00: 00: 00
ارز دیجیتال > سرمایه گذاری > تجزیه و تحلیل > سرمایه‌گذاران به دنبال خرید بیشتر ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸
اخبار تجزیه و تحلیل

سرمایه‌گذاران به دنبال خرید بیشتر ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸

بر اساس بررسی که توسط پلتفرم سرمایه‌گذاری SharesPost انجام شد، بسیاری از سرمایه‌گذاران معتبر و حقیقی در نظر دارند دارایی‌های دیجیتال خود را در ۱۲ ماه بعدی افزایش دهند.

این بررسی که از جولای سال جاری شروع شد، مورد تحقیق آن شامل ۲,۴۹۰ سرمایه‌گذار حقیقی و ۵۲۸ سرمایه‌گذار معتبر و نهادی بود.

مطالعه اخیر نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان با وجود افت ۶۰ درصدی بازار ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸، هنوز هم نظر مثبتی به این حوزه دارند.

حداقل ۵۹ درصد از سرمایه‌گذاران و ۷۲ درصد از مصرف‌کنندگان این موضوع را تایید کردند که در ۱۲ ماه آتی سرمایه‌گذاری بیشتری در این حوزه انجام خواهند داد. علاوه‌ براین، ۵۷ درصد از سرمایه‌گذاران و ۶۶ درصد از مصرف‌کنندگان انتظار رشد بازار ارزهای دیجیتال را در سال آینده دارند.

همچنین از پاسخ‌دهندگان خواسته شد که ارزهای دیجیتال را اولویت‌بندی کنند. بیت کوین بیشترین علاقه سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان را متوجه خود کرد و اتریوم، ریپل و لایت‌کوین در رتبه‌های بعدی از این حیث قرار گرفتند. بر این اساس، پاسخ‌دهندگان ارزهای مذکور را دارای پتانسیل بالقوه برای رشد در بلندمدت می‌دانند.

سرمایه‌گذاران به دنبال خرید بیشتر ارزهای دیجیتال در سال 2018

گذشته از این شرکت‌کنندگان علاقه شدیدی به فناوری بلاک چین نشان دادند؛ بطوریکه ۳۲ درصد از سرمایه‌گذاران و ۴۹ درصد از مصرف‌کنندگان اظهار داشتند که کارفرمایشان به پیاده‌سازی این فناوری در آینده‌ای نزدیک تمایل دارد.

به عقیده سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان، موفقیت پیاده‌سازی بلاک چین در گرو رواج برنامه‌های تجاری مرتبط و آموزش صحیح درباره این فناوری می‌باشد.

در این بررسی ۵۰ درصد پاسخ‌دهندگان اعلام داشتند که نوسان بازار ارزهای دیجیتال دغدغه اصلی آن‌هاست؛ این در حالی بود که ۳۷ درصد از شرکت‌کنندگان امنیت را نگرانی اصلی خود عنوان کردند.

بر اساس گزارش کوین‌تلگراف، بر اساس نظرسنجی انجام شده توسط سرویس تحقیقاتی YouGov Omnibus در آگوست، نیمی از نسل هزاره آمریکا به استفاده از ارزهای دیجیتال علاقه دارند. به علاوه حداقل ۷۹ درصد از مردم آمریکا حداقل یکی از ارزهای دیجیتال را می‌شناسند.

منبع: cointelegraph

سرمایه‌گذاران به دنبال خرید بیشتر ارزهای دیجیتال در سال ۲۰۱۸

درباره نویسنده

نیما ملک پور

نیما ملک پور

دانش‌آموخته مهندسی نفت هستم و یادگیری شغل من است
علاقه‌مند به بیت کوین و اقتصاد

2
دیدگاه کاربران

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
مهدیسلیمان انوری Recent comment authors
  اشتراک  
جدید ترین قدیمی ترین بیشترین امتیاز
اطلاع از
سلیمان انوری
سلیمان انوری

چگونه می توان ازارزهای مجازی مثل بورس سودبرد

مهدی
مهدی

خب معلومه دیگه با خرید و فروش اونا