وایبر هم ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

وایبر هم ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

مدیر عامل شرکت وایبر اعلام کرد که ارز دیجیتال راکوتن کوین در سال آینده میلادی در این شبکه پیام رسان اجتماعی فعالیت خواهد کرد.

وایبر هم ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

دیجامل آگوآ مدیر عامل شرکت ژاپنی «راکوتن» گفت:

در حال بررسی قوانین حوزه ارزهای دیجیتال هستیم و قصد داریم در سال ۲۰۱۹ میلادی ارز دیجیتال خود را در شبکه‌ پیام‌رسان فعال نماییم.

شرکت «راکوتن» به عنوان شرکت مادر پیام رسان وایبر اعلام کرد که ارز دیجیتال راکتون را طبق برنامه‌ای که در ماه فوریه سال جاری میلادی اعلام کرد، راه اندازی می کند. مدیر عامل این شرکت ژاپنی گفت:

شرکت مادر ما در حال کار بر روی «راکوتن کوین» است که یک ارز دیجیتال تلقی و توسط اکوسیستم راکوتن پشتیبانی می شود.

وی تصریح کرد این ارز دیجیتال می تواند در سال ۲۰۱۹ میلادی در برای کابران روسی پیام‌رسان وایبر راه اندازی شود و به مرور در تمام کشورها قابل استفاده باشد.

وایبر هم ارز دیجیتال راه‌اندازی می‌کند

«دیجامل آگوآ» گفت:

راکوتن کوین می‌تواند در وایبر معامله شود. این سکه در کیف الکترونیکی وایبر ارائه خواهد شد و می تواند به روبل، دلار و یورو داد و ستد شود.

مدیر عامل شرکت «راکتون» گفت:

به زودی قادر خواهید بود که راکوتن کوین‌ها را ارسال و آنها را در مقابل روبل، دلار و یورو معامله کنید؛ ضمن اینکه داد و ستد این سکه به روبل و انتقال آن به حساب های بانکی بستگی به قوانین روسیه دارد.

همچینن مدیر بخش بازرگانی الکترونیکی وایبر گفت:

وایبر قصد دارد که پلتفرم بازرگانی الکترونیکی خود را در روسیه در سه ماه پایانی سال جاری میلادی راه اندازی کند.

در حال حاضر کاربران وایبر در روسیه در حدود ۴۵ میلیون نفر هستند.

ممکن است علاقه مند باشید
guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

0 دیدگاه