00: 00: 00
ارز دیجیتال > اخبار > بیت کوین در چه ساعتی بیشترین نوسان را دارد؟
اخبار

بیت کوین در چه ساعتی بیشترین نوسان را دارد؟

محققان شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال لانگ هش (LongHash) دریافتند که طی دو سال گذشته، ساعت ۱ بامداد به‌ وقت UTC یا ساعت هماهنگ جهانی که تنها ۰٫۹ ثانیه با گرینویچ تفاوت دارد، پر نوسان‌ترین ساعت برای بیت کوین بوده است.

به گزارش کوین تلگراف، طبق نتایج این تحقیق که در تاریخ ۱۷ جولای (۲۶ تیر) توسط لانگ هش منتشر شد، در ساعت ۱ بامداد به‌ وقت UTC، در مقایسه با سایر ساعات روز، میزان نوسان قیمت روزانه‌ی بیشتری دیده شده است. این تحقیق بر اساس قیمت‌های آرشیوشده در صرافی و ارائه‌دهنده خدمات کیف پول کوین بیس (Coinbase) صورت گرفته است.

این شرکت برای انجام این تحقیق، اطلاعات دانلود شده از قیمت ارزهای دیجیتال کوین بیس از تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۷ تا ۲ جولای ۲۰۱۹ و هم‌چنین، حداکثر و حداقل قیمت‌های ثبت‌شده در هر ساعت را مورد بررسی قرار داده و سپس به مقایسه هر ساعت با ۲۳ ساعت دیگر روز پرداخته است.

طبق یافته‌های شرکت لانگ هش، در ساعت ۱ بامداد و به دنبال آن ساعات نیمه‌شب، همواره بیشترین فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال انجام شده که ظاهراً دلیل آن، هم‌زمانی ساعات معامله در آسیا و آمریکای شمالی است.

به عقیده شرکت لانگ هش، در این ساعات، معامله‌گران آسیایی و غربی به‌ طور هم‌زمان فعالیت می‌کنند. ساعت ۱ بامداد، آغاز روز کاری در آسیا و اول عصر در آمریکای جنوبی است. این شرکت خاطرنشان کرد هنگامی‌ که معامله‌گران آسیایی در ساعات اولیه صبح به اخبار روزانه واکنش نشان می‌دهند، همتایان آمریکای شمالی آن‌ها، برای پاسخ به این واکنش بیدار هستند.

شایان توجه است که بیت کوین در ساعات اولیه امروز، پس از شکستن سطح حمایتی ۱۰,۰۰۰ دلاری خود در ۱۶ جولای، توانست مجدداً این سطح را به دست آورد.

[تعداد: 7    میانگین: 4.6/5]

بیت کوین در چه ساعتی بیشترین نوسان را دارد؟

درباره نویسنده

علی آریان‌فر

علی آریان‌فر

7
دیدگاه کاربران

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
رضاجابرعلی آریان‌فردوستی دنیاسرمنشاگرفتاریهاساتوشی Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
رضا
رضا

سلام ، من الان چک کردم بیشترین نوسان ها در ساعت ۵ ۶ بامداد به وقت تهران و بین ۱۲ تا ۱۶ تهران هست تقریبا ، منظورم قسمتهای ترند هست

جابر
جابر

با سلام، از دوستان کسی میدونه بیشترین نوسان بیت کوین در معاملات جهانی به ساعت ایران، چه ساعتی میشه؟

دوستی دنیاسرمنشاگرفتاریها
دوستی دنیاسرمنشاگرفتاریها

متاسفانه درکشورمامسئولین درابتدایِ برخوردبااتفاقات جدیدوخاص شبیه همین ارزهای دیجیتال واستخراج کنندگان بدون هیچ پیش فرض وبدون درنظرگرفتنِ مسائل دیگرشبیه تحریم که همین تحریم ماروبااکثرکشورهای ممنوع کننده استخراج متمایزکرده درهمون ابتدامیخان بانشون دادن قاطعیت مصنوعی ازخودبمردم بگویندماچون بفکرآسایش ورفاه شماهستیم که دراوج گرماومصرف برق بشدت بااستخراج کنندهابرخوردمیکنیم تامردم درگرمای تابستان اذیت نشونددرصورتیکه باکمی مدیریت همه چیزقابل حل است مثلاباخاموش کردن ماینرها یابقول آقای رافعی پورکمک گرفتن ازنیروگاههایِ تعطیل شده برق که همون هم بخاطرسومدیریت نیروگاههاازبازدهی خارج شدند
خلاصه باکمی آینده نگری وسپردن مسئولیتها به کسانی که واقعاآینده جهان رومیتونن پیشبینی کنندوبرای پیشرفت ویاحداقل عقب نیوفتادن ازدیگرکشورها تدابیری اتخاذبشه که بعداآه وحسرت فایده نداره
ممنون

ساتوشی
ساتوشی

ساعت ۱ قبل از ظهر یعنی چی؟! این چه نوع ترجمه ای است! آدم فکر میکنه ساعت ۱۱ صبح رو میگی. راحت بگو ۱ صبح یا ۱ بامداد