atlasarzdigital

شرکت استخراج بریتانیایی از افزایش 24 درصدی سود ماینینگ در ماه گذشته خبر داد

شرکت استخراج بریتانیایی از افزایش 24 درصدی سود ماینینگ در ماه گذشته خبر داد

شرکت بریتانیایی استخراج بیت کوین آرگو بلاک‌چین (Argo blockchain)، در گزارش جدیدی که در تاریخ 2 جولای ( 11 تیر) منتشر شد، اعلام کرد که عملکردی فراتر از انتظارات خود در سه ماهه دوم سال جاری داشته است.

به نقل از کوین‌تلگراف، آرگو که پیش از این گفته بود از تغییر و افزایش قیمت بیت کوین سود برده، در گزارش جدید خود ادعا کرده که درآمدش از برآوردهای پیشین بهتر است و این روند افزایشی ادامه‌دار خواهد بود.

در این گزارش آمده است که این شرکت انتظار دارد 161 بیت کوین که با توجه به قیمت 10,800 دلاری بیت کوین در تاریخ 30 ژوئن (9 تیر)، معادل 1.38 میلیون پوند دارایی دیجیتالی است، تولید کند.

این رقم نشان‌دهنده افزایش 101 درصدی درآمد استخراج نسبت به ماه می شرکت آرگو بلاک‌چین و حاشیه سود استخراج تقریبا 81 درصدی است. این شرکت معتقد است که یکی از کارآمدترین شرکت‌های استخراج‌ بیت کوین است.

با وجود این‌که قیمت بیت کوین اخیرا با ریزش قابل توجهی به زیر قیمت 10,000 دلار نیز همراه بود، اما این شرکت استخراج در ماه‌های اخیر از آوریل گزارش‌هایی از موفقیت گسترده و سود فراوان خود منتشر کرده است.

بر اساس گزارشی که پیش‌تر بر روی ارز دیجیتال منتشر شد، بازار استخراج ارزهای دیجیتال به دلیل افزایش قیمت بیت کوین و وجود شرکت‌هایی که مایل به فعالیت در این حوزه با استفاده از روش‌های کارآمدتری هستند، رقابتی‌تر از همیشه است و عطش خرید دستگاه‌های استخراج شدت گرفته است.

شرکت استخراج بریتانیایی از افزایش 24 درصدی سود ماینینگ در ماه گذشته خبر داد

روز دوشنبه (10 تیر)، شرکت استخراج آلمانی نورثرن بیت‌کوین (Northern Bitcoin)، خبر خرید 5,000 دستگاه ماینر ای‌سیک را در راستای بخشی از برنامه توسعه خود تایید کرد. شرکت آرگو نیز 2,500 واحد دستگاه استخراج را تا پایان سه ماهه سوم سال 2019 تحویل خواهد گرفت.

در این گزارش آمده است:

میزان بهره‌برداری از سخت‌افزارهای موجود در حال استخراج با افزایش قیمت بیت کوین بهبود یافته است و از زمان آخرین به‌روزرسانی عملیاتی که در تاریخ 3 ژوئن 2019 (3 خرداد) اتفاق افتاده است، رشدی تقریبا 24 درصدی را نشان می‌دهد.

مایک ادواردز (Mike Edwards) مدیرعامل این شرکت اذعان داشت:

در نتیجه، ما با قدرت زیاد برای رسیدن به رشد بیشتر و بهبود بهره‌وری استخراج، وارد سه ماهه سوم سال می‌شویم.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخوردهای داخلی
مشاهده تمام دیدگاه‌ها
بازخورد
feedback
بازخورد شما درباره ارزدیجیتال

این بازخورد برای صفحه شرکت استخراج بریتانیایی از افزایش 24 درصدی سود ماینینگ در ماه گذشته خبر داد ارسال خواهد شد.

گزارش خطا
  • گزارش خطا
  • انتقادات و پیشنهادات
  • نیاز به راهنمایی

ارزهای دیجیتاللیست کامل
اخبار و مقالاتاخبار و مقالات بیشتر
صرافی ارزهای دیجیتالصرافی های بیشتر
دستگاه ماینر ارزهای دیجیتالدستگاه های بیشتر
موردی یافت نشد.
0
دیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدx
()
x