تیم دریپر، میلیاردر بیت کوین از آلت کوین‌های خود رونمایی کرد

تیم دریپر، میلیاردر بیت کوین از آلت کوین‌های خود رونمایی کرد

تیم دریپر، سرمایه‌گذار و میلیاردر مشهور حوزه فناوری، در اظهارنظر تازه خود، از آلت کوین‌هایی که در آنها سرمایه‌گذاری کرده است، نام برد.

به گزارش کوین تلگراف، دریپر که پیش‌تر موفق شده بود با شرکت در مزایده بیت کوین‌های مصادره‌شده از وب‌سایت جاده ابریشم (Silk Road)، حدود ۳۰,۰۰۰ بیت کوین بخرد، در اظهارنظر تازه خود عنوان کرده است که حداقل در ۶ آلت کوین مختلف سرمایه‌گذاری کرده است.

او در صحبت‌های اخیرش در حاشیه یک کنفرانس سرمایه‌گذاری، گفت که در بیت کوین کش، ریپل، تزوس و آراگون سرمایه‌گذاری کرده است. او در این کنفرانس گفت:

من به این حوزه ایمان دارم. فکر می‌کنم پذیرش [بیشتر] نزدیک است. این امر برای دنیا خیلی پراهمیت است و من هم می‌خواهم که دنیا این را بداند. دلم می‌خواهد تمام مردم جهان وارد این حوزه شوند.

دریپر این نظراتش را تنها سه هفته بعد از آنکه ظاهرا حساب توییتری او به‌خاطر تبلیغ بیت کوین کش هک شد اظهار کرده است. در این توییت مشکوک، عنوان شده بود که دریپر بیت کوین کش خریده است. او همچنین از حساب جعلی راجر ور (Roger Ver) نیز برای ساخت بیت کوین کش تشکر کرده و این ارز دیجیتال را «نوآوری» خوانده بود.

دریپر سابقه‌ای هفت ساله در حوزه سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال دارد. او با سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های مختلف از جمله کوین بیس، سودی چند میلیون دلاری برای خود دست و پا کرده است. او سال ۲۰۱۹، اعلام کرد که به‌نفع ارزهای دیجیتال، تمام سرمایه را از بازارهای عمومی خارج می‌کند.

دریپر از مدت‌ها پیش به‌عنوان یکی از حامیان آلت کوین‌ها شناخته می‌شد. او سال ۲۰۱۷ و پس از ثبت شکایت از ترون، تأیید کرد که در عرضه اولیه این ارز دیجیتال شرکت کرده است.

او اکتبر ۲۰۱۹ (آبان ۹۸) نیز در انجمن کورا (Quora) گفت که به‌عقیده وی، ریپل در مسیر بسیار خوبی در حال حرکت است و به‌شدت رشد خواهد کرد. همین رشد هم به افزایش قیمت آن منجر خواهد شد. او در کورا نوشت:

با نگاهی به رشد سه برابری بیت کوین در طول ۵ ماه گذشته، می‌توان انتظار داشت که شرایطی مشابه برای ریپل هم رقم بخورد.

صد البته با توجه به این پیش‌بینی می‌توان گفت که دریپر در پیش‌بینی قیمت مهارت چندانی ندارد!

اوایل سال جاری میلادی، دریپر اعلام کرد که در پروژه مبتنی بر بلاک چین آراگون ۱ میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است. او در ازای این سرمایه‌گذاری ۱ میلیون توکن «ANT»، معادل ۲.۵۲ درصد عرضه کل این توکن، دریافت کرده است.

او سال ۲۰۱۴، چیزی در حدود ۳۰,۰۰۰ واحد بیت کوین با قیمت ۶۳۲ دلار به ازای هر واحد خرید. تا به امروز، قیمت این حجم از بیت کوین ۱,۵۰۰ درصد رشد کرده است و ارزشی معادل ۳۱۵ میلیون دلار دارد.

به نظر نمی‌رسد که دریپر قصد فروش ارزهای خود را داشته باشد؛ او چندی پیش ضمن تأکید بر پیش‌بینی سال ۲۰۱۸ خود، اعلام کرد که قیمت بیت کوین در طول ۲ سال آینده از ۲۵۰,۰۰۰ دلار عبور خواهد کرد. اگر این اتفاق بیفتد، ارزش بیت کوین‌های او ۷.۵ میلیارد دلار خواهد شد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

1 دیدگاه
شاهین
شاهین
3 سال قبل

انشالله که بشه ولی برای ۲۵۰ هزاری شدن باید کل بازار رمز ارزا حداقل ۲۰ برابر امروز شناخته تر بشن و تعداد آدرسای واقعی و تراکنشهام همچنین درکل هروقت بیت و آلتکوینا مثل طلا بشنو هرجای دنیا که ببریشون با پول فیات یا کالا معاوضه بکنن اونموقع بله ممکنه به این قیمت برسه