تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

تحلیل تکنیکال هفتگی ارزهای دیجیتال ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

تحلیل تکنیکال قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل، بیت کوین کش، بیت‌ کوین اس وی، لایت کوین، ایاس، بایننس کوین و استلار برای امروز (۸ بهمن) را در ادامه می‌خوانید:

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین

خریداران در چند روز گذشته قیمت بیت کوین را بر روی میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۸،۳۷۱ دلار حمایت کردند که نشانه‌ای مثبت تلقی می‌شود. بیت کوین هم اکنون برای شکستن مقاومت بالاسری ۹،۱۹۸.۶۱ دلاری تلاش خواهد کرد‌. اگر این تلاش موفق باشد، احتمال صعود قیمت تا سطح ۱۰,۳۶۰.۸۹ دلار امکان‌پذیر خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

هر دو میانگین متحرک (EMA و MA – خط آبی و قرمز در تصویر) به تدریج در حال گرفتن شیبی مثبت به خود هستند و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی مثبت نشان می‌دهد که برگ برنده در اختیار خریداران است. این دیدگاه صعودی در صورت نزول قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) اعتبار خود را از دست خواهد داد و احتمال دارد قیمت بیت کوین تا ۷,۸۵۶.۷۶ دلار ریزشی را تجربه کند.

میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰) نیز کمی پایین‌تر از این سطح در ۷,۷۵۲ دلار قرار دارد. از این رو انتظار داریم که خریداران از این ناحیه‌ی حمایتی با قدرت دفاع کنند. شکست در زیر میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه تاثیر منفی بر روی قیمت خواهد گذاشت، بنابراین معامله‌گران می‌توانند حد ضرر معاملات خود را در ۷,۶۰۰ دلار قرار دهند.

 • مقاومت‌ها: ۱۰,۳۶۰.۸۹ – ۹،۱۹۸.۶۱
 • حمایت‌ها: میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه – ۸،۳۷۱ – ۷,۸۵۶.۷۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم

قیمت اتریوم از سطح میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) جهش داشته است. احتمال رسیدن قیمت به ۱۷۳.۸۴۱ دلار وجود دارد که به عنوان مقاومتی سنگین بر سر راه قیمت قرار دارد. شیب مثبت میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه و قرار گرفتن شاخص قدرت نسبی (RSI) در ناحیه‌ی مثبت نشان‌دهنده‌ی برتری خریداران است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت اتریوم ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

اگر خریدارن موفق به تثبیت قیمت بالای سطح ۱۷۳.۸۴۱ دلار شوند، احتمال وقوع یک رالی صعودی در قیمت تا ۱۹۷.۷۵ دلار وجود خواهد داشت. این سطح به عنوان مقاومتی قوی عمل خواهد کرد، بنابریان پیشنهاد به حفظ سود در نزدیکی این سطح می‌شود.

دیدگاه صعودی در صورتی از بین خواهد رفت که قیمت از مقاومت بالاسری در ۱۷۳.۸۴۱ دلار چرخش کند و به زیر ناحیه‌ی حمایتی ۱۵۱.۸۲۹ الی ۱۵۷.۵ دلار برود. بنابراین معامله‌گران می‌توانند موقعیت‌های خود را با نگه داشتن حد ضرر در ۱۵۰ دلار حفظ کنند. اگر قیمت در بالای این مقاومت تثبیت شود پیشنهاد به استفاده از حد ضرر یا استاپ لاس شناور در معاملات می‌شود.

 • مقاومت‌ها: ۱۹۷.۷۵ – ۱۷۳.۸۴۱
 • حمایت‌ها: ۱۵۷.۵ – ۱۵۱.۸۲۹

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل

اگرچه قیمت ریپل به زیر خط گردن الگوی سر و شانه‌ی تشکیل شده در تایم فریم روزانه رفته است اما خریداران قیمت را در میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه (MA ۵۰) در ۰.۲۱ دلار حمایت کردند. قیمت در ۲۶ ژانویه (دو روز پیش) دوباره به بالای خط گردن این الگو هدایت شد که این نشان‌دهنده‌ی وجود خریدارن در سطوح پایین‌تر قیمتی است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ریپل ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

در هر صورت قیمت با مقاومت ۰.۲۳۲۶ دلاری روبه رو است و اگر قیمت از سطوح فعلی چرخش کند، فروشندگان برای به زیر کشیدن قیمت از میانگین متحرک ساده‌ی ۵۰ روزه و حمایت ۰.۲۰۰۴۱ دلاری تلاش خواهند کرد. اگر ناحیه‌ی حمایتی حفظ شود، قیمت برای چند روز دیگر به تحکیم جای پای خود خواهد پرداخت.

افقی شدن میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور RSI کمی بالاتر از ناحیه‌ی ۵۰ نیز از حرکات محدود قیمت خبر می‌دهند. اگر خریداران موفق به تثبیت قیمت در بالای ۰.۲۳۲۶ دلار شوند، انتظار حرکت قیمت تا ۰.۲۵۴۰۱ دلار وجود خواهد داشت. در صورت نفوذ قیمت به این سطح نیز رشد قیمت می‌تواند تا ۰.۳۱۵۰۳ دلار ادامه داده شود. موقعیت‌های خرید می‌توانند با قرار دادن حد ضرر در ۰.۱۹۹۵ دلار همچنان حفظ شوند.

 • مقاومت‌ها: ۰.۲۵۴۰۱ – ۰.۲۳۲۶
 • حمایت‌ها: ۰.۲۱ – ۰.۲۰۰۴۱

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین کش

قیمت بیت کوین کش در دو روز گذشته با قدرت رشد کرده و به بالای مقاومت ۳۶۰ دلاری خود رفته است. این نشان می‌دهد که خریداران از اصلاح اخیر قیمت در زیر سطح ۳۰۶.۷۸ دلار استفاده کرده و به موقعیت‌های خرید افزوده‌اند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین کش ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

با توجه به اینکه هردو میانگین متحرک شیب صعودی به خود گرفته‌اند و اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) در نزدیکی ناحیه‌ی اشباع خرید قرار دارد، می‌توان گفت که خریداران فرمان قیمت را به دست گرفته‌اند. اولین سطحی که در صعود قیمت باید به ان توجه شود، ۴۰۳.۸۸ دلار است و در صورت بالا رفتن قیمت از این سطح یک رالی صعودی تا ۴۸۰ دلار مدنظر است. دیدگاه نزولی در صورت ریزش قیمت به زیر ۲۹۶.۱۳ دلار منتفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۴۸۰ – ۴۰۳.۸۸
 • حمایت‌ها: ۳۶۰ – ۲۹۶.۱۳

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت‌ کوین اس وی

خریداران در قیمت بیت کوین اس وی در تلاش برای بالا بردن قیمت تا ۳۳۷.۸۰ دلار هستند. شیب مثبت میانگین‌های متحرک و قرار گرفتن اندیکاتور RSI در ناحیه‌ی مثبت نشان‌دهنده‌ی برتری خریداران در بازار است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بیت کوین اس وی ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

شکست در بالای مقاومت ۳۳۷.۸۰ دلار تاثیر مثبتی بر روی قیمت خواهد گذاشت و در بالای آن قیمت بیت کوین اس وی می‌تواند تا سقف تاریخی خود در ۴۵۸.۷۴ دلار رشد کند. در مقابل اگر خریداران موفق به هدایت قیمت به بالای ۳۳۷.۸۰ دلار نشوند، قیمت ممکن است برای چند روز حرکاتی محدود داشته باشد و با شکست قیمت به زیر سطح ۲۳۶ دلار نیز روند قیمت منفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۴۵۸.۷۴ – ۳۳۷.۸۰
 • حمایت‌: ۲۳۶

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت‌ کوین

قیمت لایت کوین در دو روز گذشته افزایش مومنتوم ( اندازه‌ حرکت) داشته است و احتمال رسیدن آن تا ۶۶.۱۴۸۶ دلار وجود دارد. میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) بار دیگر به سمت بالا در حال حرکت است و شاخص RSI نیز در ناحیه‌ی مثبت خود در حال صعود است. این عوامل بیانگر این است که خریداران قدرت را به دست گرفته‌اند.

