atlasarzdigital

بهترین دستگاه‌های استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۰

بهترین دستگاه‌های استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۰

سودآوری استخراج بیت کوین باعث شده است تا این صنعت روز به روز بزرگتر شود و تقریبا هر ماه شاهد ورود دستگاه‌های جدید و کارآمدتر به بازار باشیم که آرام آرام دستگاه‌های قدیمی‌تر را از دور خارج می‌کنند. در این پست بهترین دستگاه‌های استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۰ را معرفی می‌کنیم.

بهترین دستگاه استخراج بیت کوین چیست؟

در زمان نگارش این مقاله، دستگاه «+Bitmain Antminer S17» به عنوان بهترین دستگاه استخراج بیت کوین شناخته می‌شود که در ادامه درباره آن می‌خوانید.

البته بهترین بودنِ یک دستگاه ماینینگ مسئله‌ای کاملا نسبی است و شاید در بعضی از مناطق و شرایط، دستگاه‌هایی مورد استفاده قرار گیرند که در مناطق و شرایط دیگر سودآوری نداشته باشند.

طبق یک قاعده کلی می‌توان گفت بهترین دستگاه استخراج دستگاهی است که علاوه بر طول عمر بالا، بازگشت سرمایه سریع‌تری داشته باشد. زمان بازگشت سرمایه به مدت زمانی که گفته می‌شود که پول خرید دستگاه و هزینه‌های جانبی آن بر می‌گردد.

بر اساس قاعده بالا، بهترین و جدیدترین دستگاه استخراج، همیشه محبوب‌ترین نیست. به عنوان مثال اگر چه دستگاه +Bitmain Antminer S17 بهترین دستگاه استخراج بیت کوین در بازار است اما همچنان بسیاری از فارم‌های بزرگ از دستگاه قدیمی S9 و مدل‌های مشابه استفاده می‌کنند.

همچنین بخوانید: قیمت انواع دستگاه ماینر در بازار ایران + عوامل موثر در قیمت دستگاه استخراج

مهمترین عواملی که بر سودآوری و بازگشت سرمایه یک دستگاه تاثیرگذار هستند، عبارتند از:

 • قدرت دستگاه (هش ریت/نرخ هش): مقدار قدرت پردازش دستگاه برای تولید هش که هر چقدر بالاتر باشد، میزان بیت کوین‌های استخراج شده بالاتر می‌رود. مثال: قدرت دستگاه Antminer S17+ حدود ۷۳ تراهش بر ثانیه (73TH/S) است.
 • مصرف برق دستگاه: مقدار برق مصرفی دستگاه استخراج بر حسب وات که هر چقدر بالاتر باشد، هزینه برق بیشتری را بر گردن ماینر می‌گذارد. مثال: مصرف برق دستگاه +Antminer S17 حدود ۲,۹۲۰ وات (2920W) است.
 • قیمت دستگاه: میزان پولی که برای خرید دستگاه استخراج پرداخت می‌شود که هر چقدر بیشتر باشد ماینر باید مدت بیشتری فعالیت کند تا سرمایه خرید برگردد و بنابراین زمان بازگشت سرمایه افزایش می‌یابد.

به جز موارد فوق، عوامل زیاد دیگری مثل قیمت بیت کوین، تعرفه برق، سختی شبکه بیت کوین و … در بازگشت سرمایه تاثیرگذار هستند اما سه مورد بالا فقط مربوط به دستگاه بودند.

دستگاه‌های برتر استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۰

در اینجا قصد داریم هشت دستگاه برتر برای استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۰ را معرفی کنیم.

به این نکته توجه داشته باشید که بالاتر بودن قدرت‌ دستگاه به معنای بهتر بودن دستگاه نیست. عواملی مانند مصرف برق، طول عمر، وزن، صدا، اندازه و … نقش اساسی در ماینینگ دارند. همچنین در فهرست زیر فاکتورهایی مثل سودآوری، قیمت، اندازه، وزن و مقبولیت در میان مصرف‌کنندگان لحاظ شده است.

تاریخ به‌روزرسانی: اواخر دی ۹۸

۱. بیت مین انت ماینر اس ۱۷ پلاس (+Bitmain Antminer S17)

دستگاه S17 Pro
 • قدرت: ۷۳ تراهش بر ثانیه (73TH/S)
 • مصرف برق: ۲,۹۲۰ وات (2920W)
 • قیمت جهانی: حدود ۲,۶۰۰ دلار

انت‌ماینرهای سری ۱۷، در حال حاضر پرچمدار شرکت بیت مین هستند. بیت مین بزرگ‌ترین تولیدکننده دستگاه‌های استخراج است.

انت‌ماینر اس ۱۷ پلاس که در دسامبر ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد، با قدرت ۷۳ تراهش (TH/S) و مصرف برق حدود ۲,۹۲۰ وات، در حال حاضر لقب بهترین دستگاه استخراج بیت کوین را یدک می‌کشد. قیمت این دستگاه بین ۲,۴۰۰ تا ۲,۶۰۰ دلار متغیر است.

در این ماینر با بهره‌گیری از فناوری انتقال گرمای دوگانه، فضای بین ورودی و خروجی هوا ۵۰ درصد کاهش یافته است که دمای دستگاه و صدای آن را تا حد زیادی بهبود داده است. همچنین در این مدل جدید مکانیستم‌های تحمل دما و خنک‌کنندگی توسعه پیدا کرده‌اند تا شاهد کمترین نوسان در کارکرد آن باشیم.

۲. بیت مین انت ماینر اس ۱۷ پرو (Bitmain Antminer S17 Pro)

دستگاه S17 Pro
 • قدرت: ۵۳ تراهش بر ثانیه (53TH/S)
 • مصرف برق: ۲,۰۹۴ وات (2094W)
 • قیمت جهانی: حدود ۱,۹۰۰ دلار

تا قبل از عرضه اس ۱۷ پلاس، اس ۱۷ پرو بهترین دستگاه استخراج بیت کوین بود و حالا در رده دوم سودآورترین ماینرهای بیت کوین قرار دارد. با این حال، با توجه به اینکه مدل اس ۱۷ پلاس هنوز به صورت عمده عرضه نشده است، در بسیاری از فارم‌ها از اس ۱۷ پرو استفاده می‌شود.

انت‌ماینر اس ۱۷ پرو که در آوریل ۲۰۱۹ به بازار عرضه شد، با قدرت ۵۳ تراهش (TH/S) و مصرف برق حدود ۲۰۹۰ وات دومین دستگاه کارآمد جهان برای استخراج بیت کوین است.

اس ۱۷ پرو مثل اس ۱۷ پلاس در سه حالت قابل راه‌اندازی است: کم مصرف – معمولی و توربو که هر کدامشان قدرت هش و مصرف برق مختلفی دارند.

۲. اینوسیلیکون تی ۳ پلاس (Innosilicon T3+ 52T)

دستگاه Innosilicon T3+ 52T
 • قدرت: ۵۲ تراهش بر ثانیه (52TH/S)
 • مصرف برق: ۲,۱۰۰ وات (2100W)
 • قیمت جهانی: حدود ۱,۷۰۰ دلار

نسل جدید ماینرهای بیت کوین شرکت اینوسیلیکون به معنای واقعی کلمه یک ترمیناتور در میان ماینرها هستند. پس از موفقیت دستگاه تی ۳، مدل بعدی یعنی تی ۳ پلاس در می ۲۰۱۹ عرضه شد.

قدرت هش ۵۲ تراهش و مصرف برق ۲۱۰۰ وات، این دستگاه را در لیست خرید استخراج‌کنندگان زیادی قرار داده است. شرکت اینوسیلیکون هم خود یک شرکت بسیار معتبر بوده و از این جهت هم مزیت محسوب می‌شود.

وزن بسیار مناسب نسبت به قدرت هش (ده کیلوگرم) و ابعاد تقریبا جمع‌وجور باعث شده است تا از این ماینر در مقایس صنعتی و در سطح بالایی استفاده شود.

تی ۳ پلاس مدل دیگری هم دارد که قدرت آن به ۵۷ تراهش می‌رسد. قیمت Innosilicon T3+ 52T در بازارهای جهانی حدود ۱,۷۰۰ دلار است.

همچنین بخوانید: درآمد استخراج بیت کوین در ایران چقدر است؟

۳. واتس‌ماینر ام۲۰ اس (Whatsminer M20S)

دستگاه Whatsminer M20S
 • قدرت: ۶۸ تراهش بر ثانیه (68TH/S)
 • مصرف برق: ۳,۳۶۰ وات (3360W)
 • قیمت جهانی: حدود ۱,۸۰۰ دلار

شرکت MicroBT اخیرا با عرضه دستگاه قدرتمند واتس‌ماینر ام ۲۰ اس نشان داده که می‌تواند رقیبی جدی برای شرکت‌های بزرگ ماینینگ باشد.

چیپ‌های ۱۲ نانومتری ام‌۲۰ اس به پای چیپ‌های ۷ نانومتری انت‌ماینرهای جدید نمی‌رسند اما قیمت پایین و قدرت بالای این دستگاه در مقایسه با رقبای خود امیدوارکننده است.

وزن ام‌۲۰ حدود ۱۲ کیلوگرم است که نسبت به بقیه‌ی دستگاه‌های ماینر خیلی بالا نیست. از این ماینر در سطح صنعتی و خرد تا حد زیادی استفاده می‌شود اما به پای انت‌ماینرها نمی‌رسد.

ماینر M20S با ۶۸ تراهش قدرت، مصرف برقی در حدود ۳,۳۶۰ دارد و در آگوست ۲۰۱۹ عرضه شد. ماینر Whatsminer M20S با قیمت حدود ۱,۸۹۰ دلار در سایت‌های خارجی به فروش می‌رسد.

۴. ای‌بنگ ای‌بیت ای‌۱۲ پلاس (Ebang Ebit E12+)

دستگاه Ebang Ebit E12+
 • قدرت: ۵۰ تراهش بر ثانیه (50TH/S)
 • مصرف برق: ۲,۵۰۰ وات (2500W)
 • قیمت جهانی: حدود ۲,۳۰۰ دلار

شرکت ای‌بنگ با ماینرهای سری E خود توانسته است که بخش بزرگی از بازار دستگاه‌های ماینینگ را بدست بگیرد. دستگاه Ebit E12+ آخرین و قدرتمندترین دستگاه تولیدیِ این شرکت است.

دستگاه Ebit E11++ در اکتبر ۲۰۱۸ عرضه شد و با قدرت هش فوق‌العاده بالای ۴۴ تراهش توجهات زیادی را به خود جلب کرد. حالا پرچمدار جدید ای‌بنگ یعنی مدل +E12 با قدرت هش ۵۰ تراهش و مصرف برق حدود ۲۵۰۰ در میان دستگاه‌های پرقدرت استخراج می‌درخشد.

وزن دستگاه E12 حدود ۱۰ کیلوگرم است که نسبت به رقبای خود یک وزن عالی محسوب می‌شود. اندازه کوچک این دستگاه نسبت به سایر دستگاه‌های مشابه باعث می‌شود که به راحتی بتوان آن‌ها را در فارم‌ جای داد.

این ماینر در سپتامبر ۲۰۱۹ عرضه شد. قیمت ای‌بیت ای‌۱۲ پلاس حدود ۲,۳۰۰ دلار است.

۵. کنان آوالون‌ماینر ۱۰۶۶ (Canaan AvalonMiner 1066)

دستگاه Canaan AvalonMiner 1047
 • قدرت: ۵۰ تراهش بر ثانیه (50TH/S)
 • مصرف برق: ۳,۲۵۰ وات (3250W)
 • قیمت جهانی: حدود ۱,۴۰۰ دلار

شرکت کنان که دومین شرکت بزرگ تولیدکننده دستگاه‌های استخراج است، قصد دارد با دستگاه‌های ماینر خود بازار را در اختیار بگیرد. مدل ۱۰۶۶ از سری آوالون‌ماینر جدیدترین دستگاه این شرکت است که در بازار به فروش می‌رسد.

دستگاه AvalonMiner 1066 با قدرت ۵۰ تراهش و مصرف برق ۳,۲۵۰ وات، یکی از کارآمدترین دستگاه‌های استخراج بیت کوین است، مخصوصا در مناطقی که هزینه برق پایین باشد.

کیفیت بالای دستگاه‌های کنان و قیمت پایین‌تر آن‌ها باعث شده است تا ماینرهای زیادی از این دستگاه‌ها در فارم‌های خود استفاده کنند. قیمت آوالون ماینر ۱۰۶۶ در فروشگاه‌های اینترنتی حدود ۱,۴۰۰ دلار است.

۶. بیت مین انت ماینر تی ۱۷ پلاس (+Bitmain Antminer T17)

دستگاه Bitmain Antminer T17
 • قدرت: ۶۴ تراهش بر ثانیه (64TH/S)
 • مصرف برق: ۳,۲۰۰ وات (3200W)
 • قیمت جهانی: حدود ۱,۸۹۰ دلار

بعد از سری اس ۱۷ که بیش‌ترین سودآوری را در میان دستگاه‌های شرکت بیت مین دارند، سری تی ۱۷ سودآورترین انت‌ماینرهای این شرکت هستند.

