رشد شدید قیمت ترون برخلاف سقوط بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال !

رشد شدید قیمت ترون برخلاف سقوط بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال !

ارز دیجیتال ترون یک بار دیگر قدرت گرفته و هم اکنون با نرخ بالای مقاومت ۰.۰۲۵۰ دلار مبادله می‌شود. ترون بر خلاف روند نزولی قیمت اتریوم، بیت کوین و ریپل، عملکرد بسیار خوبی داشته است.

نکات کلیدی قابل بحث

۱- قیمت ترون یک رشد صعودی جدید را تجربه کرد و (بر اساس داده‌های صرافی بایننس) به بالای مقاومت ۰.۰۲۵۰ دلار (آمریکا) رسید.

۲- در نمودار ۴ ساعته، شاهد عبور قیمت از خط روند نزولی و رسیدن به مقاومت در ۰.۰۲۶۰ دلار بودیم.

۳- ترون در حال حاضر با یک جهت رو به بالا مبادله می‌شود و می‌تواند به زودی مقاومت ۰.۰۲۷۰ دلاری را بشکند.

۴- علت این رشد قیمت می‌تواند اخبار همکاری شرکت بزرگ اوراکل و ترون باشد که به عنوان مکملی در اخبار خوب قبلی از این پلتفرم عمل کرده است.

تحلیل قیمت ترون

اخیرا شاهد حرکات نزولی در قیمت لایت کوین، اتریوم، بیت کوین، ریپل و سایر آلت کوین ها بودیم. اما قیمت ترون برحسب دلار همچنان پایداری خود را حفظ کرده است. جفت معاملاتی TRX/USD یک حمایت قدرتمند در بالای سطح ۰.۰۲۴۰ دلار را تشکیل داد و پس از آن یک موج صعودی جدید آغاز شد.

رشد شدید قیمت ترون برخلاف سقوط بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال !

با توجه به نمودار بالا، قیمت ترون سطوح مقاومت ۰.۰۲۵۰ دلار و ۰۰.۰۲۵۵ دلار را شکسته و در حال حاضر به خوبی در بالای میانگین متحرک ساده (۴-ساعته) معامله می شود.

طبق نمودار ۴ ساعته، خریداران در رساندن قیمت به بالای خط روند نزولی مهمی با مقاومت ۰.۰۲۶۰ دلار موفق بوده اند. قیمت حتی تا بالای سطح ۰.۰۲۶۴ دلار پیش رفته و سطح گسترش فیبوناچی ۱.۲۳۶ در آخرین کاهش از نقطه اوج ۰.۰۲۶۱ دلار به ۰.۰۲۳۱ دلار را محک زده است.

در زمان نگارش این خبر، ترون در حال رسیدن به بالای سطوح ۰.۰۲۶۰ دلار است و احتمال رشد بیشتر نیز برای آن وجود دارد. در صورت عبور قیمت از سطوح مقاومت ۰.۰۲۶۸ و ۰.۰۲۷۰ دلار یک جهش بلند تا سطح ۰.۳ دلار هم ممکن خواهد بود.

مهم‌تر از همه، توقف بعدی می تواند در سطح گسترش فیبوناچی ۱.۶۱۸ در آخرین کاهش از نقطه اوج ۰.۰۲۶۱ دلار به کف قیمتی ۰.۰۲۳۱ اتفاق بیافتد. به عبارت دیگر، اگر شاهد یک اصلاح نزولی باشیم، خطوط مقاومت قبلی در نزدیک ۰.۰۲۶۰ و ۰.۰۲۵۵ دلار، احتمالا به عنوان سطوح حمایتی جدید عمل خواهند کرد که بسیار قدرتمند هستند.

به طور کلی، ترون همچنان خود را در بالای ۰.۰۲۵۰ دلار نگه‌داشته است و در دوره های بعد اگر بتواند از مقاوت‌های ۰.۰۲۶۵ و ۰.۰۲۷۰ دلار عبور کند، احتمال رشد بیشتر وجود خواهد داشت.

منبع: ethereumworldnews
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

8 دیدگاه
Napoleon
Napoleon
5 سال قبل

ترون آینده بسسیار خوبی داره
باشه ک خبرای بهتر و لذیذتری از ترون بشنوید
بنظرم واسه هولد کردن ترون خییلی عالیه

thisismoosi
thisismoosi
5 سال قبل

به خاطر معرفی توکن بیت تورنت هست و اینکه یازدهم فوریه به حساب هولدر های ترون بیت تورنت رایگان ریخته میشه و همچمنین معرفی شبکه nitron. قاعدتا شما باید اینها رو بدونید و در مقاله بهش اشاره کنید!

محمدرضا
محمدرضا
5 سال قبل
پاسخ  thisismoosi

الان من حساب ترون دارم .... به حساب من خود بخود بیت تورنت ریخته میشه یا باید کاری کنم

thisismoosi
thisismoosi
5 سال قبل
پاسخ  محمدرضا

بستگی به کیف پولتون داره

محمدرضا
محمدرضا
5 سال قبل
پاسخ  thisismoosi

الان حساب ترون من مال ولت اصلی خود ترون
این بیت تورنتی که ریخته میشه چه سودی برا من داره ؟ اون هم یه ارز ؟

2008659
2008659
5 سال قبل
پاسخ  محمدرضا

چیزی که من خواندم(راست و دروغه شو نمی‌دانم) یازدهم هر ماه میلادی برای هر ترون 0.11 توکن BTT ایردراپ می‌کنند که هر BTT الان 0.022 دلار ارزش داره اینکار می‌خواهند برای یک مدت طولانی انجام بدهند که سرمایه گذاران علاقه‌مند بمانند.

محمدرضا
محمدرضا
5 سال قبل
پاسخ  2008659

ممنون

Future
Future
5 سال قبل
پاسخ  thisismoosi

لطفا اطلاع رسانی کنید تنکیلو