قیمت بیت کوین و اتریوم در پی اخبار مثبت دوباره افزایش یافت

قیمت بیت کوین و اتریوم در پی اخبار مثبت دوباره افزایش یافت

قیمت بیت کوین روز دوشنبه توانست به بالاترین حد خود در ۲ ماه گذشته برسد. از سوی دیگر، پس از اعلام فعالیت صندوق سرمایه‌گذاری گری اسکیل (Grayscale) تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا، قیمت اتریوم نیز به رکورد سه‌هفته‌ای خود رسید.

به گزارش کوین دسک، قیمت بیت کوین دیروز با ثبت رکورد ۱۱,۵۲۴ دلار، به بیشترین میزان از ۲ سپتامبر (۱۲ شهریور) رسید. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال در محدوده ۱۱,۴۷۰ دلار معامله می‌شود و نسبت به ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱ درصد افزایش داشته است.

قیمت اتریوم نیز در ۲۴ ساعت گذشته با ۲.۱۷ درصد افزایش، در محدوده ۳۸۰ دلار معامله می‌شود. با ثبت قیمت ۳۸۳ دلار، اتریوم رکورد قیمت سه‌هفته‌ای خود را شکست. این رکورد پیش‌تر ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) ثبت شده بود.

جهش اتریوم همزمان با اطلاعیه شرکت مدیریت سرمایه گری اسکیل انجام شد. این شرکت اعلام کرد که صندوق سرمایه‌گذاری اتریوم خود را به جمع صندوق‌هایی که تحت نظارت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) قرار دارد، اضافه کرد. از این پس، گری اسکیل موظف است تا صورت‌های مالی خود را تسلیم این نهاد نظارتی کند. در اطلاعیه مطبوعاتی گری اسکیل آماده است:

ثبت داوطلبانه صندوق سرمایه‌گذاری اتریوم گری اسکیل را نباید به‌عنوان یک ثبت در حوزه صندوق‌های قابل‌معامله در بورس (ETF) تلقی کرد.

گری اسکیل یکی از شرکت‌های تابعه گروه دیجیتال کارنسی (Digital Currency Group) است. دنیس وینوکوروف (Denis Vinokourov)، مدیر ارشد بخش تحقیقات کارگزاری بیکوانت (Biquant)، در اظهارنظری گفت:

با توجه به ارزش قفل‌شده در پلتفرم‌های دیفای (DeFi)، این خبر به احتمال زیاد باعث می‌شود که یک بار دیگر شاهد پیشی‌گرفتن عملکرد اتریوم از عملکرد بیت کوین باشیم.

بیت کوین از ابتدای سال جاری میلادی تا به حال رشدی ۵۹ درصدی داشته است. این در حالی است که اتریوم در مدت مشابه، ۲۰۰ درصد رشد کرده است.

هفته گذشته و پس از اعلام خبر خرید ۵۰ میلیون دلار بیت کوین توسط شرکت اسکوئر، قیمت بیت کوین و اتریوم بیش از ۶ درصد افزایش یافت.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
پیام امین پویا
پیام امین پویا
۳ سال قبل

بازار آبستن انفجار....ان شالله قبل ژانویه واکسن کرونا اعلام رسمی بشه
تخته گاز بازار به آسمان میرود

سیدمصطفی میرباقری
سیدمصطفی میرباقری
۳ سال قبل

کدوم افزایش قیمت؟ نزولیه

shahab
shahab
۳ سال قبل

کلیت بازار به سمت صعودی داره حرکت میکنه و در موج صعودی قرار داریم و اصلاح در میانه راه کاملا طبیعیه و ذات بازارهای سرمایه بدین شکل عمل میکنه

bitcoin lover
bitcoin lover
۳ سال قبل

در پی اخبار مثبت....