تحلیلگر مطرح: بیت کوین دلار را از صحنه خارج خواهد کرد و ارز ذخیره‌ای جهان خواهد شد

تحلیلگر مطرح: بیت کوین دلار را از صحنه خارج خواهد کرد و ارز ذخیره‌ای جهان خواهد شد

مکس کایزر، گوینده تلویزیونی مشهور و حامی ارزهای دیجیتال، پیش‌بینی کرده است که در سال ۲۰۱۹ بیت کوین به همراه سایر سیستم‌های مالی جایگزین به محبوبیت بیشتری دست خواهند یافت.

به لطف سلطه اقتصادی آمریکا در سراسر جهان، برای سال‌های زیادی دلار ارز ذخیره بانک‌ها و بازارهای جهانی بوده است. برخی از محققان عرصه بازار معتقدند که دلار آمریکا سزاوار چنین جایگاه شکوهمندی نیست و با گذشت زمان ارز غیرمتمرکزی جایگزین آن خواهد شد.

یکی از عواملی که ممکن است به این امر کمک کند، تعادل قدرت در حوزه اقتصاد جغرافیایی و جغرافیای سیاسی است که ممکن است روش تجارت کالاها و خدمات در مقیاس جهانی را تغییر دهد.

پیش‌بینی مکس کایزر برای سال ۲۰۱۹

بسیاری از تحلیلگران و سرمایه‌گذاران سرشناس ارزهای دیجیتال، ۲۰۱۹ را سال بازگشت روند صعودی به بازار می‌دانند. یکی از این تحلیلگران مجری معروف برنامه کایزر ریپورت، مکس کایزر، است.

به عقیده کایزر، جهان در حال حرکت به سوی یک اقتصاد جهانی است که موجب تضعیف دلار در معاملات تجاری و عملیات مالی جهانی می‌شود. او همچنین به سوئیفت، بزرگ‌ترین سیستم پرداخت بانکی در بلژیک، که تحت کنترل موسسات مالی ایالات‌متحده است اشاره کرده و عقیده دارد که ریپل در تلاش برای رقابت با آن است.

گویا این آمریکاست که هدایت سوئیفت را برای استفاده کردن و یا نکردن کشورها از آن به عهده دارد.

در حال حاضر، کشورهای دیگر از جمله آلمان، در حال توسعه سیستم مالی خودشان هستند تا تحت سلطه آمریکا نباشند؛ زیرا فشار آمریکا بر بازار جهانی بسیار زیاد است.

پیش‌بینی مکس کایزر برای بیت کوین

تحلیلگر مطرح: بیت کوین دلار را از صحنه خارج خواهد کرد و ارز ذخیره‌ای جهان خواهد شد

این گوینده تلویزیونی و معامله‌گر سابق به بیت کوین و پتانسیل بالای آن اعتقاد دارد، زیرا بیت کوین بر اساس آنچه کایزر در مصاحبه اخیرش گفته، هیچ وابستگی به قیمت دلار و دیگر عوامل مهم برای بازارهای سنتی ندارد.

علاوه بر این طبق نظر کایزر، به لطف دفترکل توزیع شده‌ای که بر پایه الگوریتم‌های خالص ریاضی و بلاک‌های داده است، بیت کوین پتانسیل مخالفت با بانک‌های مرکزی را دارد. این فناوری دیگر قابلیت دستکاری شدن توسط بانک‌های مرکزی را ندارد.

با توجه به شرایط بازار سهام آمریکا، کایزر اظهار داشت که عملکرد ناامیدکننده آن سرمایه‌گذاران را به سرمایه‌گذاری در حوزه ارز دیجیتال تشویق کرده است؛ زیرا ارزهای دیجیتال برای سرمایه‌گذاری بلندمدت گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. در حالی که سیستم سنتی سهام روز به روز فقیرتر می‌شود.

گرچه در حال حاضر قیمت بیت کوین صعودی به نظر نمی‌رسد اما دیدگاه کایزر برای بیت کوین در بلندمدت کاملاً صعودی است.

منبع: u.today
guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

3 دیدگاه
مهدی
مهدی
5 سال قبل

بیشتر شبیه توهم که بیت کوین جای دلار بگیره, همین الان بالای 50 درصد نهنگها ساکن آمریکا هستند و به راحتی میتونن قیمت بیت کوین جا به جا کنن احتمالا این تحلیلگر برادرزاده پوتین

علی رضا
علی رضا
5 سال قبل
پاسخ  مهدی

لطفا قبل اینکه نظر اشتباه بدید اطلاعات کاملی درباره اقتصاد کسب کنید و نظرات انسان های قرن نخستین رو برای خودتان نگهدارید و اگر دلیلی دارید که بشما این اطمینان رو میدم یک دلیل هم برای این نظرتون ندارید (چون هیچ توجیه منطقی نداره) پس دیگر دوستان رو گمراه نکنید.

اگر حرف های این مجری تلویزیونی کاملا درست نباشد در 80 درصد میتوان در این حرفاها تامل کرد.

لطفا مستند راز پنهان پول رو با دوبله فارسی ببنید و برای اولین بار پرده از اقتصاد نا کار آمد انسان از زمان آفریده شدن تا بحال رو ببینید!

و اما بیت کوین و ارزهای رمز پایه کاملا اختراع متفاوتی از تمامیت کشفیات انسان تا به حال بوده...

یاحق

حامی
حامی
5 سال قبل
پاسخ  علی رضا

عالی بود علی رضا جان دقیقا درسته موافقم بدجور