تحلیل‌گران: بیت کوین وارد فاز «خوش‌بینی» شده است

تحلیل‌گران: بیت کوین وارد فاز «خوش‌بینی» شده است

داده‌های مختلف حاکی از آن است که بیت کوین وارد فاز خوش‌بینی شده است و معامله‌گران دیدگاهی مثبت نسبت به وضعیت این ارز دیجیتال دارند.

به گزارش کوین تلگراف، داده‌های شرکت تحلیل داده بلاک چین، گلس نود (Glassnode)، نشان می‌دهد که بیت کوین در بین معامله‌گران وارد فاز «خوش‌بینی» شده است.

این معیار حاصل تفریق زیان خالص تحقق نیافته از سود خالص تحقق نیافته در تمام بیت کوین‌های در گردش است و بدین ترتیب به برآوردی از احساسات بازار می‌رسد. این شاخص در طول بازارهای صعودی افزایش می‌یابد. براساس توضیحات گلس نود، نوارهای مختلف در نمودار قیمت، فازهای مختلف بازار را نشان می‌دهد.

تحلیل‌گران: بیت کوین وارد فاز «خوش‌بینی» شده است
نمودار گلس نود از میزان سود/زیان خالص تحقق نیافته

با افزایش اخیر قیمت بیت کوین، به نظر می‌رسد بازار از فاز «امید» (نوار نارنجی) وارد فاز «خوش‌بینی» (نوار زرد) شده است. در مرحله بعد، این دارایی یا روند صعودی خود را ادامه داده و وارد فاز «اعتماد» (نوار سبز) می‌شود یا فاز «اضطراب» (زرد) را تکرار می‌کند.

تحلیل‌گران: بیت کوین وارد فاز «خوش‌بینی» شده است
درصد بیت کوین‌هایی که در فاز سوددهی هستند

یکی دیگر از شاخص‌های گلس نود، «درصد عرضه‌ی در سود» است. این شاخص نشان می‌دهد که چه درصدی از عرضه بیت کوین در حال حاضر بالاتر از زمان تراکنش قبلی، ارزش‌گذاری شده است؛ این معیار نشان می‌دهد که همچنان جا برای رشد بیشتر وجود دارد.

تحلیل‌گر بلومبرگ، مایک مکگلون (Mike McGlone)، طی مصاحبه‌ای اعلام کرد که همچنان دیدگاهش نسبت به روند صعودی بیت کوین مثبت است، اما انتظار دارد که سرعت این روند کاهش یابد. او در این خصوص گفت:

من انتظار دارم قیمت بیت کوین به رشد خود ادامه دهد، البته با سرعتی بسیار کندتر از قبل. در بازه‌های کوتاه‌تر، ۸,۰۰۰ دلار (میانگین قیمت طی ۵۲ هفته) ظاهرا نقطه عطف و مقاومتی است که شکسته شده است.

علاوه بر این، مکگلون عنوان کرد که بیت کوین در سال ۲۰۲۰ نسبت به بازار سهام عملکردی بسیار بهتر نشان داده است. او انتظار دارد که پادشاه ارزهای دیجیتال با موفقیت به یک دارایی و ذخیره ارزش مانند طلا تبدیل شود. به عقیده مکگلون، این مسئله فقط با محرک‌های مالی که توسط بانک‌های مرکزی به اقتصاد تزریق می‌شوند، سرعت خواهد گرفت. او توضیح داد:

رشد ۲۰ درصدیِ ۱ می (۱۲ اردیبهشت) در مقابل افت ۱۰ درصدی شاخص S&P500 نشان‌ می‌دهد که بیت کوین در مقابله با بازارهای سهام دست بالا را دارد. شاهد تغییر بیت کوین از یک دارایی پرخطر به یک ذخیره ارزش مانند طلا هستم که با تسهیل کمّی بی‌سابقه بانک مرکزی سرعت می‌گیرد.

تیم دریپر (Tim Draper)، یکی دیگر از افرادی که نسبت به بیت کوین خوش‌بین است، بار دیگر بر پیش‌بینی خود مبنی بر ادامه روند صعودی بیت کوین تا رسیدن به ۲۵۰,۰۰۰ دلار تا اوایل سال ۲۰۲۳ تاکید کرد.

guest

لطفا در صورت مشاهده دیدگاه‌های حاوی توهین و فحاشی یا خلاف عرف جامعه لطفا با گزارش سریع آن‌ها، به ما در حفظ سلامت بستر ارتباطی کاربران کمک کنید.

2 دیدگاه
Mini miner
Mini miner
4 سال قبل

دوستان کسی مثل من با استخرf2poolبه مشکل نخورده ریجکت بالا وسایتم‌به سختی بازمیشه ؟؟؟

پیروز
پیروز
4 سال قبل
پاسخ  Mini miner

میزان ریجکتی من 1.5 و سایت بعضی اوقات سخت باز میشه.
البته این مشکلات جدید نیست