دستگاه انت ماینر تی ۱۷ پلاس با قدرت حدود ۶۴ تراهش و مصرف برق ۳,۲۰۰ وات، در دسامبر ۲۰۱۹ عرضه شده است و هنوز به صورت انبوه در بازار وجود ندارد.

علیرغم تفاوت فاحش در هش ریت و مصرف برق، انت‌ماینرهای تی‌ ۱۷ از تمام امکانات موجود در اس ۱۷ برخوردار هستند.

انت ماینر تی ۱۷ پلاس با قیمت حدود ۱,۸۹۰ دلار در فروشگاه‌های اینترنتی به فروش می‌رسد.

۷. واتس‌ماینر ام۲۱‌ اس (Whatsminer M21S)

دستگاه Whatsminer M21S
 • قدرت: ۵۶ تراهش بر ثانیه (56TH/S)
 • مصرف برق: ۳,۳۶۰ وات (3360W)
 • قیمت جهانی: حدود ۱,۳۰۰ دلار

یکی دیگر از دستگاه‌های پرقدرت و البته بسیار محبوب شرکت MicroBT، واتس‌ماینر ام‌۲۱ اس است. ام‌۲۱ اس قبل از مدل قدرتمندتر ام‌۲۱ اس در جولای ۲۰۱۹ عرضه شد.

مدل ام‌۲۱ اس با قدرت هش ۵۶ تراهش و مصرف برق ۳,۳۶۰ وات، این روزها در فارم‌های زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرد و سود خوبی به صاحبانش می‌رساند. قیمت این ماینر حدود ۱,۳۰۰ دلار است.

دستگاه‌های دیگر

در حال حاضر صدها مدل مختلف از دستگاه استخراج بیت کوین وجود دارد که هر کدام از آن‌ها می‌توانند قدرت هش و مصرف برق متفاوتی داشته باشند. به عنوان مثال سری ۱۷ انت‌ماینرهای شرکت بیت کوین خودش شامل شش مدل مختلف می‌شود که هش‌ریت‌ و مصرف برق متفاوتی دارند. بنابراین قبل از تهیه یک دستگاه ماینینگ حتما مطمئن شوید که همان مدلی را که می‌خواهید خریداری کنید.

از بخش ماینرها در سایت ارزدیجیتال می‌توانید همه‌ی دستگاه‌های ASIC موجود در بازار را مشاهده کنید.

جمع‌بندی

روز‌ به‌ روز به تعداد مدل‌های دستگاه‌ استخراج بیت کوین افزوده می‌شود و رقابت بین شرکت‌های تولیدکننده ماینر شدت می‌یابد. با ورود دستگاه‌های جدید، دستگاه‌های قدیمی‌تر آرام آرام از دور رقابت و سودآوری خارج می‌شوند.

همانطور که گفتیم، از دید کلی بهترین دستگاه استخراج دستگاهی است که طول عمر مناسبی داشته باشد و بتواند بازگشت سرمایه سریع‌تری را رقم بزند. بنابراین معیارِ بهترین بود می‌تواند برای هر کسی متفاوت باشد.

قدرتمندترین دستگاه همیشه محبوب‌ترین دستگاه نیست. فارم‌های زیادی همچنان از دستگاه‌های قدیمی استفاده می‌کنند چون بازگشت سرمایه سریع‌تری دارند و از نظر طول عمر امتحان خود را پس داده‌اند.

هفت دستگاهی که در بالا از آن‌ها نام بردیم در مقایس جهانی به عنوان بهترین دستگاه‌های استخراج بیت کوین شناخته می‌شوند اما در برخی از مناطق و شرایط ممکن است کارآمدی لازم را نداشته باشند. به این ترتیب، اگر قصد تهیه دستگاه استخراج را دارید به این مطلب اکتفا نکنید و حتما خودتان نسبت به شرایطی که دارید، تحقیقات لازم را انجام دهید.

