شرکت سیرکل به دنبال مبارزه با پامپ و دامپ‌های بازار ارز دیجیتال

شرکت سیرکل به دنبال مبارزه با پامپ و دامپ‌های بازار ارز دیجیتال

بر اساس تایید یک خبر رسمی منتشر شده در روز ۲۷ فوریه (۸ اسفند)، شرکت مالی بلاک چین سیرکل (Circle) از ابزار نظارت بر بازار شرکت خدمات مالی دیجیتال Nice Actimize، برای مبارزه با دستکاری بازار استفاده خواهد کرد.

Nice Actimize که شعبه‌ای از شرکت بزرگ اسراییلی سرمایه‌گذار نرم افزار Nice است، ابزاری حرفه‌ای در زمینه جرائم مالی، ریسک و نظارت ارائه می‌دهد.

سیرکل (Circle) از ناظر بازارهای ابری شرکت Actimize برای شناسایی و جلوگیری از فعالیت‌های مخرب تجاری بر روی پلتفرم خود، از جمله تجارت داخلی، لایه‌بندی و حتی طرح‌های به اصطلاح پامپ و دامپ، استفاده خواهد کرد.

شرکت سیرکل به دنبال مبارزه با پامپ و دامپ‌های بازار ارز دیجیتال

راربرت بنچ (Robert Bench)، مشاور ارشد قانون‌گذاری و مدیر ارشد بازبینی شرکت سیرکل (Circle)، در این گزارش مطبوعاتی اذعان داشت:

پذیرش و سازگاری با راه‌کارهای نوین تکنولوژی، مانند راهکار نظارت بازارهای مالی شرکت Nice Actimize برای رفع نیازهای احتمالی به تنظیم و محافظت از دارایی‌های ما، این الزام و تعهد را برای ما به ارمغان می‌آورد.

بر اساس گزارش کوین‌تلگراف پلتفرم‌های نهادی مانند سیرکل (Circle)، فعالانه به دنبال رفع نگرانی‌های مربوط به دستکاری و اخلال در بازارهای ارز دیجیتال هستند.

نه تنها شرکت Nice، حتی شرکت Nasdaq هم موفق شده است فناوری نظارت بر بازار را در زمینه‌های مرتبط به کار گیرد. در ماه ژانویه Nasdaq اعلام کرد که درحال حاضر هفت صرافی ارز دیجیتال از فناوری نظارت بر بازار استفاده می‌کنند.

در همین حال در ماه گذشته، استارتاپ امنیت معاملات و تجارت Solidus Lab، برای مبارزه با اختلال و تقلب در بازار، ۳ میلیون دلار اختصاص داده است.

منبع: cointelegraph

 

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه