چرا تیم دریپر معتقد است که قیمت بیت کوین به ۲۵۰ هزار دلار می‌رسد؟

چرا تیم دریپر معتقد است که قیمت بیت کوین به ۲۵۰ هزار دلار می‌رسد؟

تیم دریپر، سرمایه‌گذار خطرپذیر ارزهای دیجیتال، بار دیگر بر روی پیش‌بینی بیت کوین ۲۵۰ هزار دلاری خود در سال ۲۰۲۲ اصرار ورزید. دریپر معتقد است که این سکه‌ی نارنجی می‌تواند تا فرارسیدن زمان پیش‌بینی‌اش به «ارز منتخب» تبدیل شود.

به نقل از یو‌تودی، این سرمایه‌گذار گفت:

من هنوز نظرم را در رابطه با پیش‌بینی‌ام تغییر نداده‌ام. فکر می‌کنم بیت کوین در سال ۲۰۲۲ یا اوایل ۲۰۲۳ به قیمت ۲۵۰,۰۰۰ دلار برسد که یک جهش بزرگ از جایی که هم‌اکنون قرار دارد به شمار می‌آید.

دریپر با اشاره به چالش پذیرش بیت کوین، امکان استفاده از آن را همچنان سخت توصیف کرد. با این حال به گفته این سرمایه‌گذار ارزهای دیجیتال، در صورتی که بیت کوین به مقیاس‌پذیری کافی برسد، انتخاب میان «پرداخت با کارت‌های اعتباری با تمام هزینه و کارمزدهایی که دارند»، یا «استفاده از یک گزینه جایگزین شفاف، متن‌باز و بدون خطا» نتیجه واضحی خواهد داشت.

مردم بالاخره این تغییر را انجام خواهند داد و بیت کوین قرار است برنده بزرگ میدان باشد.

طبق گزارش‌ قبلی، دریپر پس از تصاحب ۲۹,۶۵۶ بیت کوین در مزایده‌ای که توسط پلیس فدرال ایالات متحده انجام شده بود، در تاریخ ژوئن ۲۰۱۴ پیش‌بینی بیت کوین ۱۰ هزار دلاری خود را انجام داد که کمتر از ۴ سال بعد به حقیقت پیوست.

تیم دریپر در مصاحبه اخیر خود با شبکه سی‌ان‌بی‌سی، به طور دقیق مشخص نکرد که چه میزان از ثروت یک میلیارد دلاری‌اش را به صورت بیت کوین نگهداری می‌کند و تنها آن را با کلمه «خیلی زیاد» توصیف کرد.

از سوی دیگر، وارن بافت سرمایه‌گذار افسانه‌ای و مدیر عامل برکشایر هاتاوی، بار دیگر با انتقاد شدید از بیت کوین و ارزهای دیجیتال آن‌ها را دارایی‌های کاملا بی‌ارزش خواند. هرچند دریپر از انتقادات صورت گرفته از سوی وارن بافت متعجب نشد.

سرمایه‌گذار خطرپذیر ارزهای دیجیتال با اشاره به اینکه شرکت‌های بیمه و بانک‌ها نیمی از دارایی وارن بافت را تشکیل می‌دهند، این مسئله را دلیل مخالفت وارن بافت با بیت کوین خواند.

آن‌ها قرار نیست در اقتصاد غیرمتمرکز جدید عملکرد خوبی داشته باشند. البته که قرار نیست [وارن بافت] از آن خوشش بیاید.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

6 دیدگاه
موفقیت نزدیک است
موفقیت نزدیک است
۴ سال قبل

سود ریپل بهتره برای سرمایه گذاری یکی دو ساله

IOST
IOST
۴ سال قبل

دل اين بابا هم خوشه، اين همه الت كوين محشر داريم در ماركت،چرا سرمايه گذارى رو بيت كوين؟،كه دائم در خطر سقوط زياد هست

BTC
BTC
۴ سال قبل
پاسخ  IOST

چرا بیت کوین ، ما می فهمیم که نزدیک به نود درصد سرمایه مان سر آلت کوین آبکی پریده خیلی برام گرون تموم شد تا فهمیدم فقط بیت کوین البته راجب کسانی که ترید میکنن صحبت نمیکنم روی صحبتم به سرمایه گذارهاست

رضا
رضا
۴ سال قبل
پاسخ  BTC

بسیاری از altcoin ها حقه بازی هستن و یا به درد نمیخورن. مثل DGB که عملا با هوچی گری سعی میکرد قیمتش رو ببره بالا که منم خیلی سر این مساله ضرر کردم بعد از سقوط قیمتش.... ولی بعضی altcoin ها هستن که جزء 20 تای اول هستن مثل LTC که به نظرم پتانسیل فوق العاده ای برای رسیدن به 1000 دلار در آینده داره. روی چیزی سرمایه گذاری کنید که dev team قوی پشت سرش باشه. موفق باشین

هوشیار
هوشیار
۴ سال قبل
پاسخ  رضا

من هم نظرم نسبت به ltc مساعده

محسن
محسن
۴ سال قبل
پاسخ  IOST

مثلا کدوم آلت کوین ها