دسترسی کاربران آمریکایی به خریدوفروش ارزهای دیجیتال محدود می‌شود

دسترسی کاربران آمریکایی به خریدوفروش ارزهای دیجیتال محدود می‌شود

صرافی بایننس از ماه سپتامبر امسال، ارائه خدمات معامله خود را برای کاربران آمریکایی متوقف خواهد کرد. در نتیجه‌ی این اتفاق بسیاری از علاقه‌مندان به این حوزه، امکان خرید و فروش بسیاری از ارزهای دیجیتال را از دست خواهند داد.

به گزارش روز ۱۴ ژوئن (۲۴ خرداد) کوین تلگراف، این نتیجه‌گیری بر اساس جدول زیر به دست آمده است. با توجه به این جدول، پس از عدم ارائه‌ خدمات معامله از سوی صرافی بایننس، دسترسی تریدرهای آمریکایی به بسیاری از ارزهای دیجیتال امکان‌پذیر نخواهد بود.

اسامی توکن‌های موجود در فهرست صرافی بایننس برای تریدرهای آمریکایی. از این جدول می‌توان دریافت که معامله‌ی بسیاری از توکن‌ها تنها از طریق این صرافی انجام می‌شود.

اسامی توکن‌های موجود در فهرست صرافی بایننس برای تریدرهای آمریکایی. از این جدول می‌توان دریافت که معامله‌ی بسیاری از توکن‌ها تنها از طریق این صرافی انجام می‌شود.

در این جدول، اسامی صرافی‌های کوین بیس (Coinbase)، بیترکس (Bittrex)، پولونیکس (Poloniex)، کراکن (Kraken)، هیوبی (HuobiUS) و ای‌تورو (eToro) به چشم می‌خورد.

علاوه بر آن که معامله بسیاری از ارزهای دیجیتال در ایالات متحده‌ی آمریکا امکان‌‌پذیر نخواهد بود (سطرهای خالی جدول)، پس از تعطیلی این صرافی، برخی از توکن‌ها را تنها در فهرست یکی از صرافی‌ها می‌توان مشاهده کرد. این توکن‌ها شامل آرک (ARK)، بیت تورنت (BTT)، آیوتا (IOTA)، پیو اکس (PIVX) و زیلیکا (ZIL) هم می‌شود.

بنابر گزارش‌های به دست رسیده، حجم معاملات این توکن‌ها و همچنین توکن‌های صرافی بایننس، احتمالاً با کاهش شدیدی مواجه خواهد شد. با این حال، ارزهای دیجیتال مطرحی مانند ریپل (XRP)، دش (DASH)، استلار (XLM)، اتریوم کلاسیک (ETC)، زیرو ایکس (ZRX) و زی‌کش (ZEC) با مشکل خاصی روبرو نخواهند شد زیرا در فهرست چهار صرافی نام برده در جدول نیز قرار دارند.

با اعلام خبر مسدود شدن دسترسی تریدرهای آمریکایی از سوی صرافی بایننس، ارزش توکن این صرافی با ریزش مواجه شد.

با اعلام خبر مسدود شدن دسترسی تریدرهای آمریکایی از سوی صرافی بایننس، ارزش توکن این صرافی با ریزش قابل توجهی مواجه شد.

صرافی بایننس، روز ۱۴ ژوئن، شرایط استفاده از خدمات خود را به روز رسانی کرده و امکان مبادله را برای ساکنین ایالات متحده غیرفعال کرد. این عمل، چندی پس از اعلام راه‌اندازی صرافی فیات به ارز دیجیتال این صرافی صورت گرفت. چانگ پِنگ ژائو (CZ)، مدیرعامل بایننس، گفت که این تغییر ساختار، در بلند مدت به سود این صرافی خواهد بود. او اظهار داشت:

تحمل برخی دردهای کوتاه مدت، شاید برای منافع بلندمدت ضروری باشد. ما همواره تلاش خواهیم کرد تا این دردهای کوتاه مدت را به منافع بلند مدت تبدیل کنیم.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

2 دیدگاه
رامین امانی
رامین امانی
4 سال قبل

یه تحلیلی که میشه کرد طبق این لیست به شرح زیره :
جمعا 18 تا ارز در بین کلیه ارزهایی که در بایننس وجود داره هستن که در 6 ماهه اول سال 2019 رشد بیشتری نسبت به بیت کوین داشتند و با توجه به جدول بالا اکثر این ارزها در صرافی های دیگر اضافه نشده اند و یا فقط در یک صرافی دیگر به غیر از بایننس در دسترس هستند این قاعده برای کل این 18 تا ارز صادق است به جز دو ارز eos و bat که علاوه بر بایننس در چهار و پنج صرافی دیگر هم قابل دسترس هستند و طبق این قانون بایننس با فرض خارج نشدن سرمایه گذارن امریکایی از بازار و تغییر صرافی از جانب آنها سرمایه های زیادی به سمت ترید و سرمایه گذاری این دو ارز کشیده میشود که نهایتا باعث افزایش قیمت آنها خواهد شد. جمع بندی :بطور کلی با توجه وایت پیپر این دو ارز و رفتار و رشد خوبی که به نسبت بیت کوین در نیمه اول سال 2019 داشتند (که جز 18 ارز سودده میان کلیه ارزهای موجود در بایننس به نسبت بیت کوین بوده اند) و باتوجه به دسترسی راحت تریدرهای آمریکایی به این ارزها پس از اجرایی شدن قانون محدودسازی کاربران امریکایی توسط بایننس آینده خوبی میتوان برای انها متصور شد.

Darkweb
Darkweb
4 سال قبل

الان اونا هم حس ایرانی بودن میکنن
ولی محدودیت خوب نیست