بایننس دسترسی آمریکایی‌ها به برخی خدمات صرافی را قطع می‌کند

بایننس دسترسی آمریکایی‌ها به برخی خدمات صرافی را قطع می‌کند

«بایننس»، بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال دنیا، قوانین داخلی خود را اصلاح می‌کند. طبق گزارش وب‌سایت «کوین دسک»: بر اساس قوانین جدید، با کاربران متخلف در صرافی برخوردهای جدی‌تری صورت خواهد گرفت. در ادامه با ارزدیجیتال همراه باشید.

بایننس که مقر اصلی‌اش  در کشور مالت قرار دارد، امروز اعلام کرد که به‌منظور بررسی هر چه بیشتر حساب‌های کاربری و اطمینان از همگام بودن آنها با سیاست‌های شناخت مشتری (KYC)، آن دسته از حساب‌هایی که قوانین صرافی را نقض کنند، اجازه کار بر روی بایننس و افزایش سرمایه‌های حساب‌های شان را نخواهند داشت.

در این به‌روزرسانی که امروز، چهارده ژوئن، صورت گرفت، به‌صراحت گفته شد «بایننس نمی‌تواند هیچ‌گونه خدماتی به اشخاص مقیم ایالات‌متحده آمریکا ارائه نماید».

این خبر در حالی اعلام شد که کمتر از یک روز قبل، بایننس از برنامه‌های خود برای ایجاد پلتفرم ویژه برای ایالات‌متحده آمریکا خبر داده بود. در ادامه بیانیه بایننس آمده که این صرافی اقدامات امنیتی خود در ارتباط با برخی شرکای خود را تقویت خواهد کرد؛ در این میان از شرکت‌هایی نظیر Chainalysis و شرکت IdentityMind، ارائه‌کنندگان خدمات ضد پول‌شویی و شناخت مشتری، نام‌برده شد. در بیانیه بایننس آمده:

بایننس به‌صورت مداوم حساب‌های کاربری کاربران را به‌منظور بهبود پلتفرم موردبررسی قرار می‌دهد تا از همگام بودن آنها با سیاست‌های امنیتی وب‌سایت اطمینان حاصل نماید.

بر همین اساس ممکن است برخی از کاربران مجبور به ارائه مدارکی باشند که نشان دهد ثبت‌نام حساب‌های کاربری‌شان در بایننس مغایرتی با سیاست‌های بایننس ندارد. متأسفانه بایننس نمی‌تواند به کاربرانی که قوانین صرافی را نقض می‌کنند، خدماتی را ارائه دهد.

در ادامه بیانیه اعلام شد از تاریخ ۱۲ سپتامبر سال ۲۰۱۹، کاربرانی که حساب‌های شان با قوانین وب‌سایت در تضاد است، می‌توانند به کیف پول‌ها و سرمایه‌های شان دسترسی داشته باشد، اما امکان تبادل در پلتفرم بایننس یا افزایش سپرده‌های خود در بایننس را نخواهند داشت.

پیش‌تر این صرافی پانزده کشور و شش ایالت از ایالات آمریکا، ازجمله نیویورک، را در فهرست مناطق ممنوعه خود اضافه نمود.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

3 دیدگاه
راجو
راجو
4 سال قبل

چی عجب یک کار مفید این بایننس انجام داد یک نصف لایک به بایننس دادم

محمد مقدم
محمد مقدم
4 سال قبل

الان من با وی پی n امریکا میرم باید چکار کنم ؟

علی سلطان
علی سلطان
4 سال قبل

کسی هست بگه مفهوم چیه؟
خوب یا بد؟