از طرفی اگر خریداران قیمت را به بالای ۶۶.۱۴۸۶ دلار هدایت کنند، الگوی فنجان و دسته در قیمت فعال می‌شود که هدف آن حداقل ۹۶.۴۳۹ دلار خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت لایت کوین ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

اگر قیمت موفق به شکست مقاومت ۶۶.۱۴۸۶ دلار نشود، حرکات ممکن است برای چند روز به صورت محدود و عرضی باقی بمانند. روند قیمتی در صورت شکست در زیر ۵۰ دلار نزولی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۶۶.۱۴۸۶
 • حمایت‌ها: ۵۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس

قیمت ایاس در دو روز گذشته با قدرت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه در ۳.۴۷ دلار جهش داشته است. با وجود شیب مثبت میانگین متحرک نمایی (EMA) و قرار گرفتن اندیکاتور شاخص نسبی (RSI) در ناحیه‌ی اشباع خرید می‌توان گفت که فشار خرید از فشار فروش به مراتب بیشتر است.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت ایاس ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

هم اکنون خریداران در تلاش برای بالا بردن قیمت از سطح ۴.۲۴ دلار هستند که اگر موفق عمل کنند، صعود قیمت تا ۴.۸۷۱۹ دلار امکان‌پذیر خواهد بود. در صورت عدم موفقیت نیز ایاس برای چند روز به تحکیم خواهد پرداخت. اگر قیمت ایاس به زیر کف ۳.۳۵۵۵ دلاری خود برود روند قیمتی منفی خواهد شد.

 • مقاومت‌ها: ۴.۸۷۱۹ – ۴.۲۴
 • حمایت‌ها: ۳.۳۵۵۵

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین

قیمت بایننس کوین همچنان بین دو حد بالا و پایین ۱۶.۵۰ و ۱۸.۵۰ دلار محصور مانده است. خریداران در کف ۱۶.۵۰ دلاری اقدام به خرید کرده‌اند و هم اکنون در تلاش برای هدایت قیمت به سمت مقاومت ۱۸.۵۰ دلاری هستند.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت بایننس کوین ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

اگر مقاومت ۱۸.۵۰ دلاری شکسته شود، هدف بعدی ۲۱.۸۰ دلار خواهد بود و در صورت سقوط قیمت به زیر حمایت ۱۶.۵۰ احتمال حرکات عرضی و محدود برای چند روز بیشتر در قیمت وجود دارد. شکست قیمت در زیر این حمایت به منزله‌ی منفی شدن روند خواهد بود. موقعیت‌های خرید را می‌توان با نگه داشتن حد ضرر در ۱۵.۹۰ دلار حفظ کرد.

 • مقاومت‌ها: ۲۱.۸۰ -۱۸.۵۰
 • حمایت‌ها: ۱۶.۵۰

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار

قیمت استلار از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (EMA ۲۰ – خط آبی در تصویر) جهش داشته است و خریداران در تلاش برای رساندن استلار به سقف اخیر قیمتی در ۰.۰۶۶۲۶۱ دلار هستند. اگر قیمت از این سطح عبور کند، هدف ۰.۰۸۸۷۰۸ دلاری مدنظر خواهد بود.

تحلیل تکنیکال هفتگی قیمت استلار ۲۸ ژانویه (۸ بهمن)

در مقابل اگر قیمت از ۰.۰۶۶۲۶۱ دلار چرخش کند، برای چند روز دیگر حرکات قیمت محدود باقی خواهند ماند. با سقوط قیمت به زیر ۰.۰۵۴۹۵۴ دلار روند قیمتی معکس خواهد شد و هدف بعدی در نزول ۰.۰۵۱۰۱۴ خواهد بود.

 • مقاومت‌ها: ۰.۰۸۸۷۰۸ – ۰.۰۶۶۲۶۱
 • حمایت‌ها: ۰.۰۵۴۹۵۴ – ۰.۰۵۱۰۱۴
ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
kamran roshan
kamran roshan
4 سال قبل

طبق تحلیل قیمت به : ۱۰,۳۶۰.۸۹ دلار میرسه یعنی خدا با اون عظمتش و قدرتش تو پیش بینی حوادث خنده اش گرفته . آقا یه کلام بگو قیمت به بالاتر از ده هزار دلار میرسه دیگه این یه قرون دو زار ده شهی که آخرش دقیق بیان میکنید دیگه چه صیغه ای هست نوستراداموس هم غلت کنه این جور دقیق پیش بینی کنه اگه واقعا پیش بینی ها اینقدر با اعشار دقیق رقم آخرش درست از آب در می اومد که کلا باید قسمت مارجین بایناس می ترکوندید و یک هفته ای وارن بافت پش سر میذاشتید ناقلا های تحلیلگر گوگولی مگولی ???????????

امید
امید
4 سال قبل
پاسخ  kamran roshan

این اعداد را نمودارها اعلام میکنن ، شما یه سر به TradingView بزن متوجه میشی

Amirali
Amirali
4 سال قبل

میگن بیت کوین گلد هک شده درسته؟

investfinancial
investfinancial
4 سال قبل
پاسخ  Amirali

نه شاید د آره