حساب هال فینی را در توییتر حذف نکنید؛ او بر می‌گردد!

حساب هال فینی را در توییتر حذف نکنید؛ او بر می‌گردد!

جمعی از کاربران جامعه ارزهای دیجیتال از جک دورسی (Jack Dorsey)، مدیرعامل توییتر درخواست کرده‌اند تا حساب کاربری هال فینی (Hal Finney)، اولین دریافت کننده بیت کوین را پاک نکند.

به گزارش یوتودی، توییتر در صدد است تا تمام حساب‌های کاربری‌ای را که بیش از ۶ ماه بدون فعالیت مانده‌اند، غیر فعال کند. با اتخاذ چنین تصمیمی، توییتر قصد دارد تا فضای بیشتری برای خودش ایجاد نماید.

طبق برآوردها چیزی در حدود چند میلیون حساب توییتری از این شبکه اجتماعی حذف خواهند شد که یکی از آنها متعلق به هال فینی، اولین دریافت کننده تراکنش بیت کوین است. فینی اولین فردی بود که از جانب ساتوشی ناکاموتو بیت کوین دریافت کرد.

فینی با وجود اینکه با بیماری ALS دست و پنجه نرم می‌کرد، اما با این حال فعالیتی گسترده در حوزه ارزهای دیجیتال داشت. او در سال ۲۰۱۴ از دنیا رفت و خانواده‌اش تصمیم گرفتند تا تمام بیت کوین‌های اهدایی به او را صرف منجمد کردن بدنش کنند تا در آینده، در صورت پیشرفت علم، بار دیگر بتوان او را به حیات بازگرداند.

این احتمال وجود دارد که بار دیگر از خواب ابدی بیدار شده و توییت‌ مشهور خود در مورد بیت کوین را ببیند. جیمسون لوپ (Jameson Lopp)، از مدیران ارشد کاسا (Casa)، از جک دورسی خواسته تا حساب کاربری فینی را تا زمان بازگشت او حذف نکند. او در توییتی خطاب به جک دورسی و کارکنان توییتر می‌نویسد:

خواهش می‌کنم حساب هال فینی را نگه‌دارید. احتمالا وقتی برگردد، لازمش شود!

این احتمال وجود دارد که دورسی در خصوص تصمیم شرکتش استثنا قائل شود چرا که طبق گزارشات، دورسی یکی از طرفداران پر و پا قرص بیت کوین است. دورسی به تازگی تیمی از متخصصین بلاک چین را دور هم جمع کرده تا بر روی یک اکوسیستم متن بازِ مبتنی بر بیت کوین کار کنند. او در اظهارنظری گفته بود که بیت کوین ارز اصلی اینترنت خواهد شد.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

3 دیدگاه
رز رز
رز رز
4 سال قبل

بیخیال بابا تا حالا کی تونسته از مرگ برگرده

siavashnam
siavashnam
4 سال قبل
پاسخ  رز رز

درواقع نمرد قبل از مرگ بیهوشش کردن بعدم با یه سری دارو بدنشو منجمد کردن

علیرضا نعمتی
علیرضا نعمتی
4 سال قبل

واقعا وقتی این نوع مباحث رو میخونم،با خودم میگم ما کجاییم اونا کجان؟!
ما در حال دست و پا زدن توی تعیین نرخ بنزین و رفع نیازهای حداقلی موندیم،و اونا دنبال بازگشت هال فینی و دسترسی مجددش به حساب توییتریش..
به قول ملک الشعرای بهار:
"این دود سیه فام که از بام وطن خاست،از ماست که بر ماست"