atlasarzdigital

رشد شدید و ادامه دار بایننس کوین و صعود به رده دهم بازار ارزهای دیجیتال !

رشد شدید و ادامه دار بایننس کوین و صعود به رده دهم بازار ارزهای دیجیتال !

هنگام ریزش بازار، معمولاً تعدادی ارز دیجیتال وجود دارد که از زیر دست خرس‌های خشمگین در امان می‌مانند. ساعاتی قبل طی سقوط بازار 2 میلیارد دلار از آن خارج شد. همانطور که انتظار می‌رفت چند ارز دیجیتال از این سقوط جان سالم به در بردند و در حمام خون بازار، چراغ سبز از خود نشان دادند. بایننس کوین یکی از آن‌ها بود که در میان ریزش شدید بازار، با 18 درصد رشد وارد 10 ارز دیجیتال برتر بازار شد.

کاردانو که در یک سال اخیر روند نزولی را طی کرده، اخبار مربوط مربوط به توسعه بسیار اندکی از سوی تیم پروژه آن منتشر شده است. شرایط برای کاردانو به گونه‌ای تغییر کرده که پنجمین ارز دیجیتال برتر سال گذشته با 10 میلیارد دلار ارزش بازار، هم‌اکنون با از دست دادن نزدیک به 97 درصد از ارزش خود به جایگاه 12 بازار سقوط کرده است.

بیت کوین اس‌وی نیز در شرایط مشابهی پس از آغاز به کار در ماه نوامبر، حرکت نزولی خود را آغاز کرده است. این ارز دیجیتال که در حال حاضر زیر قیمت 60 دلار معامله می‌شود، طی 24 ساعت گذشته بیش از 5 درصد کاهش داشته و جایگاه 10 خود را در کوین‌مارکت‌کپ به بایننس کوین واگذار کرده است.

رشد شدید و ادامه دار بایننس کوین و صعود به رده دهم بازار ارزهای دیجیتال !

روز گذشته که بایننس کوین زیر قیمت 7 دلار معامله می‌شد، با سقوط بازار مسیر متفاوتی اتخاذ کرد و هم‌اکنون در قیمت 8.14 دلار معامله می‌شود؛ بیشترین قیمتی که از اواسط ماه نوامبر به آن دست یافته است. حجم معاملات نیز از 76 میلیون دلار به 111 میلیون دلار افزایش یافت که 35 درصد آن مربوط به معاملات جفت ارز بایننس کوین/تتر بود.

بایننس کوین هم‌اکنون حجم بازاری معادل 1 میلیارد دلار دارد که بیت کوین SV را پشت سر گذاشته و تنها با 400 میلیون دلار اختلاف با استلار رده نهمی که عملکرد ضعیفی در هفته‌های گذشته از خود نشان داده، در جایگاه 10ام کوین‌مارکت‌کپ قرار گرفته است.

آخرین اطلاعیه از سوی تیم بایننس مربوط به پروژه دیگری در لانچ‌پد بود.

رشد شدید و ادامه دار بایننس کوین و صعود به رده دهم بازار ارزهای دیجیتال !

در پست رسمی Fetch.Ai آمده است:

یادگیری ماشین، هوش مصنوعی، سامانه‌های چند عامله و فناوری دفترکل توزیع شده برای ساخت یک اقتصاد اینترنتی گردآوری شده‌اند. هدف از پروژه خودکار سازی تعداد نامحدودی از بازارهاست که نیازمند مداخلات دستی فراوانی هستند.

سرمایه‌پذیری این پروژه در ماه ژوئن سال گذشته در فروش‌های عمومی و خصوصی با جمع‌آوری 974,975 دلار و 24,596 اتریوم با موفقیت انجام شد. حمایت عمومی از این پروژه از طریق بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان، می‌تواند موجب بالا بردن قدرت توکن خود صرافی شود.

بایننس در حال حاضر تنها صرافی است که قادر به انجام رویدادهای افزایش شدید قیمتی است. بایننس کوین که نقشی مانند سهام این صرافی را ایفا می‌کند، هم‌اکنون در جایگاه دهم برترین ارزهای دیجیتال بازار قرار دارد. ترون دیگر آلت کوینی است که در سال 2019 عملکرد خیره‌کننده‌ای داشته است.

منبع: ethereumworldnews
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه رشد شدید و ادامه دار بایننس کوین و صعود به رده دهم بازار ارزهای دیجیتال ! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x