پلتفرم Bakkt مدیر سابق پی‌پال و گوگل را استخدام کرد

پلتفرم Bakkt مدیر سابق پی‌پال و گوگل را استخدام کرد

مدیر عامل پلتفرم دارایی‌های دیجیتال بکت (Bakkt) در تاریخ ۱۱ آوریل در پستی روی سایت مدیوم اعلام کرد که مهندس اجرایی سابق پی‌پال و گوگل قرار است به تیم توسعه این پلتفرم بپیوندد.

مایک بلاندینا با بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه‌های پرداخت‌های دیجیتال، مهندسی، استراتژی و عملیات‌های اجرایی به عنوان مدیر محصولات شرکت Bakkt منسوب شد.

در این بیانیه ذکر شده است که: مدیر محصولات جدید Bakkt، بلاندینا قرار است رهبری تلاش‌های شرکت به منظور هم راستا کردن یک اکوسیستم قابل‌اعتماد برای دارایی های دیجیتالی با کاربردهای پرداخت را بر عهده گیرد تا به bakkt برای ساخت نرم افزارهای کاربردی برای بیت کوین و ارز های دیجیتالی دیگر کمک کند.

پلتفرم Bakkt مدیر سابق پی‌پال و گوگل را استخدام کرد

شهرت اصلی بلاندینا برای کار به عنوان مدیر بخش‌ پرداخت ها و مهندسی اعتبار در اپراتور جهانی پرداخت های دیجیتالی یعنی پی پال و همچنین کار به عنوان مدیر در بخش مهندسی کیف پول گوگل است.

علاوه بر این بلاندینا مالک استارتاپ فین‌تک TxVia و همچنین مدیر بخش فناوری شرکت جهانی کارت هدیه و پرداخت دیجیتالی Blackhawk Network نیز بوده است.

در این بیانیه مدیر عامل bakkt همچنین به استخدام های مهم دیگری مانند استخدام کارمند قدیمی کوین‌بیس، آدام وایت در زمینه مدیر عملیات و سرپرست حفاظت سازمانی و محصولات معامله شده در تاریخ اکتبر ۲۰۱۸ خبر داد. لوفلر همچنین به استخدام مدیر سابق شرکت WorldPay، بالاجی دواراستی (Balaji Devarasetty) اشاره کرد ، که معاون مدیر تیم فنی شده است.

در ماه مارس گذشته bakkt متخصص تامین کننده امنیت سایبری شرکت‌های بزرگی مانند آی‌بی‌ام و سیسکو یعنی تام نونان را نیز استخدام کرد.

منبع: Cointelegraph
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه