مدیر صرافی بیتمکس: برای بیت کوین ۲۰,۰۰۰ دلاری آماده باشید!

مدیر صرافی بیتمکس: برای بیت کوین ۲۰,۰۰۰ دلاری آماده باشید!

احتمال اینکه قیمت بیت کوین به دلیل اقدامات مالی فدرال رزرو آمریکا، که با نام فد (Fed) شناخته شده و نقش بانک مرکزی این کشور را بر عهده دارد، به ۲۰,۰۰۰ دلار برسد، وجود دارد.

به گزارش کوین‌تلگراف، آرتور هیز (Arthur Hayes)، مدیرعامل صرافی بیتمکس، در توییتی که امروز ۱۸ سپتامبر (۲۷ شهریور) در حساب توییتر خود منتشر کرد، پیش‌بینی کرد که افزایش نقدینگی و وارد کردن پول به سیستم مالی (QE) سبب کاهش بیشتر اعتقاد و باور مردم به ارز فیات خواهد شد.

او این اظهارات را درست ۱ روز پس از تصمیم فدرال رزرو مبنی بر کاهش نرخ بهره برخی از وام‌هایی که به بیش از ۱۰% یا ۴ برابر مقدار مورد نظر آن رسیدند، عنوان کرد که طی این اقدامات بیش از ۵۳ میلیارد دلار به اقتصاد تزریق شد.

هیز در توییتی نوشت:

تزریق همیشگی پول (QE4eva) در راه است. با این اقدام فدرال رزرو برای بیت کوین ۲۰,۰۰۰ دلاری آماده باشید.

تزریق پول به سیستم مالی توسط فدرال رزرو اولین مداخله مالی این نهاد پس از پایان بحران مالی سال ۲۰۰۸ است؛ رویدادی که مستقیما منجر به خلق بیت کوین شد.

در حالی که تاکنون ارز دیجیتال بحران جهانی در آن مقیاس را تجربه نکرده است، اما وضعیت بازار نشان‌دهنده این واقعیت است که عدم اطمینان سیاسی و اقتصادی به نفع بیت کوین است و این جریانات سبب افزایش قیمت بیت کوین می‌شوند.

سیاست تزریق نقدینگی تنها مختص به فدرال رزرو ایالات متحده نیست و بانک مرکزی اروپا نیز در سال جاری از الگو و روش تزریق پول پیروی می‌کند. مفسران معتقدند که بازارها نیز خواهان ادامه این روند و رفتار از جانب بانک مرکزی اروپا هستند. این روند پدیده QE همیشگی را که توسط هیز به آن اشاره شده، موجب می‌شود.

پیش‌نیز در اوایل ماه جاری، هیز اذعان کرده بود که بیت کوین بار دیگر به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی ۲۰,۰۰۰ دلار دست خواهد یافت.

صرافی بیتمکس هنوز هم درگیر رسیدگی و بررسی از جانب قانون‌گذاران آمریکایی قرار دارد، چرا که این نهاد قانون‌گذار گمان می‌کند آمریکایی‌های تحریم جغرافیایی این صرافی را دور می‌زنند و به این پلتفرم دسترسی دارند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

7 دیدگاه
امیر
امیر
4 سال و 6 ماه قبل

اول تا$5000 کاهش پیدا میکنه بعد یه مدت طول میکشه به 3500$ یا 4000$ برسه

محمد
محمد
4 سال و 6 ماه قبل

سلام فاطمه عاشق این ارزدیحیال شدم دمت گرم

مسعود
مسعود
4 سال و 6 ماه قبل

فد کی اجرایی میشه؟

سهیل
سهیل
4 سال و 6 ماه قبل

بی خود کرد کلاه بردار مسخره بیت کوین به زودی برمیگرده رو همون ۳۰۰۰ دلارش

محمد قلمکاری
محمد قلمکاری
4 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  سهیل

بعید هم نیست برگرده به ۳۰۰۰ ....ولی فعلا که رو به بالا هست و ایشالا تا یک سال آینده بیت همه رو شگفت زده میکنه....فقط خدا کنه آمریکا دخالت منفی نکنه

کاوه
کاوه
4 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  سهیل

بر چ اساسی ؟

BTC
BTC
4 سال و 6 ماه قبل
پاسخ  کاوه

بنده خدا داره توضیح میده بر اساس افزایش و تزریق نقدینگی در آمریکا و همچنین در اروپا