00: 00: 00
ارز دیجیتال > کاربرد تجاری > استارت آپ ها > لاین، در پی عرضه‌ی ارز دیجیتال خود است!
اخبار استارت آپ ها بلاکچین

لاین، در پی عرضه‌ی ارز دیجیتال خود است!

لاین، در پی عرضه‌ی ارز دیجیتال خود است!

پیام‌رسان لاین نیز در پی معرفی یک ارز دیجیتال منحصربفرد است!

این روزها بازار ارز مجازی بیت کوین بسیار داغ شده است و همه جا اخباری از اعتبار بالای این ارز و سرمایه گذاری های مکرر در آن شنیده می شود. دولتهای زیادی در مورد سرمایه گذاری روی این ارز به مردم و شهروندان خود هشدار داده اند و به طور مستمر از اعتبار پوچ و حبابی شکل آن حرف گفته اند.

اکنون گزارش گردیده که پیام رسان محبوب لاین که در میان مردم ژاپن و سایر کشورها طرفداران زیادی دارد، تصمیم گرفته در عرصه ارزهای رمزنگاری شده پا گذاشته و پلتفرم های شبیه به بیت کوین ماینینگ یا اکتساب و استخراج ارز مجازی رمزنگاری شده را به صورت مخصوص برای خود ایجاد کند.

لاین، در پی عرضه‌ی ارز دیجیتال خود است!

به گفته مراجع آگاه، متخصص ها و مسئولان این پیام رسان که دفتر آن در شهر توکیوی ژاپن مستقر شده است، هم اکنون در حال مذاکره با شرکت های دیگری می باشند که در راستای ایجاد و استخراج ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده فعالیت می کنند. لاین خواستار افزودن امکان تبادل و اکتساب ارزهای دیجیتالی به پلتفرم مخصوص خود تحت عنوان “لاین پرداخت” یا Line Pay است. به موجب افزودن این قابلیت، علاوه بر امکان انجام پرداخت‌های مرسوم میان بانکی، امکان استفاده از ارزهای مجازی در پرداخت ها و همچنین استخراج این ارزها فراهم خواهد شد.

پلتفرم لاین پرداخت، در سال ۲۰۱۴ ایجاد شد. کاربران این نرم افزار میتوانند با استفاده از پلتفرم لاین پی در سراسر ژاپن، تبادلات بانکی و مالی خود را به انجام برسانند.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

لاین، در پی عرضه‌ی ارز دیجیتال خود است!

درباره نویسنده

ثریا نیل درار

ثریا نیل درار

دانش‌آموخته زبان خارجه و علاقه‌مند به افق‌های نو در علوم و فناوری‌های نوین

دیدگاه کاربران

avatar
  اشتراک  
اطلاع از