وضعیت بازار: بررسی حمایت‌ها و مقاومت‌های کلیدی بیت کوین و آلت کوین‌ها

وضعیت بازار: بررسی حمایت‌ها و مقاومت‌های کلیدی بیت کوین و آلت کوین‌ها

وضعیت کلی بازار بیت کوین و بیشتر آلت کوین‌ها در ۲۴ ساعت گذشته صعودی بوده است. اگر خریداران بتوانند قیمت بیت کوین را به بالای ۵۰,۰۰۰ دلار برسانند، احتمالاً روند صعودی این ارز دیجیتال و سایر ارزهای بازار هم ادامه پیدا می‌کند.

به گزارش کریپتو نیوز، سرعت افزایش قیمت بیت کوین با عبور از مقاومت ۴۸,۵۰۰ دلاری، بیشتر شد. بیت کوین در ادامه از محدوده ۴۹,۲۰۰ دلار هم عبور کرد و قبل از اصلاح به سطوح پایین‌تر، از سطح ۴۹,۸۰۰ دلار گذشت. بیت کوین در حال حاضر حدود ۴۹,۳۴۰ دلار معامله می‌شود و به نظر می‌رسد که قیمت مجدداً قادر به آزمایش مقاومت ۵۰,۰۰۰ دلاری هست.

اکثر آلت کوین‌های بازار هم وضعیت مشابهی دارند و با سرعت بیشتری در حال رشد هستند. اتریوم پس از نزدیک‌شدن به مقاومت ۴,۱۰۰ دلاری، موقعیت خود را بالای ۴,۰۰۰ دلار تثبیت کرد و ممکن است در ادامه تا ۴,۱۲۰ دلار نیز رشد کند. ریپل با جهشی ۸ درصدی توانست از سد ۰.۹۲ دلار بگذرد. کاردانو هم مشغول آزمایش منطقه مقاومتی ۱.۳ دلار است.

وضعیت بازار: بررسی حمایت‌ها و مقاومت‌های کلیدی بیت کوین و آلت کوین‌ها
نمودار ارزش کل بازار ارز دیجیتال

شرایط قیمتی بیت کوین

پس از حرکت بیت کوین به بالای ۴۷,۵۰۰ دلار، قیمت این ارز دیجیتال ثبات بیشتری پیدا کرد. بیت کوین سطوح مقاومتی ۴۸,۵۰۰ و ۴۹,۲۰۰ دلار را پشت سر گذاشته و اکنون مقاومت بعدی در محدوده ۵۰,۰۰۰ دلار قرار گرفته است. اگر قیمت از این سطح عبور کند، ممکن است رشد آن سریع‌تر شود. در این صورت، احتمال جهش تا سطح ۵۱,۲۰۰ دلار نیز وجود دارد.

از سوی دیگر، اگر بازار نزولی شود، اولین حمایت در نزدیکی سطح ۴۹,۰۰۰ دلار خواهد بود. حمایت مهم بعدی نزدیک به ۴۸,۵۰۰ دلار قرار گرفته که در صورت شکسته‌شدن این سطح ممکن است روند نزولی جدیدی در بازار آغاز شود.

شرایط قیمتی اتریوم

قیمت اتریوم اکنون بالای سطح ۴,۰۰۰ دلار تثبیت شده است. در حالی که روند بازار صعودی به نظر می‌رسد، هر واحد از این ارز دیجیتال با قیمتی حدود ۴,۰۳۰ دلار معامله می‌‌شود. مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به سطح ۴,۰۸۰ دلار است که در صورت عبور قیمت از این مقاومت، ممکن است اتریوم تا ۴,۱۲۰ دلار هم رشد کند. در این صورت خریداران می‌توانند مقاومت ۴,۲۰۰ دلاری را آزمایش کنند.

از طرفی اگر در ادامه بازار نزولی شود، احتمال کاهش قیمت تا زیر ۴,۰۰۰ دلار وجود دارد. حمایت کلیدی بعدی در سطح ۳,۹۲۰ دلار است که در صورت شکسته‌شدن این سطح، فروشندگان احتمالاً حمایت ۳,۸۵۰ دلاری را آزمایش خواهند کرد.

