atlasarzdigital

لایت کوین به دنبال پیاده‌سازی تراکنش‌های خصوصی!

لایت کوین به دنبال پیاده‌سازی تراکنش‌های خصوصی!

چارلی لی خالق لایت کوین، در توییت خود در روز 28 ژانویه (8 بهمن) اعلام کرد که بر روی افزایش قابلیت تعویض‌پذیری لایت کوین تمرکز کرده است. او در این توییت خاطرنشان کرد:

قابلیت تعویض‌پذیری تنها ویژگی‌ لازم یک پول ارزشمند است که بیت‌کوین و لایت کوین هیچ‌یک آن را ندارند. نبرد بعدی ارزهای دیجیتال بر روی بحث قابلیت تعویض‌پذیری و حفظ حریم خصوصی است.

این توییت نشان می‌دهد که این توسعه دهنده قصد دارد تمام تمرکز خود را روی پیاده‌سازی تراکنش‌های خصوصی در لایت کوین اختصاص دهد. چارلی لی در این خصوص اظهار داشت:

من در حال حاضر بر روی افزایش قابلیت تعویض‌پذیری لایت کوین با افزودن تراکنش‌های محرمانه به آن تمرکز کرده‌ام.

لی در پاسخ به یکی دیگر از توییت‌ها در همین راستا توضیح داد که تراکنش‌های محرمانه، می‌توانند از طریق یک سافت فورک به شبکه‌ی لایت کوین اضافه شوند. سافت فورک تغییراتی در کد منبع یک ارز دیجیتال است که بر خلاف هاردفورک نیاز به جدا شدن زنجیره ندارد. به گفته‌ی لی این تغییرات در سال 2019 محقق خواهند شد.

لایت کوین به دنبال پیاده‌سازی تراکنش‌های خصوصی!

تعویض‌پذیری، قابلیتی از پول است که نشان می‌دهد، هر واحد از یک دارایی، دقیقا ارزشی برابر با واحد‌ی دیگر از همان نوع دارایی دارد.

بر اساس گزارش قبلی کوین تلگراف، قابلیت تعویض‌پذیری بیت ‌کوین زمانی که یک سری بیت کوین‌های خاص با مشارکت در فعالیت‌های مجرمانه، آلوده می‌شوند، زیر سوال می‌رود. این موضوع باعث می‌شود ارزش بیت کوین‌های آلوده شده کاهش یابد که نقضی بر قابلیت تعویض‌پذیری است.

ارزهای دیجیتال پیگیر گریز یا ارزهای دیجیتال حریم خصوصی محور نظیر مونرو (XMR)، زی کش (ZEC) و دش (DASH) به طور هدفمند برای بهبود چالش‌های بیت کوین و دیگر آلت‌کوین‌ها مانند فقدان ناشناس‌ماندن هویت کاربران و قابلیت تعویض‌پذیری ایجاد شدند.

منبع: cointelegraph
اشتراک
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین امتیاز
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
قاسی
قاسی
1 سال پیش

خیلی عالی

بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه لایت کوین به دنبال پیاده‌سازی تراکنش‌های خصوصی! ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
1
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x