صلیب سرخ ایتالیا برای مقابله با کرونا دریافت کمک با بیت کوین را پذیرفت

صلیب سرخ ایتالیا برای مقابله با کرونا دریافت کمک با بیت کوین را پذیرفت

صلیب سرخ ایتالیا و کمیته کولی آلبانی (Colli Albani) در حال جمع‌آوری کمک‌ها به صورت بیت کوین و ارزهای دیجیتال دیگر برای مقابله با شیوع ویروس کرونا هستند.

به گزارش کوین تلگراف، این خبر روز پنجشنبه اعلام شد. صلیب سرخ ایتالیا قرار است تا با کمک هلپربیت (Helperbit)، از عواید کمک‌ها برای تهیه دارو‌های جدید برای مقابله با بیماری کووید ۱۹ در این کشور استفاده کند. طبق گزارش‌ها هدف ۱۰,۰۰۰ یورویی برای کمک‌ها تعیین شده تا بتوان تجهیزات و داروهای مورد نیاز را تهیه کرد.

عواید اضافی نیز برای پرداخت حقوق به کادر درمانی و دیگر مخارج جاری مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

برونو پیتروسانتی (Bruno Pietrosanti)، رئیس کمیته کولی آلبانی، در صحبت‌های خود ضمن بیان افزایش شمار مبتلایان به کرونا و کاهش تعداد تخت‌های بیمارستانی برای این افراد، بر ضرورت تسهیل این روند و کاهش فشار از روی دوش بیمارستان‌ها تاکید کرد.

هلپربیت یک استارتاپ بلاک چینی است که در حوزه کارهای خیریه فعالیت می‌کند. پیتروسانتی در این مورد گفت:

عقیده داریم که [ابزارهای] جذب بودجه جدید مانند بیت کوین می‌توانند ما را برای کسب منابع مالی مورد نیاز کمک کنند، منابعی که تامین آنها در زمان فعلی دشوار است.

«Young Srl» یک استارتاپ فعال در بخش فینتک و ارزهای دیجیتال است که از این کمپین جدید حمایت می‌کند. شبکه آموزش بلاک چینی ایتالیا (BENI) نیز از جمله حامیان این طرح است. این شبکه در بخش دانش‌افزایی بلاک چین و بیت کوین در ایتالیا فعال است.

آندریا فررو (Andrea Ferrero)، مدیر عامل «Young Srl»، در ارتباط با استفاده از بلاک چین در تامین بودجه می‌گوید:

شدیدا معتقدم که فناوری بلاک چین از شفافیت و کارایی بالایی در خصوص این قبیل طرح‌ها برخوردار است. یانگ، شرکتی است که در نظر دارد تا در طرح‌های اینچنین فعالیت یا آنها را ایجاد کند تا به این وسیله سازوکارهای موجود را بهبود بخشد. همیشه در صف اول حمایت از پروژه‌های خیریه مانند همین نمونه صلیب سرخ هستیم.

امیلیانو پالرمو (Emiliano Palermo)، نماینده شبکه آموزش بلاک چین ایتالیا نیز با اشاره به اهمیت این پلتفرم‌ها، از شفافیت آنها در بحث کمک‌های مالی در شرایط اضطراری در کشور تمجید کرد.

در حال حاضر ایتالیا یکی از کانون‌های شیوع بیماری کروناست و این آمار همچنان رو به افزایش است. طبق آمار رسمی تاکنون ۲۱,۱۵۷ نفر در ایتالیا به این ویروس مبتلا شده‌اند و ۱,۴۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

3 دیدگاه
siavashnam
siavashnam
4 سال قبل

در ضمن قدرت معاملات توی باینانس خیلی پایینه ممکنه پایینتر هم بیاد قیمت ها

siavashnam
siavashnam
4 سال قبل

اگر بخام میتونم ویزا بگیرم اما چجوری باید احراض هوییت کنم تو باینانس از ایران کسی راه حلی داره؟
نمیخام به صرافی های ایران پول بدم

بیت کوین
بیت کوین
4 سال قبل
پاسخ  siavashnam

دوست عزیز باید توی همون کشور احراز هویت بشید و فقط در صورتیکه شهروند اون کشور باشید و اون کشور حسابی برای خودتون داشته باشید میتونید این کارو انجام بدید