شرایط قیمتی کاردانو، بایننس کوین، سولانا، دوج کوین و ریپل

کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته ۳ درصد رشد داشته و قیمت آن از ۱.۲۸ دلار عبور کرده است. خریداران اکنون در حال آزمایش سطح ۱.۳۰ دلار هستند. در صورت شکسته‌شدن این مقاومت، ممکن است قیمت تا ۱.۳۲ دلار نیز رشد کند.

بایننس کوین در حال تلاش برای افزایش سرعت حرکت صعودی خود و عبور از سطح ۵۳۵ دلار است. مقاومت اصلی بعدی در نزدیکی ۵۵۰ دلار شکل گرفته است. در صورت عبور از سطح ۵۵۰ دلار، احتمال افزایش قیمت تا ۵۶۵ دلار نیز وجود دارد.

سولانا در حال حاضر بالاتر از مقاومت ۱۸۰ دلاری و با قیمتی حدود ۱۸۴ دلار معامله می‌شود. خریداران موفق شدند در مقطعی قیمت را به ۱۸۸ دلار برسانند و به نظر می‌رسد مقاومت کلیدی بعدی سطح ۲۰۰ دلار باشد.

دوج کوین بالاتر از ۰.۱۷ دلار نوسان می‌کند. اولین مقاومت کلیدی پیش روی خریداران نزدیک سطح ۰.۱۷۵ دلار است. با یک شکست مناسب از بالای این سطح، ممکن است قیمت تا ۰.۱۸۸ دلار نیز رشد کند. در غیر این صورت و با نزولی‌شدن بازار، ممکن است قیمت تا محدوده ۰.۱۶۵ دلار سقوط کند.

ریپل با عبور از سطح ۰.۹ دلار، عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. خریداران قیمت را به بالای ۰.۹۲ و ۰.۹۵ دلار رسانده‌اند و ظاهراً مقاومت کلیدی بعدی نزدیک به ۱.۰۰ دلار است که در صورت عبور از آن می‌توان به جهش قیمت تا ۱.۰۵ دلار امیدوار بود.

شرایط قیمتی آلت کوین‌های بازار

کرو دائو توکن (Curve DAO Token)، آیوتا، لونا، گراف (The Graph)، لوپرینگ (Loopring)، پالیگان، ثور چین (THORChain)، فانتوم (Fantom)، اولنچ، کادنا (Kadena)، هدرا هش‌گراف (Hedera)، کازماس و نیر پروتکل (NEAR Protocol) آلت کوین‌هایی هستند که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۰ درصد رشد کرده‌اند. از بین این آلت کوین‌ها، لونا ۱۶ درصد رشد کرده و قیمت آن از ۹۵ دلار فراتر رفته است. قیمت این ارز دیجیتال طی هفت روز گذشته نیز ۶۲ درصد افزایش‌ یافته است.

به طور کلی، قیمت بیت کوین در حال رشد و رسیدن به ۵۰,۰۰۰ دلار است. اگر خریداران بتوانند موقعیت خود را بالای ۵۰,۰۰۰ دلار حفظ کنند، ممکن است در ادامه قیمت تا ۵۱,۲۰۰ دلار رشد کند.

guest

استفاده از کلمات و محتوای توهین‌آمیز و غیراخلاقی به هر شکل و هر شخص ممنوع است.

انتشار هرگونه دیدگاه غیراقتصادی، تبلیغ سایت، تبلیغ صفحات شبکه‌های اجتماعی، قراردادن اطلاعات تماس و لینک‌های نامرتبط غیرمجاز است.

دیدگاه‌هایی که از قوانین فوق تخطی کرده باشند، تأیید نمی‌شوند و حساب کاربران خاطی ممکن است مسدود شود.

در صورت وقوع کلاهبرداری یا فریب، ارزدیجیتال این حق را دارد که از مراجع قضایی پیگیری کند یا با این نهادها همکاری داشته باشد.

4 دیدگاه
عماد کریم پور
عماد کریم پور
5 ماه پیش

بنظرتون شیبا تا چه حدی میتونه بره

sayed kazam
sayed kazam
5 ماه پیش

زنده باد بیت کویین

حامد وینکی۲
حامد وینکی۲
5 ماه پیش

اول

امیرعلی عضدی
امیرعلی عضدی
5 ماه پیش

هنوز قضاوت زود هست

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.