تحلیل امروز قیمت سولانا (SOL) - صفحه 3

  • همه
  • تکنیکال
  • فاندامنتال
  • آموزشی

تحلیل جدید

سولانا - تایم فریم ۴ ساعنه

سولانا - تایم فریم ۴ ساعنه
آموزشی

با درود و احترامناحیه حمایت : ۱۵۷ و ۱۶۰ تا ۱۶۱ دلارناحیه مقاومت :۱۶۸ و ۱۷۶ دلارپیش بینی من اینه که تا محدوده ۱۶۰تا ۱۶۱ بیشتر نزولی نمیشه و بعد حرکت صعودیِ خودش با هدف اول ۱۶۸ و بعد به طرف هدف دوم یعنی ۱۷۶ حرکت خواهد کرد. اما هدف و پیش بینی خودم ۱۷۶ هست.ممنون که وقت گذاشتید.موفق و بهروز باشید.

سولانا - تایم فریم ۴ ساعته

سولانا - تایم فریم ۴ ساعته
آموزشی

با درود و احترام...سولانا مدتیست که به یک کانال صعودی داره احترام میذاره. مناطق فیبوناچی و کانال موازی نشون میدن که سولانا به برخی از مناطق تقاضا احترام میذاره و به نظر میرسه که ممکنه داره به سمت یک ATH جدید آماده میشه. به شخصه انتظار داشتم که تا حدودآیِ حمایت قوی 157 دلار نزولی بشه اما به دلیل حرکت صعودی بیت کوین و تبعیت کردن از گادفادر ارزها، اینطور نشد؛ بنابراین کماکان حمایت قویِ 157 دلار بر قوّت خودش باقیه. با توجه به این تبعیت اخیرِ سولانا از بیت کوین و اتریوم، تعجب نمیکنم که سولانا هم با پامپِ بیت کوین و اتریوم به سمت 210 دلار، منطقه 200 دلار رو مجدداً تاچ کُنه و بعد هم به سمت رکوردهای جدید خودش به سمت 270 دلار حرکت کُنه. از نظر من اصول اولیه صعودی سولانا، پا برجاست چرا که بطور فزآینده‌ای در میان ارزهای کریپتو در این دوره، صعودی کاربردی و قوی‌ داشته، ضمن اینکه برخی همETF سولانا رو در آینده پیش‌بینی میکنن و این موضوع، دلیلی خواهد بود برای احتمال رشدی صعودی در سال جدید برای سولانا و سایر ارزهای پیشرو . از طرفی با روند موجود اقتصاد جهانی ، چه بسا کشورهای آمریکای شمالی هم در نهایت برای جلوگیری از خطرات رکود اقتصادیشون تحت فشار قرار بگیرن و مجبور به اجرای کاهش نرخ بهره بِشَن.خوشحال میشم شما هم در این خصوص پیش‌بینی خودتون و به اشتراک بگذارید.سپاس که وقت گذاشتید.موفق و بهروز باشید.

سول باز ها بیاید کارتون دارم

سول باز ها بیاید کارتون دارم
آموزشی

سلام خدمت شما دوستان عزیز تحلیل سول و سیگنال برا ورود احتمالا سولانا تا ۱۵۹ تا ۱۶۰ پائین میاد و ازون جا واکنش میده و حمایت میشه، اونجا اگه تائیدیه لازم رو گرفتی برو برا ۱۸۷ دلار اگه از دست رفت که انتظار ندارم شورت بگیر تا ۱۴۷ البته به نظرم اینکار رو نکن چون هنوز بازار به نظر بیشتر دوست داره بره بالا تا پائین پس بعد از واکنش و تثبیت بالای ۱۶۰ لانگ میگیریم تا ۱۸۷ دلاربه چارت برا ورود دقت کنید، موفق و پر سود باشید.

سولانا - تایم روزانه

سولانا - تایم روزانه
آموزشی

با درود و احترام ... سولانا در تایم فریم روزانه در حال نزدیک شدن به سطح حمایتی پیشین خودش هست که با فیبوناچی اصلاحی 38.2% همراستاست.نقطه ورودی: 155.02 دلاره که این سطح به طور بالقوه میتونه منجر به جهش به سمت سود برداشت ما بشه.فقط خواهش میکنم فراموش نکنید که بازارهای مالی و رمزارزها میتونن نوسان زیادی داشته باشن،بنابراین همیشه پیش از هر تصمیم عجولانه، عوامل متعدد رو در تحقیقات خودتون بررسی کنید و بعد تصمیم نهاییتون و بگیرید.

سولانا - تایم فریم هفتگی

سولانا - تایم فریم هفتگی
خنثی

با درود و احترام حضور همراهان جان.حین بررسی رمز ارز سولانا و قیاس اون با اتریوم به مطلب جالبی برخوردم.تاالآن سولانا در مسیری مشابه با مسیر ETH 2020-21 اتریوم بالا اومده و همون مسیر و دنبال کرده البته با قدری تفاوت.صد البته که این بدان معنا نیست که همان مسیر را هم ادامه خواهد داد و احتمالاً به روش خودش پیش میره و شاید منحرف بشه، اما... تاکنون، بسیار شبیه به همان مسیر پیش رفته؛ شاید خیلی جسورانه و جاه‌طلبانه باشه که اگر اینطور باشه، ارقام 700 تا 1000 دلار برای سولانا دور از ذهن نخواهد بود. شاید خنده‌دار باشه اما... هدف و تارگت شخصی من برای سولانا 777 دلاره. :)این مطلب و به اشتراک گذاشتم که یادگاری بمونه. :) و هر از گاهی جهت به روزرسانیش و یا باطل کردنش بهِش رجوع می کنم. بنابراین این ایده به هیچ عِنوان سیگنالِ معاملاتی و مالی نیست.ولی به نظر من تا پایان 2025 هیچ وحشتی وجود نداره. اما با این حال شما بر اساس استراتژی شخصی و با بررسی کامل، هر اقدامی رو انجام بدید.با آرزوی بهروزی یکایک شما عزیزان.

سولانا تا ۱۸۰ دلار

سولانا تا ۱۸۰ دلار
آموزشی

با درود و احترام.سولانا / تتر /تایم ۱۵ دقیقه / کوین بیسنظریه نقطه محوری در نمودار گویا و بیانگر یک محدوده ی بهشتی برای سولاناست.صعود به ۱۸۰ دلار دور از انتظار نیست.صرفاً یک ایده و نظریه هست و بر اساس استراتژی شخصی  خود لطفاً اقدام کنید.بهروز باشید.

تحلیل تکنیکال سولانا 🔥✅

تحلیل تکنیکال سولانا 🔥✅
آموزشی

سولانا بالای ترند صعودیه و هنوز این خط روند داینامیک رو حفظ کرده، با ادامه روند و حفظ این ترند در آینده نزدیک تارگت 187 دلار دور از دسترس نیست و پس لطفاً کف این ترند و مقاومت مهم تارگت 187 رو مدنظر قرار بدید، امیدوارم کمکی باشه برای درک چارت در کوتاه مدت ارادت🤍❤️کوروش تیم🙏🏻

سولانا - تایم فریم یک ساعته

سولانا - تایم فریم یک ساعته
آموزشی

SOLUSD 60سولانا / ... کوین بیسبا درود و احترامروند نزولی سِل همچنان دارای شتابِ نزولیِ ناشی از شکستِگوِه افزایشی است.به این دلیل دیدن ارقام ۱۳۸ و حتی ۱۳۲ برای سولانا دور از ذهن نیست.اما جای امیدواریست که همه ی این افت و خیزها میتواند  برای نهایی کردن الگوی فنجان (یعنی شکل دسته ی فنجان ) در تایم فریم هفتگی هم برای بیت کوین و هم برای سولانا است. بنابراین تشویش را از خود دور کنید و امیدوارانه به بازار نگاه کنید.ممنون که وقت گذاشتید.موفق و بهروز باشید.