معامله‌گر سابق سوئیسی، برای ارائه‌ی خدمات بیت‌کوین فاند ۶۶ میلیون دلاری دریافت کرد

 معامله‌گر سابق سوئیسی، برای ارائه‌ی خدمات بیت‌کوین فاند ۶۶ میلیون دلاری دریافت کرد

نیکولای استورونسکی، معامله‌گر سابق شرکت کردیت سوئیس، شصت و شش میلیون دلار از سرمایه‌گذاران، به‌ویژه شرکت Index Ventures دریافت کرد تا به رشد استارت آپ دوساله‌ی خود کمک کند و بتواند امکان معامله‌ی  ارز رمزنگاری‌شده را در آن فراهم سازد. او همچنین قصد دارد ۵ میلیون دلار دیگر از طریق تأمین مالی جمعی در این ماه دریافت کند.

نام این شرکت، Revolut است و استورونسکی آن را دو سال پیش تأسیس کرده و از هزینه‌ی برداشت پول از دستگاه‌های خودپرداز و هزینه‌های بازرگانی پرداخت‌های فروشگاه‌ها، کسب درآمد می‌کند. قرار است از هفته‌ی آینده امکان پس‌انداز، مبادله، خرج کردن و انتقال ارزهای مجازی مانند بیت‌کوین،  لایت کوین و  اتریوم به صورت رایگان توسط این شرکت عرضه شود و از تفاوت قیمت میان خرید و فروش‌ها سود کسب کند.
 معامله‌گر سابق سوئیسی، برای ارائه‌ی خدمات بیت‌کوین فاند 66 میلیون دلاری دریافت کرد
وی می‌گوید: «افزودن ارزهای رمزنگاری‌شده و قابلیت خرید و فروش آنها گام رو به جلوی بزرگی برای یک موسسه‌ی مالی محسوب می‌شود. بانک‌های بزرگ به ما نگاه می‌کنند و برای خدماتی که در آینده ارائه خواهند داد، از ما می‌آموزند، اگرچه بسیار کند عمل می‌کنند.»

بازار ارزهای رمزنگاری‌شده از زمان اوج خود یعنی اوایل ماه ژوئن، حدود یک سوم ارزش بازار خود را از دست داده و به سمت شرایطی سوق پیدا کرده که تحلیل‌گران سنتی بازار سهام آن را «بازار خرسی» می‌نامند. بیت‌کوین، بزرگ‌ترین  ارز دیجیتال، تا ۱۲ ژوئن از بیش‌ترین حد خود یعنی ۳۰۰۰ دلار حدود ۲۰% کاهش یافته است. ارزهای دیجیتال کوچک‌تر مانند اتر کاهش‌های بزرگ‌تری را تجربه کرده‌اند.

شرکت Revolut که اکنون حدود ۱۴۰ نفر کارمند در  لندن،  کراکوف و  مسکو دارد، قصد دارد دفاتری در  نیویورک و  سنگاپور نیز احداث کند و ۲۰ نفر نیروی جدید را به خدمت بگیرد.

 

 

منبع : آزمایشگاه بلاک چین ایران
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

0 دیدگاه