atlasarzdigital

بزرگترین دانشگاه چین مرکز تحقیقات بلاک‌ چین راه‌اندازی می‌کند

بزرگترین دانشگاه چین مرکز تحقیقات بلاک‌ چین راه‌اندازی می‌کند

بر اساس اعلامیه‌ منتشر شده در تاریخ ۱۵ فوریه (۲۶ بهمن)، دانشگاه فودان که یکی از دانشگاه‌های بزرگ کشور چین است، یک مرکز تحقیقاتی بلاک چین راه‌اندازی کرده است.

طبق این اعلامیه، دانشگاه فودان مرکز تحقیقات فناوری مهندسی بلاک چین شانگهای را با همکاری شرکت بیمه دارایی آنلاین ژونگان (Zhongan Online Property Insurance) و شرکت فن‌آوری اطلاعات ژونگرن شانگهای (Shanghai Zhongren Information Technology) تاسیس کرده است.

این مرکز به طور مشخص پیشبرد تحقیقات پایه در زمینه فناوری بلاک چین، نشان دادن کاربرد آن، و همچنین ارائه آموزش برای استعدادهای مرتبط را عهده‌دار خواهد بود.

تأسیس مرکز تحقیقات فناوری مهندسی بلاک چین شانگهای سبب گسترش توسعه و رشد صنعت بلاک چین در شانگهای خواهد شد و احتمالا توسعه اقتصاد شانگهای را تسهیل می‌کند.

بزرگترین دانشگاه چین مرکز تحقیقات بلاک‌ چین راه‌اندازی می‌کند

سایر دانشگاه‌های چینی نیز بلاک‌ چین را به برنامه‌های بورس تحصیلی خود افزودند. در ماه ژانویه، با همکاری شرکت ریپل، موسسه پژوهش‌های فین‌تک در دانشگاه چینهوا پکن، خبر از برنامه بورس پژوهشی فناوری بلاک‌چین (BRSP) داد.

بر اساس گزارش‌ها، این برنامه قصد دارد بهترین دانشجویان فارغ‌التحصیل در چین را در سال ۲۰۱۹ برای مطالعه مقررات جهانی بلاک‌چین و توسعه صنعت گرد هم آورد.

در اوایل ماه جاری، موسسه چینی پژوهش‌های فین‌تک در دانشگاه چینهوا به دانشگاه جهانی تحقیقات نوآورانه بلاک‌ چین ریپل که در ژوئن ۲۰۱۸ راه‌اندازی شد و از تحقیقات علمی، توسعه تکنولوژی و نوآوری در بلاک‌چین، رمزنگاری و پرداخت دیجیتال پشتیبانی می‌کند، پیوست.

منبع: cointelegraph
اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه بزرگترین دانشگاه چین مرکز تحقیقات بلاک‌ چین راه‌اندازی می‌کند ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
+
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x