معاملات بایننس به حالت عادی بازگشت

معاملات بایننس به حالت عادی بازگشت

صرافی بزرگ بایننس دقایقی پیش برای دومین بار در چند هفته اخیر معاملات ارزهای دیجیتال را متوقف کرد.

به‌روزرسانی ساعت ۱۳:۳۰

به گزارش ارزدیجیتال، صرافی بایننس ساعتی پیش از دسترس کاربران خارج شد. چانگ پنگ ژائو (Changpeng Zhao)، مدیرعامل این صرافی در توییتر خود ضمن اعلام این خبر گفت که مشکلی در سیستم معاملاتی آنها، باعث توقف فعالیت‌ها شده است. این دومین بار در هفته‌های گذشته است که صرافی بایننس از دسترس خارج می‌شود.

چند دقیقه پس از اعلام مشکل توسط ژائو، او در توییت دیگری نوشت که مشکل ارتباطی به سرمایه‌های کاربران ندارد و تمام سرمایه‌های در امنیت کامل قرار دارند.

دقایقی قبل نیز ژائو بار دیگر با انتشار توییتی دیگر نوشت:

مشکل رفع شده است و سیستم به زودی فعالیتش را از سر خواهد گرفت. چند دقیقه دیگر بازخواهیم گشت؛ حدس می‌زنم این زمان ۳۰ الی ۴۰ دقیقه باشد، اما همیشه اشتباه می‌کنم!

به گفته ژائو در حال حاضر، آزمایش‌های نهایی در برای از سر گرفتن فعالیت در حال انجام است و به زودی باید شاهد ادامه فعالیت عادی این صرافی باشیم.

به‌روزرسانی ساعت ۱۴:۳۰

ژائو در توییت جدید خود که دقایقی قبل منتشر شد اعلام کرد که تا ۳۰ دقیقه آینده معاملات از گرفته خواهند شد. به گفته ژائو کمی بعد نیز امکان برداشت از صرافی ممکن خواهد بود. کاربران از حالا تا سی دقیقه آینده وقت دارند تا معاملات خود را کنسل کنند.

معاملات بایننس به حالت عادی بازگشت

به‌روزرسانی ساعت ۱۵:۰۰

در حال حاضر و پس از وقفه‌ای حدود دو ساعته، معاملات بایننس به حالت عادی بازگشته است و کاربران می‌توانند بدون مشکل در این صرافی به معاملات خود بپردازند.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

4 دیدگاه
HAJARIAN
HAJARIAN
۴ سال قبل

سلام تشکر ازشما تحلیل خوبتون اماخواهشمندم خبرها به وقت باشه ممنونم

امیر
امیر
۴ سال قبل

عجب داستانی داریما ، بابا الان اگه تو این مدت بیت پامپ که هیچی یه دفعه دامپ شدید بشه ..اونوقت صرافی بایننس خسارت رو بعهده میگیره ؟
والا یکی این سوال رو از مدیر بایننس بپرسه ..

hassan.a
hassan.a
۴ سال قبل

چقدر دیر خبر رسانی کردید

Erfanjavan74
Erfanjavan74
۴ سال قبل

?