رشد شدید و ادامه دار بایننس کوین و صعود به رده دهم بازار ارزهای دیجیتال !

رشد شدید و ادامه دار بایننس کوین و صعود به رده دهم بازار ارزهای دیجیتال !

هنگام ریزش بازار، معمولاً تعدادی ارز دیجیتال وجود دارد که از زیر دست خرس‌های خشمگین در امان می‌مانند. ساعاتی قبل طی سقوط بازار ۲ میلیارد دلار از آن خارج شد. همانطور که انتظار می‌رفت چند ارز دیجیتال از این سقوط جان سالم به در بردند و در حمام خون بازار، چراغ سبز از خود نشان دادند. بایننس کوین یکی از آن‌ها بود که در میان ریزش شدید بازار، با ۱۸ درصد رشد وارد ۱۰ ارز دیجیتال برتر بازار شد.

کاردانو که در یک سال اخیر روند نزولی را طی کرده، اخبار مربوط مربوط به توسعه بسیار اندکی از سوی تیم پروژه آن منتشر شده است. شرایط برای کاردانو به گونه‌ای تغییر کرده که پنجمین ارز دیجیتال برتر سال گذشته با ۱۰ میلیارد دلار ارزش بازار، هم‌اکنون با از دست دادن نزدیک به ۹۷ درصد از ارزش خود به جایگاه ۱۲ بازار سقوط کرده است.

بیت کوین اس‌وی نیز در شرایط مشابهی پس از آغاز به کار در ماه نوامبر، حرکت نزولی خود را آغاز کرده است. این ارز دیجیتال که در حال حاضر زیر قیمت ۶۰ دلار معامله می‌شود، طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۵ درصد کاهش داشته و جایگاه ۱۰ خود را در کوین‌مارکت‌کپ به بایننس کوین واگذار کرده است.

رشد شدید و ادامه دار بایننس کوین و صعود به رده دهم بازار ارزهای دیجیتال !

روز گذشته که بایننس کوین زیر قیمت ۷ دلار معامله می‌شد، با سقوط بازار مسیر متفاوتی اتخاذ کرد و هم‌اکنون در قیمت ۸.۱۴ دلار معامله می‌شود؛ بیشترین قیمتی که از اواسط ماه نوامبر به آن دست یافته است. حجم معاملات نیز از ۷۶ میلیون دلار به ۱۱۱ میلیون دلار افزایش یافت که ۳۵ درصد آن مربوط به معاملات جفت ارز بایننس کوین/تتر بود.

بایننس کوین هم‌اکنون حجم بازاری معادل ۱ میلیارد دلار دارد که بیت کوین SV را پشت سر گذاشته و تنها با ۴۰۰ میلیون دلار اختلاف با استلار رده نهمی که عملکرد ضعیفی در هفته‌های گذشته از خود نشان داده، در جایگاه ۱۰ام کوین‌مارکت‌کپ قرار گرفته است.

آخرین اطلاعیه از سوی تیم بایننس مربوط به پروژه دیگری در لانچ‌پد بود.

رشد شدید و ادامه دار بایننس کوین و صعود به رده دهم بازار ارزهای دیجیتال !

در پست رسمی Fetch.Ai آمده است:

یادگیری ماشین، هوش مصنوعی، سامانه‌های چند عامله و فناوری دفترکل توزیع شده برای ساخت یک اقتصاد اینترنتی گردآوری شده‌اند. هدف از پروژه خودکار سازی تعداد نامحدودی از بازارهاست که نیازمند مداخلات دستی فراوانی هستند.

سرمایه‌پذیری این پروژه در ماه ژوئن سال گذشته در فروش‌های عمومی و خصوصی با جمع‌آوری ۹۷۴,۹۷۵ دلار و ۲۴,۵۹۶ اتریوم با موفقیت انجام شد. حمایت عمومی از این پروژه از طریق بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، می‌تواند موجب بالا بردن قدرت توکن خود صرافی شود.

بایننس در حال حاضر تنها صرافی است که قادر به انجام رویدادهای افزایش شدید قیمتی است. بایننس کوین که نقشی مانند سهام این صرافی را ایفا می‌کند، هم‌اکنون در جایگاه دهم برترین ارزهای دیجیتال بازار قرار دارد. ترون دیگر آلت کوینی است که در سال ۲۰۱۹ عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته است.

منبع: ethereumworldnews
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه