تریدینگ ویو تایید کرد: مردم عاشق بیت کوین و تسلا هستند

تریدینگ ویو تایید کرد: مردم عاشق بیت کوین و تسلا هستند

این روزها بیت کوین و تسلا نقل تمام محافل در آمریکا شده‌اند.

به گزارش کوین تلگراف، تمامی چشم‌ها در آمریکا به بیت کوین و تسلا دوخته شده است. بیت کوین به‌عنوان ارزشمندترین ارز دیجیتال بازار و تسلا، خودروساز آینده‌محوری که ایلان ماسک، میلیاردر سرشناس، آن را تأسیس کرده است، توانسته‌‌اند عملکرد خیره‌کننده‌ای را در بازارهای مالی سال جاری از خود به نمایش بگذارند.

بنابر آمار ارائه‌شده از سوی تریدینگ ‌ویو (TradingView) در ماه ژوییه (تیر)، سهام تسلا با نماد اختصاری TSLA توانست بیش از هر دارایی سرمایه‌ای دیگری، در کانون توجه آمریکایی‌ها قرار بگیرد. آن‌طور که داده‌های تریدینگ‌ ویو نشان می‌دهد، بیت کوین نیز توانست پس از تسلا عنوان دومین دارایی پرطرفدار را در میان شهروندان آمریکا از آن خود کند.

تریدینگ ‌ویو می‌گوید که علاقه به بیت کوین در شماری از ایالت‌ها از جمله واشنگتن، کالیفرنیا و اورگن بیش از دیگر ایالات، روندی روبه‌رشد را طی کرده است. در بخش دیگری از گزارش تحلیلی تریدینگ ‌ویو آمده است:

بویینگ، سومین سهام پربیننده روی پلتفرم تریدینگ‌ویو بوده و آمریکن ایرلاینز نیز از این نظر در جایگاه دهمی قرار گرفته است.

قرارگرفتن بیت کوین و تسلا در کانون توجه همگانی، بیش از هر چیز دیگری به روند صعودی چشم‌گیر بهای آنها در سال جاری بازمی‌گردد. گفتنی است پیش‌تر در ماه مارس (اسفند ۹۸) با افزایش هراس عمومی از همه‌گیری بیماری کووید-۱۹ بهای بیت کوین سقوطی تاریخی را تجربه کرد. بااین‌حال، این ارز دیجیتال پرطرفدار توانست به‌سرعت با بازگشتی خیره‌کننده حتی از آستانه قیمت ۱۲,۰۰۰ دلار نیز عبور کند.

تسلا نیز داستان مشابهی را از سر گذراند. گفتنی است قیمت سهام این خودروساز در ماه مارس به زیر ۳۵۰ دلار سقوط کرد، اما در ادامه توانست با رشدی چشم‌گیر، رکورد ۱,۷۵۰ دلار را در پایان ماه ژوییه (تیر) به ثبت برساند.

نکته جالب توجه در این میان آن است که ایلان ماسک، مدیرعامل افسانه‌ای تسلا و اسپیس‌ایکس (SpaceX) با حوزه ارزهای دیجیتال چندان بیگانه نیست و پیش‌تر در حساب توییترش فاش کرده بود که نزدیک به ۰.۲۵ بیت کوین در اختیار دارد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه