وضعیت بازار؛ آلت کوین‌هایی که هم‌زمان با جهش بیت کوین رشد خیره‌کننده‌ای داشتند

وضعیت بازار؛ آلت کوین‌هایی که هم‌زمان با جهش بیت کوین رشد خیره‌کننده‌ای داشتند

هم‌زمان با رسیدن قیمت بیت کوین به نزدیکی سطح ۵۳,۰۰۰ دلار، برخی از آلت کوین‌های بازار رشد قابل‌توجهی داشته‌اند. داده‌های بازار نشان می‌دهد که جهش قیمت این ارزهای دیجیتال از چند روز قبل قابل پیش‌بینی بوده است.

به گزارش کوین تلگراف، روز گذشته نشانه‌هایی از افزایش قدرت در بازار دیده می‌شد و این در حالی است که خریداران بیت کوین همچنان برای حفظ حمایت ۵۱,۵۰۰ دلاری تلاش می‌کنند.

آلت کوین‌های بازار هم از قدرت‌نمایی بیت کوین بهره برده‌اند و بسیای از آنها بیش از ۲۰ درصد افزایش قیمت داشته‌اند. شاخص آلت سیزن (Altseason) هم نشان می‌دهد که بازار به‌سمت رشد بیشتر آلت کوین‌ها متمایل شده است.

وضعیت بازار؛ آلت کوین‌هایی که هم‌زمان با جهش بیت کوین رشد خیره‌کننده‌ای داشتند
۷ ارز دیجیتالی که بیشترین رشد را در ۲۴ ساعت گذشته داشته‌اند

داده‌های بازار نشان می‌دهد که بیشترین رشد قیمت در ۲۴ ساعت گذشته مربوط به ارزهای دیجیتال اوسیس نتورک (Oasis Network)، پارسیک (Parsiq) و تراوالا (Travala) بوده است.

همکاری اوسیس نتورک با API3

اوسیس نتورک یک پروتکل بلاک چینی با ویژگی‌هایی مربوط به افزایش سطح حریم خصوصی است که پلتفرم امنی را برای ارائه آزادانه خدمات مالی و مدیریت مسئولانه داده‌ها ارائه کرده است.

داده‌های مربوط به امتیاز ورتکس (VORTECS) نشان می‌دهد که این شاخص چشم‌انداز صعودی ارز دیجیتال اوسیس نتورک را چند روز قبل از افزایش قیمت اخیر و در تاریخ ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) شناسایی کرده است.

امتیاز ورتکس که به‌صورت انحصاری از سوی کوین تلگراف ارائه می‌شود، مقایسه الگوریتمی سابقه تاریخی و وضعیت فعلی بازار است که از ترکیب چند نوع داده مختلف شامل احساسات بازار، حجم معاملات، نوسانات اخیر قیمت و فعالیت کاربران توییتر به دست می‌آید.

وضعیت بازار؛ آلت کوین‌هایی که هم‌زمان با جهش بیت کوین رشد خیره‌کننده‌ای داشتند
نمودار مقایسه قیمت و امتیاز ورتکس اوسیس نتورک

همان طور که از نمودار فوق پیداست، امتیاز ورتکس اوسیس نتورک در تاریخ ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) وارد ناحیه سبز شده و ۸۲ ساعت قبل از آنکه قیمت این ارز دیجیتال در عرض ۲ روز ۱۳۵ درصد رشد کند، به اوج خود در سطح ۷۶ رسیده است.

رشد ناگهانی قیمت اوسیس نتورک پس از آن اتفاق افتاد که در تاریخ ۳ سپتامبر (۱۲ شهریور) اعلام شد این پروتکل با شبکه «API3» همکاری کرده و قرار است حامی یک برنامه اعطای کمک‌هزینه مالی به توسعه‌دهندگانی باشد که تمایل دارند سرویس ایرنود (Airnode) اوسیس نتورک را با استفاده از زبان برنامه‌نویسی راست (Rust) پیاده‌سازی کنند.

پارسیک اولین نرم‌افزار خدمت‌رسان غیرمتمرکز جهان

قیمت ارز دیجیتال پارسیک که متعلق به یک پلتفرم تحلیلی مبتنی بر بلاک چین است، در ۲۴ ساعت گذشته رشدی ۵۱ درصدی داشته است.

شاخص ورتکس توانسته چشم‌انداز صعودی پارسیک را پیش از افزایش قیمت اخیر و در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) شناسایی کند.

وضعیت بازار؛ آلت کوین‌هایی که هم‌زمان با جهش بیت کوین رشد خیره‌کننده‌ای داشتند
نمودار مقایسه قیمت و امتیاز ورتکس پارسیک

همان‌طور که از نمودار بالا پیداست، امتیاز ورتکس پارسیک در تاریخ ۵ سپتامبر (۱۴ شهریور) وارد ناحیه سبزرنگ شده و ۱۲ ساعت پیش از افزایش ۵۲ درصدی قیمت در روز بعد، به اوج خود در سطح ۷۲ رسیده است.

حرکت صعودی پارسیک به‌دنبال معرفی یک مدل اشتراکی جدید که این پروتکل را به اولین نرم‌افزار خدمت‌رسان (SaaS) غیرمتمرکز جهان تبدیل می‌کند رخ داد.

نرم‌افزارهای خدمت‌رسان، راهکاری برای عرضه برنامه‌ها در اینترنت ارائه می‌کنند که با استفاده از آن می‌توانید به‌جای نصب و نگهداری نرم‌افزار در سیستم خود، از طریق اینترنت به آن دسترسی داشته باشید. از میان نمونه‌های متمرکز نرم‌افزارهای خدمت‌رسان می‌توان به پلتفرم‌های مشهوری مانند گوگل ورک‌اسپیس (Google Workspace)، دراپ باکس (Dropbox) و سیسکو وب اِکس (Cisco WebEx) اشاره کرد.

رشد تراوالا در روزهای پایانی تابستان

تراوالا یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین پیشتاز در حوزه ارائه خدمات مسافرتی است که امکان رزرو بلیت هواپیما و اقامتگاه در بیش از ۹۰,۰۰۰ نقطه از ۲۳۰ کشور جهان را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

شاخص ورتکس توانسته چشم‌انداز صعودی تراوالا را چند روز قبل از افزایش قیمت اخیر و در تاریخ ۱ سپتامبر (۱۰ شهریور) شناسایی کند.

وضعیت بازار؛ آلت کوین‌هایی که هم‌زمان با جهش بیت کوین رشد خیره‌کننده‌ای داشتند
نمودار مقایسه قیمت و امتیاز ورتکس تراوالا

همان طور که از نمودار فوق پیداست، امتیاز ورتکس برای تراوالا ۱۲۰ ساعت قبل از رشد ۵۴ درصدی قیمت در روز بعد، به اوج خود در سطح ۷۰ رسیده است.

افزایش قیمت تراوالا در حالی اتفاق می‌افتد که این پروژه در روزهای پایانی تابستان تمام تلاش خود را برای جذب کاربر انجام می‌دهد. تراولا همچنین به کاربران خود اجازه داده است تا در تعطیلات بعدی از استیبل کوین‌هایی مانند یو‌اس‌دی کوین (USDC) و دای (DAI) برای رزرو هتل و بلیت هواپیما استفاده کنند.

در حال حاضر ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به ۲.۳۴۱ تریلیون دلار رسیده و نرخ تسلط بیت کوین ۴۱.۴ درصد است.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه