمورد بیت کوین از دلایلی همچون ویژگی‌های مشابه آن با طلا و افزایش تقاضا از سوی سرمایه‌گذاران نهادی برای حمایت از این ارز دیجیتال پیشتاز نام برده‌اند.

بی‌شک نمی‌توان شکوفایی حوزه دیفای را در افزایش بهای اتر نادیده گرفت. حتی عده‌ای این شرایط را با رونق شدید روش جذب سرمایه عرضه اولیه سکه (ICO) در زمان معرفی آن، مقایسه کرده‌اند. با بلوغ هرچه‌بیشتر پلتفرم‌های قراردادهای هوشمند، رقابت میان اتریوم و دیگر همتایانش داغ‌تر می‌شود. بااین‌حال، اتر برخلاف بیت کوین، هیچ سقف عرضه‌ای ندارد و این می‌تواند در تصمیم‌گیری سرمایه‌گذاران حرفه‌ای بسیار تأثیرگذار باشد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
ali
ali
3 سال قبل

اگه بحث فاندامنتال هست یه نگاهی به این لینک بندازید:https://defipulse.com/

محمد صدرایی
محمد صدرایی
3 سال قبل

بیت کوین طلای دیجیتاله، اتریوم هم نقره محسوب میشه، بنظرم حرف بلومبرگ در مورد اتریوم اشتباهه، اتریوم بهترین آلت کوین بازاره

امیریان
امیریان
3 سال قبل

اتریوم عین پول های فیات هست که هیچ سقفی براش نیست و دولت ها میتونن توش تغییر ایجاد کنن؛پس دیر یا زود محکوم به شکسته!

احمد
احمد
3 سال قبل
پاسخ  امیریان

خیلی جالبه همه ارزهای دیجیتال بد هستند ، فقط بیت کوین خوبه ؟