ریپل کارمند ارشد سابق فیس‌بوک و مسترکارت را استخدام کرد

ریپل کارمند ارشد سابق فیس‌بوک و مسترکارت را استخدام کرد

بنیاد ریپل، توسعه دهنده سومین ارزدیجیتال بزرگ از نظر حجم بازار، اخیرا در بیانیه رسمی که در تاریخ ۱۱ جولای منتشر شد، اعلام کرد که کاهینا فن دایک را به عنوان معاون ارشد رئیس توسعه کسب و کار انتخاب کرده است.

خانم فن دایک در این موقعیت جدید، مسئولیت برقراری همکاری‌های استراتژیک ریپل با موسسات مالی بین المللی را با تمرکز بر توسعه «یک راه‌حل جدید جهانی جهت پرداخت‌های بین المللی» بر عهده خواهد داشت.

کاهینا فن دایک در کنفرانس مطبوعاتی گفت که به جهت از بین بردن مشکلات در پرداخت‌های برون مرزی به ریپل پیوسته است و برای این منظور در پی ایجاد همکاری‌ و انتقال این تکنولوژی به صنایع مختلف جهت تغییر آن‌هاست.

ریپل کارمند ارشد سابق فیس‌بوک و مسترکارت را استخدام کرد

هنگامی که از او پرسیده شد که بزرگترین چالش در زمینه عملیات پرداخت چیست، او به از رده خارج شدن سیستم‌های فعلی جهت امر پرداخت اشاره کرد و گفت:

این یکی از پیچیده‌ترین و چندمنظوره‌ترین مشکلات در پرداخت‌هاست.

همچنین او اشاره کرد که سیستم پرداخت فعلی که ۴۰ سال پیش ساخته شده است، دیگر جوابگوی نیازهای کسب‌وکارهای فعلی و جامعه کنونی نیست.

خانم فن دایک بر لزوم فراهم کردن روشی برای انجام تراکنش‌ها که نیازهای شرکت‌ها و افراد را پاسخ دهد، تاکید کرد و گفت که این تراکنش‌ها درمبالغ کم و زیاد، به صورت سریع و با هزینه کم باید انجام شوند. او همچنین افزود که سیستم باید سریعتر و شفافتر از سیستمی باشد که یک نفر آن را دهه‌ها قبل ساخته است.

با بیش از ۲۰ سال تجربه در بانکداری و فین‌تک، خانم فن‌دایک سابقه کار در مستر کارت و فیس‌بوک را هم در رزومه خود دارد. با توجه به حساب لینکدین، ایشان به عنوان مدیرجهانی بخش خدمات مالی و همکاری‌های پرداختی فیس‌بوک برای بیش از ۲ سال با هدف ارائه راه‌حل‌های پرداختی جدید و خدمات مالی، کار کرده است.

ریپل کارمند ارشد سابق فیس‌بوک و مسترکارت را استخدام کرد

هنگام کار در فیس‌بوک او همکاری‌هایی با شرکت‌های مطرح مانند سیتی‌بانک، پی‌پل، ویزا، وسترن یونیون و … جهت فراهم کردن راه‌حل‌های مالی برای بیش از ۵۰ کشور داشته است.

در ژوئن امسال، رمزنگار ارشد ریپل آقای دیوید شوارتز ادعا کرد که بانک‌ها علاقه‌ای به گسترش بلاک چین بستر ارزهای دیجیتال جهت انجام تراکنش‌های جهانی ندارند و از مقیاس‌پذیری پایین و مشکلات حریم شخصی گله‌مندند.

اوایل این هفته در مطالعه مشترکی که بین امپریال کالج لندن و ای‌تورو (پلتفرم معاملاتی انگلیسی) شکل گرفته، عنوان شد که ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین پتانسیل تبدیل شدن به راه‌حل جامع پرداختی به دلیل توانایی در پرداخت‌های برون مرزی را دارند.

منبع: cointelegraph

 

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه