بیت‌گو سهام‌گذاری تزوس را به پلتفرم خود اضافه کرد

بیت‌گو سهام‌گذاری تزوس را به پلتفرم خود اضافه کرد

شرکت بیت‌گو (Bitgo) چندی پیش اعلام کرد که امکان سهام‌گذاری در ارز دیجیتال تزوس را برای کاربران خود مهیا کرده است. سود سهام‌گذاری در این پلتفرم سالیانه ۶٪ است.

به گزارش کوین‌دسک، شرکت بیت‌گو به سرمایه‌گذارانی که ذخیره تزوس‌های خود را از طریق خدمات امانتداری (کاستودین) این شرکت انجام دهند، سود سهام‌گذاری سالانه‌ ۶ درصدی پرداخت خواهد کرد.

دارندگان ارزهای دیجیتال مبتنی بر اثبات سهام، می‌توانند با فعالیت به‌عنوان اعتبارسنج، ارزهای خود را طی سهام‌گذاری در اختیار شبکه قرار دهند و در ازای آن سودی سالیانه دریافت کنند. از این ارزها برای تأمین امنیت شبکه بلاک چینی استفاده می‌شود. دارندگان می‌توانند روند سهام‌گذاری را با استفاده از پلتفرم‌هایی نظیر بیت‌گو انجام دهند.

شرکت بیت‎گو به‌مجرد ورود به فضای سهام‌گذاری در اکتبر ۲۰۱۹ (مهر ۹۸)، از توکن‌های مبتنی بر اثبات سهام مانند دش (DASH) و الگورند (ALGO) پشتیبانی کرد.

ارزش کل بازار تزوس اکنون در حدود ۲٫۴ میلیارد دلار است. این در حالی است که در مقایسه با تزوس، مجموع ارزش بازار دو توکن دش و الگورند ناچیز به حساب می‌آید.

شرکت بیت‌گو قصد دارد که در ماه‌های آینده توکن‎های مبتنی بر بلاک چین تزوس را به فهرست ارزهای پشتیبانی‌شده پلتفرم امانتداری خود اضافه کند.

guest

استفاده از محتوای توهین‌آمیز، غیراخلاقی، دیدگاه‌های غیراقتصادی، تبلیغات و اطلاعات تماس یا لینک‌های نامرتبط ممنوع است.

نقض قوانین ممکن است منجر به عدم تأیید دیدگاه‌ها یا مسدودسازی حساب کاربران شود.

1 دیدگاه
siavashnam
siavashnam
3 سال قبل

تزوس این مدت بین تمام ارز های مثل خودش بدترین عملکرد رو داشت