186
دیدگاه کاربران

avatar
73 رشته دیدگاه‌ها
113 پاسخ‌های
43 دنبال‌کنندگان
 
دیدگاه با بیشترین واکنش‌
داغ‌ترین رشته دیدگاه
143 نویسندگان دیدگاه‌ها
martinداریوش قلاوندداریوش قلاوندعرفان غلامیعلی نویسندگان اخیر دیدگاه‌ها
martin
martin

سلام به نظر من دستگاه فقط m20، با اور کلاک تا95 ترا هش راحت میده

عرفان غلامی
عرفان غلامی

سلام خیلی ببخشید ک مزاحم وقتتون میشم
من واقعا همه نظر هارو خوندم و یکم گیج شدم
من میخوام این کارو شروع کنم ب صورت حرفه ای
و اولش با یک دستگاه و سرمایه کم شروع کنم
میشه لطف کنید بگید برای شروع با سرمایه ۵ تا ۷ ملیون بهترین دستگاه چیه دستگاهی ک خرابی کمی داشته باشه و بازدهی بهتری؟
البته میتونم به برق مجانی ام دسترسی پیدا کنم و اینکه ایا برق مجانی درصورتی ک حرفه ای کشیده بشه
قابل ردیابی هست ؟
خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید ❤️
لطفا راهنماییم کنید

عرفان غلامی
عرفان غلامی

لطفا راهنماییم کنید
چرا هیشکی جواب منو نمیده 😕😕
خواهش میکنم

Mohammad
Mohammad

سلام دوستان نظرتون با دستگاه ebit 10.3 24 the چیه خوبه یا نه

محمد قاسمی
محمد قاسمی

تو این پست شما فقط از نظر مشخصات فنی کارخونه مقایسه کردین در صورتی که باید در عمل این دستگاه‌ها کاراییش ن معلوم بشه مثل دستگاه های قدیمی‌تر A1 که هیچ وقت 25 ت اهش نمیزنه یا E9i که با هر پاوری یک تراهش میزنه یا F1 و خیلی مدلهای دیگه که عملشون با مشخصات نمیخونه

علی
علی

برای Bitmain Antminer S17+
و Innosilicon T3+Pro 67T

چقدر باید پول برق در نظر گرفت؟ (خانگی و صنعتی)؟
کاراییشان نسیت به مشخصاتان خیلی فرق میکنه؟

علی ترشیزی
علی ترشیزی

آقا ما که ازش خیری ندیدیم گرفتیم سرمایمونو تو چاه ریختیم بعد چهار ماه فروختمشون به یک سوم قیمت .تازه اداره برق اگه بفهمه سه برابر هزینه ای که کردی ازت میگیره تا ۶ ماه زندان داره

Mohammad
Mohammad

اون وقت شما رو زندانی کردن اصلان زندانی ندارهه

احمدی
احمدی

سلام کنتور برق 100 آمپر چند تا اس 17 پلاس رو حمایت میکنه و تو این کار چند درصد هزینه کل میره برای پول برق؟
مکان من خارج شهره آیا با اینترنت معمولی میتونم انجام بدم؟

مصطفی
مصطفی

بالاخره نفهمیدیم خرید این دستگاه ها در ایران قانونیه یا نه ? و یک سوال دارم، اگر شخصی با انرژی خورشیدی ماینینگ کنه بازم باید به قانون جواب پس بده ؟

مهراد فخر
مهراد فخر

با انرژی خورشیدی امکان ندارد ،تقریبا هرکیلو وات خورشیدی ۱۰۰۰ تومن تموم شده اش هست که اصلا برای ماینینگ نمیصرفه ، یه ماینر معمولی در روز ۶۰کیلو وات مصرف میکنه یعنی ساعتی ۲.۵کیلو وات

محسن تقوي نيك
محسن تقوي نيك

وقتي صفحات خورشيدي رو نصب كرده باشيد به دولت و شركت برق چه ربطي داره كه شما چگونه برق توليدي تون رو مصرف ميكنين !؟

رضا
رضا

تو این شرایط فقط به دستگاه گیر میدن چون دستگاهها غیر قانونیه

پارسا سلیمانی
پارسا سلیمانی

البته شما اگه بخاید صنعتی کار کنید میتونید خودتون نیروگاه گاز شهری بزنید که به تنهایی بسیار سودده هست و به دلیل مسائل پدافند غیر عامل دولت خیلی حمایت می کنه….همونطوری که آقای فخر گفتن برقش هم مال خودتونه

جلال
جلال

انرژی خورشیدی به هیچ وجه صرف نداره اونم در شرایطی که دولت انرژی خورشیدی شما رو گرون میخره ازتون و برق رو ارزون میفروشه به شما.

حسین جهانبخش
حسین جهانبخش

سلام چرا قیمت این دستگاه ها تو ایران اینقدر گرونه.مثلا یه دستگاه قیمت جهانی 2600دلاره تو سایت قیمت زده بود نزدیک 400 میلیون

مهراد فخر
مهراد فخر

قیمت رو اشتباه حساب کردین الان این دستگاه توی تهران بین ۲۹ تا ۳۳ میلیون تومن هست

محسن تقوي نيك
محسن تقوي نيك

شايد بشه 400 ميليون ريال
اما 400 ميليون تومان كه نميشه
هر 1000 دلار 13.500.000 تومان ميشه ، آخه با ارز سامانه سنا كه 13.000 تومان هست به من و شما دلار نميدن

محمد قاسمی
محمد قاسمی

400 میلیون 😲اصلا دستگاه این قیمتی نداریم گرونترینش اس17 هست نهایت 33 میلیون

نوید
نوید

چطوری آخه به حساب پول میاد؟ منکه متوجه نمیشم اصلأ این دستگاه چه کاری انجام میده که ازش درآمده وجودمیاد؟

الهام
الهام

خب عزیزمن یه سرچی توی همین سایت بکن کلی اطلاعات به دست میاری

مجید مرادی
مجید مرادی

سلام خدمت دوستان عزیز بنده یه کنتور خانگی 32 آمپر جداگانه دارم میخاستم ببینم چنتا دستگاه و چه دستگاهی بزارم بهتره لطفا راهنمایی کنید

الهام
الهام

بستگی به مدل دستگاهی که میزاری معمولا هر دستگاه بین 4 تا 7 امپر مصرف میکنه که در بهترین شرایط اگه کنتورت کاملا خالی باشه حدودا 4 تا دستگاه همزمان میتونی وصل کنی ولی باید فکر برقشم باشی چون تساعدی حساب میشه و ممکنه حتی اداره برق بیاد سراغت!!

علی
علی

اگه bitmain Antminer S17 Pro bitcoin mining بگیرم ماهی جقدر پول برق میاد؟ برای خانگی؟
اگه صنعتی باشه چند میشه؟
چند امپر برق مصرف میکنه؟

محمد قاسمی
محمد قاسمی

به نظر من بهترین کار اینه دو تا m21s بخری هم قیمتش مناسب هست هم درآمد خوبی داره برقتم 2 تا رو جواب میده

علی
علی

m21s قیمتش چنده؟
هش ریت ؟ و وات؟

اعلی حضرت
اعلی حضرت

سلام….دوستان الان بهترین نوع دستگاه ماینر برا استخراج چ مدلی است.لطفا راهنمایی بکنید.میخام از دبی بیارم.

CryptoDance
CryptoDance

این پست رو دوباره بخون

محمد قاسمی
محمد قاسمی

M21s T17

ارمین
ارمین

سلام.دوستان کسی درمورد t9نظری داره؟
من میخوام وارد این کار بشم سر‌در نمیارم.
و ماشاا… تو این کار تا دلت بخواد دروغ میگن.ی ادم درست در مون اگه هست ممنون میشم راهنمایی کنه

محمد
محمد

وقتی سر در نمیارین وارد نشین
تمام

Bahramjm
Bahramjm

والا

الهام
الهام

شما اول خاهشا اطلاعاتتو ببر بالا بعدا برو سراغ این کار همین سایت ارز دیجیتال کلی اطلاعات مفید داره که میتونه کمکت کنه

سالار
سالار

سلام
خسته نباشید
من یک کنتور ۳۲ امپر با تعرفه خانگی دارم
البته دستگاهی هم به این کنتور وصل نیست
و فقط میخوام یه ماینر s17 بهش وصل کنم
ایا میتونم اینکارو بکنم
پول برقش چقدر میشه تقریبی
اداره برق ایراد نمیگیره
ممنون میشم راهنمایی کنید

سالار
سالار

سلام
خسته نباشید
من یه کنتور ۳۲ امپر خانگی دارم
وسیله ای هم بهش وصل نیست البته با تعرفه خانگی
میخواستم ببینم یک دستگاه s17 میتونم بهش وصل کنم
و هزینه برقش دوزه ای چقدر میشه
ممنون میشم راهنماییم کنید

حکیم
حکیم

با32امپر میتونی دوتا s17بزاری منتها با توجه به مصرف بالایی که این دستگاه ها دارند.تعرفه برق شما از یه سقفی که بالاتر رفت تصاعدی حساب میشود.

مسعود
مسعود

سلام…..خسته نباشید ….. کسب درامداز دستگاههای ماینر تضمینیه ….. با تشکر

احسان
احسان

نه !

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه بهترین دستگاه‌های استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۰ ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
 • گزارش خطا
 • انتقادات و پیشنهادات
 • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.