مایک نووگراتز: بیت کوین از طلا پیشی می‌گیرد

مایک نووگراتز: بیت کوین از طلا پیشی می‌گیرد

مایک نووگراتز، مدیرعامل شرکت «گلکسی دیجیتال» که یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های سرمایه‌گذار در عرصه ارزهای دیجیتال است، به‌تازگی و طی صحبت‌هایی در ارتباط با آینده بیت کوین، دیدگاه خود را درباره توقف معاملات آتی بیت کوین توسط CBOE و ورود گلمن ساکس و Intercontinental Exchange مطرح نمود. در ادامه با ارز دیجیتال همراه باشید. 

به عقیده نووگراتز، بیت کوین حجم بازار معاملات طلا با ارزش معادل ۷.۵ تریلیون دلار را پشت سر خواهد گذاشت. وی در صحبت‌هایش با «آنتونی پومپالینو»، بنیان‌گذار شرکت «مورگان کریک دیجیتال» به بیان نقطه نظرات خود در ارتباط با موضوعات مختلفی پرداخت.

مایک نووگراتز: بیت کوین از طلا پیشی می‌گیرد

وی در ارتباط با گلمن ساکس و Intercontinental Exchange گفت:

خبر دارم که «گلدمن» در حال آماده‌سازی توکن های اوراق بهادار است. در حال حاضر اقدام عملیاتی چندانی صورت نداده‌اند، اما خود را برای پاسخ دادن به سؤالات بسیاری آماده می‌کنند. «کجا قرار است آنها را ذخیره کنیم؟ آیا خود باید مسئولیت سرمایه‌های خود را داشته باشید یا می‌توانید مسئولیت دیگران را نیز بر عهده بگیرید؟ یا اینکه چطور قرار است از این توکن ها استفاده شود؟» را می‌توان ازجمله این سؤالات دانست. ببینید، چهارچوب‌های قانونی هنوز در ارتباط با توکن های اوراق بهادار اجرایی نشده‌اند. به‌سختی بر روی این قبیل توکن ها کار می‌کنیم و فکر می‌کنم که آینده‌ای موفق هم در پیش روی‌مان قرار دارد.

نووگراتز همچنین در ارتباط با پیشی گرفتن بیت کوین از بازار ۷.۵ تریلیون دلاری طلا گفت:

به نظر من سرمایه‌گذاری کلان در بیت کوین سودآور خواهد بود. به خاطر همین، اگر شما بتوانید چند درصد از سرمایه‌های خود را در این حوزه قرار دهید، احتمال زیادی وجود دارد که به نتیجه برسد. صداقت در بازار بیت کوین رفته‌رفته در حال جا افتادن است. پلتفرم Bakkt راه‌اندازی خود را کمی عقب انداخته، اما مطمئناً قرار نیست که تا ابد با تأخیر همراه باشد و بالاخره وارد بازی خواهند شد. از طرف دیگر بخش‌های دیگری نیز هستند که وارد این حوزه می‌شوند.

او در خصوص رسیدن بازار بیت کوین به طلا طی بیست ساله آینده افزود:

ارزش بازار طلا در حال حاضر بین رقم ۷.۵ تا ۸ تریلیون دلار در نوسان است. بازار ما در حال حاضر صد برابر عقب‌تر از این‌چنین ارزشی است. اما قرار نیست که طی یک یا دو سال آینده، بیت کوین بازاری به همین ارزش پیدا کند. اما در یک بازه بیست ساله چطور؟ امکان وقوع این اتفاق وجود دارد؟ به‌راحتی و به‌راحتی این اتفاق امکان‌پذیر است. این موضوع به دیگر رقبا هیچ شانسی برای رقابت نخواهد داد. و به نظر من سرمایه‌گذاری در این حوزه می‌تواند بسیار موفق باشد.

منبع: fxstreet
این صرفا یک نظر شخصی از آینده بیت کوین بوده و هیچ‌گونه تضمینی درباره صحیح بودن آن وجود ندارد.
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه